Reprezentace do 20 let

Rusko – Česko

6:5

po prodl. (2:1, 2:1, 1:3 - 1:0)

26.08.2017, 16:00 • Vierumäki Sport Institute • Info o změnách stavu (Matěj Vybíral (@Matavyb))

To je ode mě vše, děkuji za pozornost, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (18:15:26)
Češi bojovali, třikrát stáhli vedení Rusů, ale nakonec padli. V prodloužení rozhodl Malcev, Rusko tak se sedmi body vítězí v turnaji čtyř zemí, Češi mají rovněž sedm bodů, ale horší vzájemný zápas.

60:40

Rusko právě vstřelilo branku!
Bohužel, v prodloužení nakonec vítězí Rusové, kteří tak ovládli celý turnaj. Utkání rozhoduje svým gólem MICHAIL MALCEV! Asistence: Yegor Zajcev, Artur Kajumov.

60:01

Pětiminutové prodloužení, případně nájezdy, rozhodne o vítězi tohoto turnaje.

60:01

Třetí třetina je u konce, Češi nejdříve dokázali v pětiminutové přesilovce vstřelit dva góly, bylo to 4:4, ale Rusům opět vrátil vedení Manukjan. Čeští mladíci se však nevzdali, při hře bez brankáře srovnal Zadina a jdeme do prodloužení!
Střely na branku ve třetí třetině:
Rusko – 9 (32), Česko – 16 (28)

60:00

58:33

Česko právě vstřelilo branku!
Opravdu neskutečný zápas! Češi se v samostném závěru opět dotahují na soupeře a nejspíše se půjde do prodloužení, v power play vyrovnává FILIP ZADINA! Dnes to je pro něj už třetí bod. Asistence: Filip Chytil, Lukáš Doudera.

58:18

Češi to zkouší v šesti!

57:49

Dvě minuty a jedenáct vteřin před koncem duelu si Češi vybírají timeout!

55:00

Zbývá posledních pět minut utkání, Češi zatím ve třetí třetině zasypali Suchačova dvanácti střelami, Brizgala musel zasahovat jen čtyřikrát.

54:08

Vyloučení v týmu Rusko (Moisejev – 2 min., podražení). Velká šance pro Čechy!

48:53

To je obrovská škoda! Krátce po konci vyloučení Sjomina vrací opět vedení na ruskou stranu ARŤOM MANUKJAN. Asistence: Alexander Kalinin, Danil Verjajev.

46:35

Čeští hokejisté dokonale využívají přesilovku a srovnávají na 4:4! Vyrovnání zařídíl svým druhým gólem MARTIN KAUT! Asistence: Filip Zadina.

44:19

Češi snižují ve dvojnásobné přesilovce! To bude ještě drama, třetí branku Česka střílí ALBERT MICHNÁČ! Asistence: Martin Nečas, Filip Zadina.

44:04

Vyloučení v týmu Rusko (Švyrjov – 2 min., hákování).

42:26

Velká šance pro Česko! Semin dostává pětiminutový trest a je tu minimálně šance na kontaktní branku!

6:5

Branky a nahrávky: 8. Manukjan (Zajcev, Mirošničenko), 14. Kajumov (Kovalev), 37. Kajumov (Dronov), 40. Kalinin (Moisejev, Dronov), 49. Manukjan (Kalinin, Verjajev), 61. Malcev (Zajcev, Kajumov) – 5. Kaut (Safin, Chytil), 27. Zachar (Kodýtek), 45. Michnáč (Nečas, Zadina), 47. Kaut (Zadina), 59. Zadina (Chytil, Doudera)

Rusko: Melničuk (Suchačov) – Sjomin, Dronov, Mirošničenko, Zajcev (C), Kalinin, Kovalev, Šepelev, Knyžov – Altybarmakjan, Malcev (A), Kajumov – Verjajev, Ivanov, Manukjan – Šolochov (A), Moisejev, Kara – Chafizov, Švyrjov, Romanov

Česko: Brizgala (Klouček) – Král, Doudera (A), Mikyska, Kvasnička, Buchtela, Hrdinka – Michnáč, Nečas, Zadina – Zachar (C), Chytil (A), Kaut – Hrabík, Najman, Safin – Helt, Kodýtek, Davídek – Havránek

Rozhodčí: Suorsa, Brännare – Suurnäki, Pesonen

04:24 RUS 2 Kajumov, podražení
04:39 CZE 0:1 Kaut (Safin, Chytil)
07:53 RUS 1:1 Manukjan (Zajcev, Mirošničenko)
13:11 RUS 2:1 Kajumov (Kovalev)
14:45 CZE 2 Michnáč, podražení