23.08.2017, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200) • Daniel Ježek

58:52

58:52 Patrik SVITANA - 0:2

58:52

Slovensko právě vstřelilo branku!
Je konec českých nadějí, z dnešního zápasu vítězně odejdou hráči Slovenska! Libor Šulák na modré čáře nezachytil vyhození, ke kotouči se dostal PATRIK SVITANA, který si nabruslil za útočnou modrou čáru a trefil horní roh prázdné branky! Asistence: Libor Hudáček.

58:26

Trenéři české reprezentace vsázejí vše na jednu kartu, Češi hrají se šesti muži v poli!

51:21

51:21 V zásadním momentu Hanzalovi utekl kotouč a Konrád přečetl jeho úmysl.

51:21

Robin Hanzl zůstal zapomenut za slovenskou defenzivní linií, v sólovém úniku ho ale neposlechl kotouč a Hanzl tak nemohl dotáhnout svůj blafák k dokonalosti.

45:27

Němečkovo chytré nahození od modré čáry Konrád vůbec neviděl, nakonec ho to ale nemuselo mrzet, kotouč netrefil branku. Sudí pak odpískal další faul slovenského celku, Matuš Sukel si odsedí dvě minuty za hrubost.

44:46

Velké šance na obou stranách! Ideální moment k zakončení před Konrádem nejprve promeškal Jakub Herman, po jeho zadovce se pak do sóla vydal Matěj Paulovič. Slovenský forward si nabruslil až před brankoviště, Bartošáka ale nepřekonal!

40:27

40:27 Jednoduchá kombinace hráčům Slovenska málem vyšla.

40:27

Češi již jsou kompletní, Slováci ale přesto mohli přidat druhou branku! Andrej Kudrna si sjel před Bartošákovo hájemství a povedlo se mu tečovat střelu z ostrého úhlu! Bartošák reflexivně zastavil kotouč před brankovou čárou!

38:15

Slováci se dostali do útočné třetiny, střela Čerešňáka od modré ale nebyla vůbec dobrá. Hostující tým to ale mrzet nemusí, po faulu Davida Musila si totiž zahraje přesilovku.

35:21

Teď budou mít Češi situaci o něco jednodušší, čeká je jejich čtvrtá početní výhoda. Na trestné lavici již sedí Libor Hudáček, kterého sudí potrestali za hákování.

31:32

Aktér předchozí akce Radoslav Tybor pokračoval ve své aktivitě, tentokráte to ale přehnal. Tybor usedá na trestnou lavici, odsedí si dvě minuty za podražení.

30:03

30:03 Bekhendové zakončení Macíkovi nevyšlo.

30:03

Slováci mohli z ničeho vsítit svou druhou branku! Marek Zagrapan s Radoslavem Macíkem zachytili českou rozehrávku, první jmenovaný pak hledal u levé tyče stojícího Macíka, ten ale v těžké pozici usměrnil kotouč mimo brankovou výseč.

18:06

Povedlo se mu ale vybojovat přesilovku pro svůj tým. Na trestnou lavici usedl Marek Zagrapan, který, ve snaze získat kotouč, podrazil Stacha.

15:56

Slováci pokračovali v útočné aktivitě a vybojovali si početní výhodu. Tu budou hrát po faulu Lukáše Hermana, který v souboji přidržel jednoho z protihráčů.

13:57

13:57 Musil netrefil prudký pas a následná šance, ve které se objevil David Kaše!

13:57

Další české přečíslení, další neúspěch. Lenc s Pavlem Musilem vybojovali kotouč ve vlastním pásmu a vydali se do protiakce. Lenc v závěru akce hledal najíždějícího spoluhráče, Musil ale nedokázal trefit vzduchem letící pas.

12:45

12:45 Tomáškova střela do sítě neprošla.

12:45

Tomeček zabojoval v rohu slovenské třetiny a vybojoval kotouč pro Tomáška. Ten pálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jeho přízemní střela ale jen vyprášila Konrádův beton. Před brankou nicméně dobře operoval Šťastný, který se svou pohotovou dorážkou ale neuspěl.

09:52

09:52 Sólovou jízdu Libor Šulák neproměnil.

09:52

Slováci hned po buly vyhodili kotouč k Bartošákově brance. Tam si jej vzal Libor Šulák, český bek se proháčkoval přes celé kluziště až před Konráda! Maskovaného muže ve slovenském brankovišti ale nepřekonal!

09:36

Aktivita české reprezentace přináší své ovoce v podobě první početní výhody. Erik Černák si nedovoleně počínal v předbrankovém prostoru, proto si teď odsedí dvouminutový trest za krosček.

04:55

04:55 Matěj PAULOVIČ - 0:1

04:55

Úvodní minuty aktivitou patřily českému týmu, z první branky se však raduje Slovensko! Na začátku celé gólové akce byla nepřesná rozehrávka domácích, Matuš Sukel zachytil kotouč a vyzval do sóla MATĚJE PAULOVIČE! Slovenský forward zachoval chladnou hlavu a povedeným blafákem vykoupal Bartošáka! Asistence: Matuš Sukel.