3:1
konec (0:0, 0:1, 3:0)
22.08.2017, 15:00 • Omsk Arena • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)
Tipsport: 1.43 5.0 6.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.43 - 5.0 - 6.1
Avangard Omsk – Dinamo Riga
3:1
konec (0:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 45. Everberg (Sundström, Gustafsson), 46. Pjanov, 47. Everberg (A. Galimov) – 39. Indrašis (Kristo, Galiardi)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Furch (Šilin) – Gustafsson, Martynov, A. Osipov, J. Medveděv, Berezin, Lisov, Minejev – A. Petersson, Everberg, Sundström – Fisenko, Kugryšev, Pěrežogin – Košelev, Pjanov, I. Michejev – Lemťugov, Stas, A. Galimov.
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga:
Peters (38. Kalninš) – Stollery, Ališauskas, K. Redlihs, Galvinš, Jerofejevs, Balinskis, Zile – Gillies, Meija, McMillan – Galiardi, Kristo, Indrašis – M. Redlihs, Lessio, Bičevskis – Batna, Skvorcovs, Gegeris – Jevpalovs.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Fraňo – Berseňov, Judin
Diváci:
1. třetina | ||||
02:10 | RIG | 2 | Lessio, krosček | |
07:03 | OMS | 2 | Fisenko, hrubost | |
RIG | 2 | Bičevskis, hrubost | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:14 | ||||
25:31 | ||||
36:45 | OMS | 2 | Lisov, držení protihráče | |
37:41 | OMS | 2 | I. Michejev, příliš mnoho hráčů | |
37:41 | ||||
38:39 | RIG | 0:1 | Indrašis (Kristo, Galiardi) | |
38:39 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:38 | OMS | 2 | A. Petersson, podražení | |
43:56 | RIG | 2 | Jerofejevs, hákování | |
44:52 | OMS | 1:1 | Everberg (Sundström, Gustafsson) | |
45:55 | OMS | 2:1 | Pjanov | |
46:42 | OMS | 3:1 | Everberg (A. Galimov) | |
53:12 | RIG | 2 | K. Redlihs, sekání | |
57:31 | RIG | 2 | Jerofejevs, vražení na hrazení | |
Konec |
Kladno – Slavia 17:00 0:2
Motor ČB – Plzeň 17:30 6:1
Třebíč – Šumperk 17:30 5:0
Litvínov – Chomutov 17:30 1:3
Mladá Boleslav – K. Vary • po s.n. (0:2) 17:30 3:4
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 18:00 4:1
Litoměřice – Ústí n/L 18:00 3:4
Kadaň – Benátky n/J 18:00 2:3
Vsetín – Přerov 18:00 1:2
Zlín – Pardubice 18:00 3:5
Pelhřimov – Mor. Budějovice 18:00 6:4
Jihlava – Olomouc • po s.n. (2:1) 18:00 1:2
Kobra – Tábor 18:00 6:4
SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 18:00 5:2
Kolín – Žďár n/S • po prodl. 18:00 3:2
Kopřivnice – Nový Jičín 18:00 1:3
57:31
53:12
43:56
40:38
37:41
36:45
07:03
02:10