po s.n. (2:1) (0:0, 1:1, 0:1)

22.08.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
RICHARD DIVIŠ volil stejnou střelu jako Žalčík a taktéž uspěl. Dukla tak vyhrála v nájezdech 2:1, stejným poměrem prohrála v utkání a prodloužení prohrála taktéž, 0:1.

61:05

Olomouc právě vstřelila branku!
Signalizované vyloučení pro domácí znamenalo přesilovku 4 na 3 a PETR STRAPÁČ byl tím, kdo navyšuje na 3:1. Prodloužení se ale dohraje. Bez asistence

40:31

Rychlý gól v třetí třetně přináší Moře vedení! Ta se usadila od buly v útočném pásmu, Eberle přihrával KEVINU SUNDHEROVI, který se obtočil okolo Škarka a zasunul mu puk pod betony. Asistence: Jan Eberle

26:11

Neskutečný závar před domácí brankou. Galvas dostal krásnou přihrávku od Staňka, který sice výborně zasahujícího Škarka nepřekonal, JIŘÍ ŘÍPA následně napálil zblízka puk do tyče, ale poté se už trefil. Asistence: Robin Staněk, Jakub Galvas.

21:01

Dukla právě vstřelila branku!
Gól v oslabení a Dukla vede! Vyhození dojel Čachotský, který předal ADAMU ZEMANOVI a ten zakončil křižnou střelou do spodní části branky! Asistence: Tomáš Čachotský

1:2

Branky a nahrávky: 22. Zeman (Čachotský), rozh. náj. Diviš – 27. Řípa (Staněk, Galvas), 41. Sundher (Eberle), 62. Strapáč