Statistiky:
Program
14:22 Skok o tyči žen
14:31 Skok do dálky mužů
14:41 800 metrů žen *
15:11 100 metrů žen, rozběhy
15:47 Hod diskem žen
16:00 Skok do výšky mužů
16:03 400 metrů překážek žen
16:14 800 metrů mužů
16:23 100 metrů mužů *
16:28 Trojskok žen
16:32 400 metrů mužů *
16:40 3000 metrů žen
16:53 Vrh koulí mužů
16:57 110 metrů překážek mužů
17:08 100 metrů žen, finále
17:17 200 metrů mužů
17:26 1500 metrů žen
17:36 400 metrů žen
17:45 3000 metrů mužů *
* nepočítá se do hodnocení Diamantové ligy
400 metrů překážek žen
1. Zuzana Hejnová (CZE) 54,18
2. Dalilah Muhammadová (USA) 54,20
3. Janieve Russellová (JAM) 54,67
4. Eilidh Doyleová (GBR) 54,89
5. Sara Slott Petersenová (DEN) 55,28
6. Shamier Littleová (USA) 57,42
Vrh koulí mužů
1. Tomas Walsh (NZL) 21,83
2. Ryan Crouser (USA) 21,55
3. Tomáš Staněk (CZE) 21,16
4. David Storl (GER) 21,08
5. Michal Haratyk (POL) 21,01
6. Darrell Hill (USA) 20,75
7. Joe Kovacs (USA) 20,52
8. Stipe Zunič (CRO) 20,29
9. Konrad Bukowiecki (POL) 19,99
10. Ryan Whiting (USA) 19,96
11. Scott Lincoln (GBR) 18,27
Skok do dálky mužů
1. Jarrion Lawson (USA) 8,19
2. Ruswahl Samaai (RSA) 8,03
3. Michael Hartfield (USA) 8,02
4. Michel Tornéus (SWE) 7,98
5. Maykel Demetrio Massó (CUB) 7,81
6. Dan Bramble (GBR) 7,72
7. Emiliano Lasa (URU) 7,72
8. Godfrey Khotso Mokoena (RSA) 7,70
Jeff Henderson (USA) NM
Skok o tyči žen
1. Katerina Stefanídiová (GRE) 4,75
2. Holly Bradshawová (GBR) 4,61
3. Michaela Meijerová (SWE) 4,61
4. Yarisley Silvaová (CUB) 4,61
4. Sandi Morrisová (USA) 4,61
6. Katie Nageotteová (USA) 4,51
7. Robeilys Peinadová (VEN) 4,51
8. Alysha Newmanová (CAN) 4,51
100 metrů žen
Finále
1. Elaine Thompsonová (JAM) 10,93
2. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 10,97
3. Jura Levyová (JAM) 11,08
4. Blessing Okagbareová (NGR) 11,21
5. Dina Asher-Smithová (GBR) 11,21
6. Dafne Schippersová (NED) 11,22
7. Morolake Akinosunová (USA) 11,24
8. Shaunae Millerová-Uibová (BAH) 11,37
Rozběhy
1/2
1. Elaine Thompsonová (JAM) 10,97 Q
2. Dina Asher-Smithová (GBR) 11,13 Q
3. Blessing Okagbareová (NGR) 11,18 Q
4. Christania Williamsová (JAM) 11,23
5. Natasha Morrisonová (JAM) 11,24
6. Sally Pearsonová (AUS) 11,38
7. Bianca Williamsová (GBR) 11,61
8. Rosangela Cristina Oliveiraová Santosová (BRA) 11,92
2/2
1. Marie-Josée Ta Louová (CIV) 10,94 Q
2. Jura Levyová (JAM) 11,15 Q
3. Morolake Akinosunová (USA) 11,17 Q
4. Dafne Schippersová (NED) 11,19 q
5. Shaunae Millerová-Uibová (BAH) 11,19 q
6. Asha Philipová (GBR) 11,20
7. Schillonie Calvertová-Powellová (JAM) 11,23
8. Desiree Henryová (GBR) 11,23
9. Kaylin Whitneyová (USA) 11,68
800 metrů mužů
1. Nijel Amos (BOT) 1:44,50
2. Adam Kszczot (POL) 1:45,28
3. Marcin Lewandowski (POL) 1:45,33
4. Brandon McBride (CAN) 1:45,39
5. Elliot Giles (GBR) 1:45,44
6. Kyle Langford (GBR) 1:45,69
7. Asbel Kiprop (KEN) 1:46,05
8. Guy Learmonth (GBR) 1:46,28
9. Erik Sowinski (USA) 1:46,43
Bram Som (NED) DNF
Hod diskem žen
1. Sandra Perkovičová (CRO) 67,51
2. Denia Caballerová (CUB) 65,24
3. Yaimi Pérezová (CUB) 65,11
4. Dani Stevensová (AUS) 64,75
5. Whitney Ashleyová (USA) 62,21
6. Mélina Robert-Michonová (FRA) 62,17
7. Nadine Müllerová (GER) 61,47
8. Gia Lewisová-Smallwoodová (USA) 56,43
9. Jade Lallyová (GBR) 53,65
3000 metrů žen
1. Sifan Hassanová (NED) 8:29,90
2. Konstanze Klosterhalfenová (GER) 8:29,89
3. Margaret Kipkemboiová (KEN) 8:30,11
4. Hellen Obiriová (KEN) 8:30,21
5. Eilish McColganová (GBR) 8:31,00
6. Lilian Rengeruková (KEN) 8:33,79
7. Susan Kruminsová (NED) 8:34,41
8. Agnes Tiropová (KEN) 8:35,23
9. Shannon Rowburyová (USA) 8:35,77
10. Molly Huddleová (USA) 8:44,46
11. Emma Coburnová (USA) 8:48,60
12. Rosie Clarkeová (GBR) 8:51,02
13. Genevieve Lacazeová (AUS) 8:53,48
14. Courtney Frerichsová (USA) 8:53,99
Etenesh Dirová (ETH) DNF
Emily Cherotich Tueiová (KEN) DNF
110 metrů překážek mužů
1. Aries Merritt (USA) 13,29
2. Sergej Šubenkov (ANA) 13,31
3. Devon Allen (USA) 13,40
4. Balász Baji (HUN) 13,47
5. Orlando Ortega (ESP) 13,48
6. Andrew Pozzi (GBR) 13,53
7. David King (GBR) 13,65
Shane Brathwaite (BAR) DQ
Garfield Darien (FRA) DQ
200 metrů mužů
1. Ramil Gulijev (TUR) 20,17
2. Ameer Webb (USA) 20,26
3. Aaron Brown (CAN) 20,30
4. Isaac Makwala (BOT) 20,41
5. Nethaneel Mitchell-Blake (GBR) 20,46
6. Daniel Talbot (GBR) 20,47
7. Christophe Lemaitre (FRA) 20,53
8. Isiah Young (USA) 20,55
Skok do výšky mužů
1. Mutaz Essa Barshim (QAT) 2,40
2. Majed Aldin Ghazal (SYR) 2,31
3. Tom Gale (GBR) 2,24
4. Luis Castro Rivera (PUR) 2,24
5. Mateusz Przybylko (GER) 2,24
6. Sylwester Bednarek (POL) 2,20
7. Donald Thomas (BAH) 2,20
7. Gianmarco Tamberi (ITA) 2,20
7. Michael Mason (CAN) 2,20
7. Robbie Grabarz (GBR) 2,20
Trojskok žen
1. Caterine Ibarguenová (COL) 14,51
2. Kimberly Williamsová (JAM) 14,44
3. Olga Rypakovová (KAZ) 14,29
4. Hanna Knjaževová-Minenková (ISR) 14,20
5. Anna Jagaciaková (POL) 14,02
6. Shanieka Rickettsová (JAM) 14,00
7. Yulimas Rojasová (VEN) 13,94
8. Patrícia Mamonaová (POR) 13,79
9. Jeanine Assaniová Issoufová (FRA)
10. Laura Samuelová (GBR)
400 metrů žen
1. Salwa Eid Naserová (BRN) 50,59
2. Allyson Felixová (USA) 50,63
3. Courtney Okolová (USA) 50,66
4. Phyllis Francis (USA) 51,18
5. Novienne Williamsová-Millsová (JAM) 51,62
6. Shericka Jacksonová (JAM) 52,08
7. Chrisann Gordonová (JAM) 52,08
8. Zoey Clarková (GBR) 52,87
1. Mo Farah (GBR) 7:38,64
2. Adel Mechaal (ESP) 7:40,34
3. Davis Kiplangat (KEN) 7:40,63
4. Andrew Butchart (GBR) 7:44,10
5. Patrick Tiernan (AUS) 7:46,99
6. Richards Ringer (GER) 7:49,92
1. Salwa Eid Naserová (BRN) 50,59
2. Allyson Felixová (USA) 50,63
3. Courtney Okolová (USA) 50,66
4. Phyllis Francis (USA) 51,18
5. Novienne Williamsová-Millsová (JAM) 51,62
6. Shericka Jacksonová (JAM) 52,08
7. Chrisann Gordonová (JAM) 52,08
8. Zoey Clarková (GBR) 52,87
400m
400m