2:2

po penal. (4:5) (0:2)

19.08.2017, 10:15 • 2. kolo • Tomáš Němec

Tipsport: 1.4 4.5 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Benešov v prvním poločase vytěžil z minima maximum a po výsledku 0:2 to s domácím týmem nevypadalo nejlépe. Písečtí však ve druhém poločase přidali na aktivitě a dokázali alespoň vyrovnat na 2:2. Loterie v podobě pokutových kopů pak vyzněla lépe pro středočeský tým, kterému bod navíc vystřelil Zdeněk Vrňák. Hosté si tak odvážejí dva body, u Otavy zůstane jeden bod. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:37:18)

VRŇÁK

6. série 4:5

Zdeněk Vrňák dává gól, je konec. Vrňák chladnokrevně zamířil do pravé šibenice a hostující tým se raduje z bonusového bodu navíc – 5:4.
Vrňák může rozhodnout.

6. série 4:4

Rendla trefuje tyč!

5. série 4:4

Ngimbi zamířil k pravé tyči – 4:4.

5. série 4:3

Presl si počkal na pohyb brankáře a poslal míč na opačnou stranu – 4:3.

4. série 3:3

Artemuk také dává gól do protipohybu brankáře – 3:3.

4. série 3:2

Voráček dává gól do protipohybu Rotbauera – 3:2.

3. série 2:2

Zákostelský přesně k tyči – 2:2.

3. série 2:1

Froněk zamířil do horní části brány – 2:1.

2. série 1:1

Petr Ježdík prudkou střelou zamířil přesně k levé tyči – 1:1.

2. série 1:0

Avdič střelou po zemi posílá Písek do vedení 1:0.

1. série 0:0

Pavel Čapek také neuspěl, Hajdušek vyrazil balón mimo.

Rotbauer vyrazil střelu Hanzlíka.

Střílení penalt začíná.

90+3

Druhý poločas skončil.

90+2

Domácí měli poslední šanci z rohového kopu, který ovšem odvrátil první hráč Benešova. O dnešním vítězi rozhodnou penalty.