Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:56

V posledních vteřinách se dostal do nájezdu na Jeschkeho Schildthabel, brankář chytá, půjde se na nájezdy.

64:22

Ze střídačky vyjel Štěpán Bláha a ihned se zapojil do útoku a dostal se ke střele, které mířila přesně do prostředku branky.

63:42

Jiří Dostál se dvakrát prodral ke střele, ani jednou však nemusel zasahovat Jeschke, pokaždé puk zblokoval obránce.

63:06

Zakázané uvolnění Řisut, bude se znovu hrát tři na tři.

62:28

Podél levého mantinelu se vydal na výlet Filip Bílek, který vystřelil na branku a zaměstnal Jeschkeho.

62:01

Trutnov má puk za brankou a zakládá útok.

61:20

Tomáš Machač nejdříve naznačil střelu a poté doopravdy vystřelil, Švihálek však celou dobu puk viděl a v klidu puk chytá.

61:00

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Václav Kolářík – 2 min., hákování).

60:39

Dominik Havelka ve rohu hřiště vybojoval puk, v zápětí ho však ztratil.

Po konci základní hrací doby bude následovat prodloužení tři na tři.

60:00

59:34

Krpatova střela od modré byla tečována vedle branky. Obrana Trutnova poté vyhodila, za chvíli bude v plném počtu.

58:49

Rána Koláříka od modré šla jen do vyrážečky Jeschkeho.

58:21

Přihrávka Vildumetze byla tečována, odrazila se od betonu brankáře na hokejku Schildthabela, který nedokázal brankáře prostřelit.

57:50

Pavel Fedulov ihned po vhazování vyhazuje puk.

57:47

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Lukáš Kastner – 2 min., podražení).

57:34

Kolářík dokázal vystřelit z otočky, trefil jen boční síť.

56:46

Adam Choc při pokusu o střelu trefil pouze bránícího hráče.

55:35

Na útočné modré čáře si převzal puk Štěpán Bláha a jel sám na brankáře, toho však pod tlakem obránce nedokázal prostřelit.

54:38

Václav Kolářík se se spoluhráči dostal do protiútoku, když však neměl komu přihrát tak se rozhodl vystřelit. Brankáře pořádně protáhl, ten se nakonec betonem na puk dostal.

53:57

Adam Choc se dostal s pukem od vlastní branky až před branku Trutnova a prodral se ke střele na branku, Jeschke betony vyráží za branku.

53:41

Pár vteřin po vhazování se ke střele dostal Jakub Martinec, Švihálek v klidu chytá.

53:33

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Adam Keller – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Jaroslav Adolf – 2 min., hrubost).

52:57

Fortelkova rána z nápřahu branku minula, u puku jsou hosté.

52:27

Šance také na druhé straně, do útočného pásma se s pukem na hokejce dostal Jiří Dostál, jehož střela na zadní tyč skončila v lapačce brankáře.

52:18

Zakázané uvolnění Řisut.

52:04

Znovu se do šance dostal Tomáš Zahradník, tentokrát střílel z pravé strany z velkého úhlu, Švihálek tělem pokryl místa, do kterých puk letěl.

50:59

Trutnov právě vstřelil branku!
Hosté ve hře pět na tři vyrovnávají. Střelu Matěje Suka tečoval mezi kruhy TOMÁŠ ZAHRADNÍK, od jehož hokejky se puk dostal za záda Švihálka. Asistence: Matěj Suk, Lukáš Kastner.

50:39

Odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

50:00

Trutnov se usadil ve třetině Řisut, Fedulov vystřelil od modré, Švihálek vyráží betonem. Obrana domácích poté vyhodila za branku Trutnova.

49:44

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Matěj Kos – 2 min., vysoká hůl).

49:34

Štěpán Bláha vybojoval puk v útočné třetině, tam hra také zůstane poté, co puk pod lapačkou schoval Jeschke.

49:11

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Michal Fortelka – 2 min., držení protihráče).

48:51

Ze středního pásma vypálil Fedulov, Švihálkovi nenadělal žádné problémy.

48:37

Zakázané uvolnění Řisut, bude se vhazovat po levici Švihálka.

47:36

Z otočky se ke střele dostal Ukhin, branku netrefil.

46:33

Janeček si najel na pravou stranu a beckhendovou střelou prověřil Jeschkeho, který zakročil betonem.

46:33

Pojede se trestné střílení! Petr Janeček jel sám na brankáře a byl zahákován obráncem!

46:08

Filip Bílek vyhodil puk z vlastní třetiny.

44:33

Štěpán Bláha obdržel pas na obranu a najel si na pravé křídlo. Odtud přesnou přihrávkou našel před brankou volného Schildthabela, který z voleje vystřelil na branku, Jeschke se včas dokázal přesunout a prostor v brance zakrýt!

44:01

Adam Keller dokázal vybojovat puk za vlastní brankou, poté ho nepřesně přihrál a ke střele se dostal Roman Janoušek, trefil pouze obránce. Obrovská škoda pro Trutnov, kdyby totiž přihrál na pravou stranu, byl by Suvorov sám před brankářem.

43:01

Vyskočilovu přihrávku obdržel Krpata, který z prvního dotyku vystřelil, svatyni Jeschkeho netrefil.

42:14

Domácím se několikrát za sebou nepodařilo dostat se přes modrou čáru, to změnil David Vyskočil, který se dostal do útočného pásma a vystřelil, Jeschke chytá do lapačky.

41:15

Zákrok si připisuje také Jeschke po střele Fortelky z levé strany.

40:47

Zakázané uvolěnní Trutnova.

40:22

První zákrok třetiny si připsal Švihálek, který v klidu chytá nahození ze středního pásma.

40:01

Ve druhé třetině Řisuty otočily skóre a vedou 2:1 po brankách, které vstřelili Kos s Vyskočilem.

Poslední třetina začne asi v 19:35.

40:00

38:49

Švihálek vyjel z branky a špatně rozehrál, jeho přihrávka našla přesně hokejku Váchy. Ten se nad ničím nerozmýšlel a rychle vystřelil, branku však netrefil.

37:58

Václav Kolářík vyvezl puk ze třetiny a nahodil ho na útočného pásma, kde si ho převzala obrana Trutnova.

37:43

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Tomáš Vildumetz – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Martin Hlaváček – 2 min., hrubost).

36:38

Střelu beckhendem v podání Kastnera byla pro brankáře nepříjemně tečována obráncem těsně před ním, naštěstí pro Švihálka se puk odrazil vedle branky.

36:11

Adam Keller u mantinelu dokázal obrat protihráče o puk, poté jej nahodil na branku Trutnova.

35:13

Řisuty právě vstřelily branku!
Je to 2:1 pro Buldoky! Bílek sotva vyjel z trestné lavice a hned se zapojil do gólové akce, když přenechal puk svému kapitánovi. Právě Matěj Kos našel přihrávkou DAVIDA VYSKOČILA, který překonal Jeschkeho! Asistence: Matěj Kos, Filip Bílek

33:46

Obrovská šance Řisut! Bláha s Vildumetzem se dostali do úniku dva na nikoho, několikrát si vyměnili, puk, druhý jmenovaný střílel, trefil však jen brankáře!

33:19

Lukáš Kastner se postaral o první střelu přesilové hry pro Trutnov, Švihálek zasáhl lapačkou, od které se puk odrazil do ochranné sítě.

32:59

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Filip Bílek – 2 min., naražení zezadu).

32:34

Kolářík si rovnal puk na modré čáře na střelu, na poslední chvíli mu ho vypíchl obránce.

31:05

Útok Trutnova ztroskotal na další nepřesnosti, kterých dnes nebylo k vidění málo, v útoku jsou nyní Řisuty.

30:30

Nedorozumění a nepřesnost v rozehrávce Řisut znamenala, že se k puku dostali hosté. Ti se díky Kastnerovi dostali také ke střele, Švihálek v klidu zasáhl.

29:31

Z blízkosti branky se dostal k dorážce Matěj Kos, trefil jen brankovou konstrukci!

28:28

Trutnov se poté dostal do slibného přečislení tři na jednohou, David Vyskočil však skvěle zabojoval směrem dozadu, položil se na zem přihrávku protihráče v leže hokejkou zablokoval.

28:00

Kellerovo nahození tečoval před brankou Adam Choc, puk se poté od betonu brankáře odrazil zpátky k útočníkovi Řisut, ani jeho druhý pokus překonat Jeschkeho nebyl úspěšný.

27:34

Petr Janeček dostal puk ve slibné pozici, z prvního dotyku branku netrefil.

27:29

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Alexandr Suvorov – 2 min., držení protihráče).

26:54

Hlaváček vyletěl z trestné lavice a hned se dostal k puku. Jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

25:56

Domácím se v této přesilovce nedaří, teď puk přeskočil hokejku Bláhy, Buldoci byli vyhnáni z útočné třetiny.

24:48

Adam Keller dostal puk na modré a chystal se vystřelit, bohužel pro něj jej při nápřahu netrefil.

24:36

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Martin Hlaváček – 2 min., nedovolené bránění).

24:03

Na levé straně skvěle vybojoval puk David Vyskočil a předal ho Krpatovi. Ten si ho navedl do středu hřiště a vystřelil na branku, mířil však trochu nad.

23:25

Petržílka vystřelil od modré, Jeschke byl ve střehu a betonem puk vyrazil. Do protiútoku se poté dostali trutnovští, Švihálek musel zasahovat po střele z pravé strany.

22:24

Bláhův pokus dostat se do útočné třetiny nevyšel, domácí však u puku zůstávají.

21:17

Domácí se nakonec dočkali, i když už ne v přesilové hře. Fedulov vyjel ze střídačky a pár vteřin potom Trutnov inkasoval. Krpata se z blízkosti branky dostal ke střele, brankář vyrazil. K puku se však poté dostal na modré čáře MATĚJ KOS, který z prvního dotyku napálil puk do odkryté branky.

20:18

Domácí se hnali do útoku, o puk je však na modré čáře obral Ukhin.

20:01

Řisuty budou mít ze začátku třetiny k dispozici minutu a sedm vteřin přesilové hry.
Konec první třetiny, Trutnov vede 1:0 i přes úvodní převahu Řisut.

Druhá třetina začne asi v 18:47.

20:00

19:20

Po přihrávce Krpaty z prvního dotyku vystřelil Václav Kolářík, branku netrefil.

19:07

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Pavel Fedulov – 2 min., sekání).

18:24

Střelu Petržílka chtěl tečovat Vildumetz, to se mu nepovedlo, odevzdal jej pouze na hokejku Tomáše Zahradníka.

18:09

Zakázané uvolnění Trutnova, bude se vhazovat před brankou hostů.

17:27

Skákavé nahození Lukáše Váchy nenadělalo Švihálkovi problémy, ten však pro jistotu puk zadržel ve své rukavici.

16:49

Řisuty se pokusily o rychlou odpověď, jenže střela Matěje Kosa skončila jen v náruči Jeschkeho.

16:29

Hosté se ujímají vedení! Ke střele z levé strany se dostal Jakub Tatar, tuto střelu vyrazil Švihálek. Ke smůle Řisut pouze na hokejku MARTINA HLAVÁČKA, který jej dorazil do branky! Asistence:Jakub Tatar.

15:48

První střela přesilové hry pro Trutnov. Od modré čáry napřáhl ke střele Tomáš Machač, Švihálek nastavil lapačku a v klidu chytá.

15:12

Ani teď si Trutnov nedokázal nic vytvořit. Krpata převzal puk na čepel své hokejky a nahodil ho co nejdál od branky Švihálka.

14:41

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Jiří Dostál – 2 min., krosček).

14:00

Štěpán Bláha ve středním pásmu přihrál přesně na hokejku protihráče. To samé pár vteřin poté udělal Jakub Moravec.

13:05

Puk si převzal mezi kruhy Michal Fortelka a rovnal si ho na střelu, bohužel pro něj si překážel se spoluhráčem, střela mu nesedla.

11:40

Podobný scénář byl k vidění také na druhé straně, kdy protihráče o puk připravil Matěj Kos. Jeho tvrdá rána zápěstím skončila jen v lapačce Jesckeho.

11:15

To se změnilo až teď! Jaroslav Adolf využil chyby obránce a z hranice brankoviště se dostal ke střele, Švihálek chytá.

10:26

Trutnovu se zatím nedaří vytvořit žádnou větší šanci. To se pokoušel změnit pasem na volného spoluhráče Fedulov, ten našel jen hokejky domácích hokejistů.

09:48

Další útok Trutnova ztroskotal na obraně Řisut a domácí šli do útoku. Přihrávku od spoluhráče dostal Štěpán Bláha, který se nad ničím nerozmýšlel a vyslal na branku tvrdou ránu, Jeschke byl znovu úspěšnější.

08:22

David Vyskočil se objevil ve výborné šanci! Po přihrávce spoluhráče z levé pravé strany se objevil sám před brankou, z prvního dotyku zakončil, Jeschke se však dokázal rychle přesunout a dělám kotouč zachytit!

07:56

Jiří Dostál pohotově zachytil puk v útočné třetině a dostal se ke střele, Jeschke chytá betonem.

06:54

Tomáš Vildumetz se dostal přes protihráče za brankou hostů, jeho následná přihrávka byla zblokována.

06:14

Nahození, které vyslal na branku Adam Choc brankář Trutnova pohodlně chytá do lapačky.

05:28

David Vyskočil se pohledně dostal přes protihráče v útočné třetině a dokázal zakončit, trefil jen prostředek branky, který měl pokrytý Jeschke.

05:05

Kolářík se vrátil na led, domácí v plném počtu a s pukem v útočné třetině.

04:11

Jeden z domácích obránců obral protihráče o puk a vyhodil ho na třetinu Trutnova. Suk poté nepřesně přihrál, puk se dostal až na zakázané uvolnění.

03:37

Švihálek musel zasáhnout betonem proti střele od Fedulova.

03:21

Trutnov zakládá útočnou akci od vlastní branky.

03:05

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Václav Kolářík – 2 min., krosček).

02:10

Zasahovat musel také brankář na druhé straně! Dominik Havelka vystřelil od modré, Jeschke puk zblokoval. Poté však vůbec nevěděl kam se odrazil a měl štěstí, že to nevěděl ani nikdo z útočících hráčů.

01:37

První střelu utkání musel krýt Švihálek, ten si s přízemní střelou Machače poradil.

01:10

V útočném pásmu nabadal Malík Bílka, ten se rozhodl nic neriskovat a puk vyhodil ze třetiny.

00:14

Řisuty se hned ze začátku dostaly za branku Trutnova. Tam se o přihrávku pokoušel Ondřej Krpata, nikoho ze spoluhráčů nenašel.

00:01

HC Řisuty: Švihálek, (Ilašenko) – Kolářík, Dostál – Petržílka, Bílek – Keller, Havelka – Krpata, Kos (C), Vyskočil – Fortelka, Janeček, Choc – Janeček, Schildthabel, Vildumetz – Bláha

HC BAK Trutnov: Jeschke, (Ašenbrenner) – Vácha, Fedulov, Suk, Machaš, Suvorov, Ukhin, Martinec, Malík, Tatar, Kastner, Hlaváček, Janoušek, Zahradník, Adolf.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 22. Kos, 36. Vyskočil (Kos, Bílek) – 17. Hlaváček (Tatar), 51. Zahradník (Suk, Kastner), rozh. náj. Machač