HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice

2:5

konec (1:2, 1:2, 0:1)

16.08.2017, 17:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Hodně emotivní utkání, bojovné, nakonec si Motor odváží, hlavně díky Michalu Dančišinovi, který dnes dal hattrick, vítězství 5:2. Krásný zbytek večera vám odtud, z Horáckého zimního stadionu, přeje Tomáš Kalas. (19:07:36)

59:12

České Budějovice právě vstřelily branku!
Domácí sice pásmo udrželi, jenže MICHAL DANČIŠIN pomalým vyhozením minul hokejku domácího obránce, kompletuje hattrick a definitivně rozhoduje o osudu utkání. Bez asistence.

59:00

Oddechový čas pro hosty. Domácí mají přesilovku 6 na 4.

59:00

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Kaiser – 2 min., krosček).

59:00

Mejzlík střílel na brankáře, ten se snažil rozehrát, jenže sudí hru přerušili a následovala další strkanice.

58:45

Dukla zkouší hru v šesti.

58:18

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Krtek – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Váňa – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Bláha – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Kouba – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

58:18

Oddechový čas pro domácí.

58:18

Další přerušení, další bitka, aby se dnes vůbec dohrálo...

58:06

Bláha přejel celé hřiště až do rohu.

57:05

Hosté jsou opět usazeni v útočném pásmu. Dukla nemá asi síly na kontaktní gól a případné drama.

56:22

Havelka udržel puk v pásmu, ale za cenu nepřesnosti.

55:24

Kronus měl dobrou šanci, ale musel střílet jenom na jednu stranu, druhou mu vykrýval obránce.

54:50

Přihrávku hostí zachytil Slabý, bohužel puk zase přihrávkou ztratil.

53:57

Tradičně se druhá polovina třetiny vyhrotila, myslím si, že celkem zbytečně, ale je pravda, že vášně plápolaly již od první třetiny.

53:48

Tejko nechal při střele puk za sebou.

51:36

Dudáček pak ještě poslal hokejku Strnada vztekle přes celé hřiště, dostal desítku a šel do kabin. Strnad, dostává stejně jako Dudáček, 2+2 minuty za hrubost. Hraje se 5 na 5.

51:34

Původně klidný souboj se zvrhl ve větší bitku hráčů jednoho proti jednomu.

2:5

Branky a nahrávky: 12. Kadleček (Váňa), 39. Váňa (Srnský) – 7. Matys (Kouba), 8. Dančišin, 28. Matys, 29. Dančišin, 60. Dančišin

HC Dukla Jihlava: Juda (Šťastný) – Srnský, Hrabaň, Krtek, Mareš, Čermák, Pražák, Havelka – Jindra, Mejzlík, Norris – Peschout, Kadleček, Waller – Váňa, Slabý, Strnad – Donda

HC Motor České Budějovice: Němec (Svoboda) – Dudáček, Doktor, Rákosník, Dosek, Brabec, Grauer – Rolínek, Dančišin, Tejko – Kronus, Toman, Káník – Bláha, Matys, Kouba – Kašper, Kaiser

Rozhodčí: Jeletz – Guth, Čurilla

01:09 CEM 2 Toman, podražení
06:10 CEM 0:1 Matys (Kouba)
07:43 CEM 0:2 Dančišin
09:26 JIH 2 Waller, podražení
11:46 JIH 1:2 Kadleček (Váňa)