1:2 7:5, 5:7, 2:6

15.08.2017, 17:11 • 2. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.0 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:6

GEM, SET, ZÁPAS Dominika Cibulková! Napokon túto možnosť už naša tenistka využíva a tak vyhráva tretí setom pomerom 6:2. Podľa očakávania sme sledovali veľmi vyrovnané stretnutie, napokon v rozhodujúcom treťom sete to lepšie zvládla Dominika a postupuje tak do ďalšieho kola.

40-A

Tretí mečbal pre našu tenistku!

40-40

Napokon aj tú druhú a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

15-40

Dva mečbaly pre našu tenistku!

2:5

Ten napokon aj využíva a tak sa dostáva v rozhodujúcom treťom sete do vedenia 5:2 a Konjuhová tak bude podávať na udržanie sa v tomto zápase!

2:4

Túto možnosť sa už Konjuhovej podarilo využiť a tak znižuje na 2:4!

40-40

Ten sa jej však nepodarilo využiť a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

1:4

Dominika potvrdzuje brejk a dostáva sa tak do vedenia 4:1! Uvidíme, ako sa tento rozhodujúci set bude vyvíjať ďalej.

30-40

Napokon získava naša tenistka gembal.

1:3

Naša tenistka napokon brejkbal aj využíva a tak sa dostáva do vedenia 3:1! Uvidíme, či to bude zlomový moment tohto zápasu.

40-A

Dominika po presnom údere získava brejkbal!

40-40

1:2

Prvým esom v zápase Dominika ukončila túto výmenu a čistou hrou sa dostáva do vedenia 2:1!

1:1

Hneď ten prvý aj využíva a tak vyrovnáva na 1:1!

40-15

Napokon sú tu dva gembaly pre tenistku z Chorvátska.

0:1

Po presnom údere napokon Dominika túto možnosť využíva a tak získava prvý gem v rozhodujúcom treťom sete!

5:7

Dominika túto možnosť využíva a tak vyhráva druhý set podobným pomerom ako ten prvý Konjuhová 7:5! Napokon sa o osude tohto zápasu bude musieť rozhodnúť v treťom sete.

30-40

Napokon je tu setbal pre našu tenistku!

5:6

Napokon túto možnosť Dominika využíva a tak sa dostáva do vedenia 6:5! To znamená, že Ana Konjuhová ide po druhýkrát podávať na udržanie sa v druhom sete.

40-40

Túto hrozbu však Dominika odvracia a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

40-30

Ana Konjuhová napokon po chybe našej tenistky získava brejkbal!

5:5

Ten po presnom údere na čiaru aj využíva a tak sa zachraňuje v druhom sete, stav je vyrovnaný 5:5!

4:5

Ten sa podarilo Dominike využiť a tak vyhráva v druhom sete 5:4! Ana Konjuhová pôjde podávať na udržanie sa v druhom sete.

40-40

Ani druhú možnosť nedokázala využiť, Dominika sa prezentovala úspešným bekhendom a tak sme na zhode 40:40!

40-15

Ana Konjuhová po presnom údere získava dva brejkbaly!

4:4

Teraz to už mladej tenistke z Chorvátska vyšlo a tak vyrovnáva na 4:4! Aj druhý set je tak zatiaľ vyrovnaný, uvidíme, kedy v ňom nastane zlom.

40-40

Následne sa naša tenistka prezentovala úspešným bekhendom a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

3:4

Po chybe svojej súperky ho napokon Dominika využíva a tak sa dostáva do vedenia 4:3!

3:3

Dominika poslala loptičku za základnú čiaru a tak gembal Konjuhová využíva a po potvrdení brejku vyrovnáva stav na 3:3!

40-15

Následne si presným úderom na čiaru vybojovala dva gembaly.

2:3

Ten po presnom údere premieňa a tak znižuje na 2:3! Druhý set je tak zatiaľ veľmi zaujímavý, uvidíme, ako sa bude napokon ďalej vyvíjať.

40-15

Dominika poslala loptičku do autu a tak Konjuhová získava dva brejkbaly!

1:3

Konjuhová túto výmenu ukončila dvojchybou a tak si Dominika vzala späť stratené podanie a dostáva sa do vedenia 3:1!

30-40

Napokon je tu brejkbal pre našu tenistku!

1:2

Naša tenistka poslala loptičku len do autu a tak Konjuhová využíva brejkbal a berie si svoje podanie naspäť! Stav je tak znížený na 1:2!

40-15

Dominika následne poslal loptičku len do siete a tak Konjuhová získava dva brejkbaly!

0:2

Napokon hneď prvú možnosť Dominika po chybe svojej súperky využíva a tak berie prvý krát v druhom sete svojej súperke podanie!

0:1

Napokon po veľkej dráme si naša tenistka svoje prvé podanie v druhom sete podržala a tak vyhráva 1:0!

40-40

Následne sa po vlastnej chybe Konjuhovej nepodarilo využiť ani druhý brejkbal a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

40-15

Hneď v úvode druhého setu získava Ana Konjuhová dva brejkbaly!

7:5

Setbal napokon Ana Konjuhová presným úderom na čiaru využíva a tak sa stáva víťazkou prvého setu pomerom 7:5! Napokon sme podľa očakávania sledovali vyrovnaný prvý set, v ktorom sa napokon šťastena usmiala na mladú Chorvátku. Uvidíme, čo nám ponúkne druhý set.

40-30

Je tu setbal pre Annu Konjuhovú, Dominika poslal loptičku do autu!

6:5

Ten sa jej však už podarilo bezpečne premeniť po údere na čiaru a tak sa dostáva do vedenia 6:5 a bude opäť podávať na víťazstvo v prvom sete!

40-0

Konjuhová napokon získava tri brejkbaly!

5:5

Túto možnosť už naša tenistka využíva a tak sa zachraňuje v prvom sete a vyrovnáva stav na 5:5! Dominika teraz pôjde podávať na potvrdenie brejku.

40-A

Presným forhendom však získava ďalší brejkbal!

40-40

Ani ten však napokon po svojej chybe nevyužíva a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

0-40

Ďalšia dvojchyba od Konjuhovej a tak získava naša tenistka tri brejkbaly!

5:4

Ana Konjuhová výborne zapracovala na sieti a tak brejkbal využíva a dostáva sa do vedenia 5:4! Tenistka z Chorvátska teraz ide podávať na víťazstvo v prvom sete.

A-40

Dominika sa previnila dvojchybou a tak získava Konjuhová brejkbal!

40-40

Následne však loptičku poslala do autu a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

4:4

Po chybe našej tenistky Konjuhová hneď prvý gembal využíva a tak po potvrdení brejku vyrovnáva na 4:4!

3:4

Presným úderom do protipohybu túto možnosť aj využíva a tak si berie svoje podanie späť. Stav je znížený na 3:4!

40-15

Ana Konjuhová po chybe našej tenistky získava dva brejkbaly!

2:4

Konjuhovej tento servis vôbec nevyšiel a opäť sa dopustila dvojchyby! Dominika tak prvý krát v tomto zápase berie svojej súperke podanie a vyhráva tak 4:2!

15-40

Dominika po presnom bekhende získava dva brejkbaly!

2:3

Ten sa jej už podarilo využiť a tak po väčšej dráme si udržala aj toto podanie a dostáva sa do vedenia 3:2!

40-40

A následne mladá tenistka z Chorvátska umiestnila loptičku presne na čiaru a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

2:2

Ktorý následne dokázala aj využiť po presnom údere na čiaru. Stav je tak vyrovnaný 2:2!

1:2

Dominika musela ísť cez druhé podanie, čo napokon úspešne zvládla a opäť sa tak prezentuje čistou hrou.

1:1

Druhú možnosť už mladá tenistka využíva a tak prvý gemom v zápase vyrovnáva na 1:1!

0:1

Napokon sa tak aj stáva a čistou hrou získava Dominika prvý gem v zápase. Na podanie teraz ide Ana Konjuhová.