15.08.2017, 20:45 • Stade de Suisse, Bern • Play-off • Jan Prošek

Tipsport: 2.44 3.5 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

90+1. Kasim NUHU - 0:1

90+1

CSKA právě vstřelilo branku!
Z pohledu domácího celku eufemicky řečeno, nastala tragédie. Fotbalista BSC KASIM NUHU zahrál malou domů brankáři, který byl ovšem vyběhnutý. Ballmoos se pokoušel co nejrychleji vrátit do brány, ale míč zasáhl v době, kdy už přešel brankovou čáru.

90

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Olanare, přichází Natcho.

88

Žlutou kartu dostává Ščennikov (CSKA Moskva). Hostující hráč si v souboji s Mbabuem pomohl nedovoleně, za což vidí kartu.

85

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Assalé, přichází Nsamé.

73

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Ravet, přichází Fassnacht.

73

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Dzagoev, přichází Milanov.

56

Žlutou kartu dostává Sanogo (BSC Young Boys).

54

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Chalov, přichází Olanare.

47

Žlutou kartu dostává Bertone (BSC Young Boys).

43

Žlutou kartu dostává Wernbloom (CSKA Moskva).

37

Na konci třicáté sedmé minuty rozehrával volný kop Ravet. Následně akce domácích pokračovala dál a Sulejmani zakončoval nad horní tyč. Jeho pokusu nechybělo mnoho.

33

Žlutou kartu dostává Dzagoev (CSKA Moskva). Hostující hráč vidí žlutou kartu po zákroku na Bertonea.

1

Hned v úvodní minutě hry zahrozil domácí celek. Volný kop rozehrávat za velké podpory diváků Ravet. Jeho pokus nebyl špatný, ale míč si cestu do branky nenašel.

0:1

konec (0:0)

Branky: 90+1. Nuhu (vla.)

Karty:   47. Bertone (YBB), 56. Sanogo (YBB), 90+3. Bergen (YBB) – 33. Dzagoev (CSK), 43. Wernbloom (CSK), 88. Ščennikov (CSK)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 11:6. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:14.

BSC Young Boys: Ballmoos – Mbabu, Bergen (C), Nuhu, Benito – Sulejmani, Sanogo, Bertone, Ravet (73. Fassnacht) – Hoarau, Assalé (85. Nsamé)
Náhradníci: Wölfli – Bürki, Sow, Fassnacht, Nsamé, Schick, Lotomba

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Berezuckij, Vasin, Ignaševič – Golovin, Wernbloom, Dzagoev (73. Milanov), Fernandes, Ščennikov – Vitinho, Chalov (54. Olanare) (90. Natcho)
Náhradníci: Pomazun – Berezutskij A., Milanov, Nababkin, Natcho, Kučajev, Olanare

Odveta: CSKA Moskva - Young Boys 2:0