4:1
konec (3:1, 1:0)
11.08.2017, 11:58 • Vinohrady • Týna Zíková (@tyn_zikova)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice – PSG Panthers Otrokovice
4:1
konec (3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Heřmanský, 9. Deutsch (Komárek), 14. Marek Beneš (Milan Meliš), 35. Milan Meliš (Vítovec) – 7. Lukáš Pešat (Vykopal)
Karty:
Neproměněná penalta:
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice:
Kafka (Rebro) – Mühlfait, Svačinka, Vítovec, Beneš, Brautferger, Deutsch (C), Heřmanský, Jankulár, Komárek, Langer, Meliš, Nehila, Němeček, Slavík, Štegl, Švejkovský, Tlapák, Zavadil
Náhradníci:
Trenér:
PSG Panthers Otrokovice:
Majrich (Michajlovič) – Čevela, Koníček, Kostka, Szweda, Janeček, Jurčík, Kvapil, Ma. Nagy, Mi. Nagy, Pešat, Petřík, Rozumek, Sovják, Štěpánek, Švajný, Ťopek, Volek, Vykopal, Zapletal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch
Diváci:
1. poločas | ||||
01:14 | STR | 1:0 | Heřmanský | |
06:04 | OTR | 1:1 | Lukáš Pešat (Vykopal) | |
08:01 | STR | 2:1 | Deutsch (Komárek) | |
13:50 | STR | 3:1 | Marek Beneš (Milan Meliš) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
28:14 | STR | 2 2min | Komárek, Bránění ve hře | |
OTR | 2 2min | Volek, Nesportovní chování | ||
31:29 | STR | 2 2min | Komárek, nadzvedání hokejky | |
33:52 | OTR | 2 2min | Rozumek, Vysoká hůl | |
34:56 | STR | 4:1 | Milan Meliš (Vítovec) | |
35:25 | STR | 2 2min | Nehila | |
39:33 | STR | 2 2min | Komárek, Hra na zemi | |
Konec |
Bohemians – Köniz 08:40 5:5
Höllviken IBF – Vítkovice 08:50 1:1
Falun – Chodov 09:40 4:2
Ostrava – Thurgau 09:40 4:11
EräViikingit – Bulldogs 10:40 3:1
Mladá Boleslav – Sparta 10:40 7:3
Pixbo Wallenstam – Wiler-Ersigen 11:40 4:7
Tatran – Otrokovice 11:58 4:1
Vítkovice – Falun 14:00 3:6
Bohemians – Thurgau 15:00 3:1
Köniz – Ostrava 15:10 5:2
EräViikingit – Pixbo Wallenstam 16:00 2:0
Mladá Boleslav – Otrokovice 16:10 4:1
Bulldogs – Wiler-Ersigen 17:00 2:7
Chodov – Höllviken IBF 17:20 6:2
Bohemians – Falun 18:00 2:2
Tatran – Sparta • po s.n. (2:1) 18:32 3:2
Vítkovice – Thurgau 19:00 3:3
Köniz – Mladá Boleslav 19:40 2:3
EräViikingit – Wiler-Ersigen 20:00 4:4
Chodov – Tatran 20:50 6:5
Bulldogs – Pixbo Wallenstam 21:00 1:6
39:33
35:25
33:52
31:29
28:14
Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Volek – 2 minuty, Nesportovní chování).