4:7
konec (1:3, 3:4)
11.08.2017, 11:40 • Aréna Sparta • MCh
Pixbo Wallenstam IBK – SV Wiler-Ersigen
4:7
konec (1:3, 3:4)
Branky a nahrávky: 17. Östholm (Julkunen), 30. Carlsson (Näslund), 37. Andersson (Andréasson), 38. Östholm (Wahlgren) – 13. Mendelin (Mutter), 15. Johnsson (Väänänen), 18. Sköld (Louis), 26. Rentsch (Laubscher), 27. Mutter (Känzig), 36. Känzig, 40. Moser
Karty:
Neproměněná penalta:
Pixbo Wallenstam IBK:
Hedlund (Adler)– Estrella Näslund, Lindh, Persson, Andréasson, Berg, Eriksson, Ojaniemi, Östholm, wiklund, Andersson, Bringestedt, Carlsson, Henriksson, Hörberg, Juha, Julkunen, Roos, Sköld, Wahlgren
Náhradníci:
Trenér:
SV Wiler-Ersigen:
Wolf (Reich) – Hofauer, Laubscher, Mutter, Bischofberger, Bürki, Känzig, Meister, Moser, Sesulka, Schlüchter, Väänänen (C), Wittwer, Affolter, Dätwyler, Hollenstein, Johnsson, Känzig, Krähenbühl, Louis, Mendelin, Rentsch, von Pritzbuer
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Müller, Novosad
Diváci:
1. poločas | ||||
06:53 | PWA | 2 2min | Känzig, Bránění ve hře | |
12:54 | WIE | 0:1 | Mendelin (Mutter) | |
14:27 | WIE | 0:2 | Johnsson (Väänänen) | |
16:46 | PWA | 1:2 | Östholm (Julkunen) | |
17:29 | WIE | 1:3 | Sköld (Louis) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
25:28 | WIE | 1:4 | Rentsch (Laubscher) | |
26:35 | WIE | 1:5 | Mutter (Känzig) | |
29:23 | PWA | 2:5 | Carlsson (Näslund) | |
35:37 | WIE | 2:6 | Känzig | |
36:02 | PWA | 3:6 | Andersson (Andréasson) | |
36:53 | WIE | 2 2min | Meister, Bránění ve hře | |
37:17 | PWA | 4:6 | Östholm (Wahlgren) | |
39:48 | WIE | 4:7 | Moser | |
Konec |
Bohemians – Köniz 08:40 5:5
Höllviken IBF – Vítkovice 08:50 1:1
Falun – Chodov 09:40 4:2
Ostrava – Thurgau 09:40 4:11
EräViikingit – Bulldogs 10:40 3:1
Mladá Boleslav – Sparta 10:40 7:3
Pixbo Wallenstam – Wiler-Ersigen 11:40 4:7
Tatran – Otrokovice 11:58 4:1
Vítkovice – Falun 14:00 3:6
Bohemians – Thurgau 15:00 3:1
Köniz – Ostrava 15:10 5:2
EräViikingit – Pixbo Wallenstam 16:00 2:0
Mladá Boleslav – Otrokovice 16:10 4:1
Bulldogs – Wiler-Ersigen 17:00 2:7
Chodov – Höllviken IBF 17:20 6:2
Bohemians – Falun 18:00 2:2
Tatran – Sparta • po s.n. (2:1) 18:32 3:2
Vítkovice – Thurgau 19:00 3:3
Köniz – Mladá Boleslav 19:40 2:3
EräViikingit – Wiler-Ersigen 20:00 4:4
Chodov – Tatran 20:50 6:5
Bulldogs – Pixbo Wallenstam 21:00 1:6
36:53
06:53