FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – IBF Falun

5:7

konec (2:5, 3:2)

10.08.2017, 17:00 • Vinohrady • Daniel Kinc

Utkání je u konce! Ostrava sice mocně dotahovala a dokázala vyrovnat na 5:5, ovšem Falun dvěma brankami v závěru strhl výhru na svou stranu – 5:7! (17:59:13)

39:21

Falun právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Larsson poslal míček před prázdnou branku ALEXANDERU HALLÉNOVI a ten měl snadnou práci – 5:7!

39:01

Ostrava má k dispozici volný úder a v tom stejném čase hraje bez brankáře.

38:20

Přesilovka je zhodnocena! RASMUS ENSTROM vzal zakončení na sebe, a parádní ranou švihem vymetl šibenici – 5:6! Bez asistence.

37:50

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Danis – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

37:29

Adriansson nyní přesprintoval celé hřiště, pohotově vypálil a trefil levou tyč!

36:22

Berg se dobře prodral do zakončení před brankou Ostravy, v rozhodující chvíli mu ale míček odskočil.

35:16

A brankář Falunu se musel znovu ohánět, nakonec ale ránu soupeře konečky prstů vyrazil.

34:36

Ostrava má v těchto minutách jasně navrch, o čemž svědčí další útočná aktivita na polovině soupeře.

33:18

Ostrava právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Lví podíl má na brance Hrabal, jehož krásná dlouhá přihrávka našla na zadní tyči volného PETRA TRULÍKA a ten zamířil přesně – 5:5! Asistence: Filip Hrabal.

32:36

Další trefu mohl přidat falunský Aldeeb, který si položil brankáře, ale nakonec pod jeho tělem poslal míček vedle branky.

30:30

Eichner šel s kolegy do brejku 3 na 2, nakonec vzal akci na sebe, ale jeho pokus byl sražen nad branku.

29:47

Ostravě narostla křídla a je o hodně aktivnější, obrázek hry se během několika minut zcela změnil.

28:47

Je znovu sníženo! Šebestova rána se odrazila před JAKUBA MENDREKA, který se pohotovou ranou podruhé v zápase zapsal do střelecké listiny – 4:5! Asistence: Jakub Šebesta.

27:27

Fahlström šel z úhlu sám na branku, jeho rána si ale cestu mezi tyče nenašla!

26:36

Navíc v brejku při oslabení zahrozil Fernqvist, jeho jemná teč našla jen připravenou nohu brankáře soupeře.

25:55

Ostravská přesilovková formace sevřela svého soupeře, ale výsledkem byla jen nepřesná rána z levého křídla.

25:11

Vyloučení v týmu IBF Falun (Johansson – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

5:7

Branky a nahrávky: 5. Mendrek (Sládek), 8. Hrabal (Zbořil), 23. Eichner (Miške), 29. Mendrek (Šebesta), 34. Trulík (Hrabal) – 5. Larsson (Fahlström), 6. Holmgren, 13. Johansson, 15. Hallén (Hajo), 19. Homlgren, 39. Enström, 40. Hallén (Larsson)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Hromádka, Křiva, Kuczera, Lipový, Martiniak, Miške, Šebesta, Zbořil, Daniš, Eichner, Hrabal, Chvastek, Klimscha, Kubíček, Mendrek, Moravčík, Sládek, Trulík

IBF Falun: Rehn (Lilja) – Adriansson, Backby, Dahlqvist, Hajo C., Berg, Erickson, Fahlström, Fernqvist, Holmgren, Aldeeb, Cederström, Enström (C), Hajo H., Hallén, Johansson, Kalentun, Kroon, Larsson, Lundmark