09.08.2017, 16:30 • TJ Tatran Chlebnice • 2. kolo • Viktor Kalinács sk

Z priameho kopu to trafil presne HAMZA ČATAKOVIČ, prevedeniu niet čo vytknúť.

47

47. Gong

47

Po dvoch minútach druhého polčasu je to už 4:0, zápas sa bude iba dohrávať. HILARY GONG CHUHWAK to vzal na seba a aj za pomoci súperovho obrancu vsietil gól.

42

42. MANCE - 0:3

42

Tak nakoniec sme pred prestávkou videli ešte jeden presný zásah, Trenčín je už jedno nohou v treťom kole Slovnaft Cupu. Tretím strelcom dnešného zápasu je ANTONIO MANCE.

26

26. Van HAAREN - 0:2

26

Hneď je to v radoch hostí veselšie, Trenčín odskakuje súperovi na rozdiel dvoch gólov. RICKY VAN HAAREN to trafil parádne, Suroviak po lopte ani len nesiahol.

5

5. Giorgi BERIDZE - 0:1

5

Favorit stretnutia sa ujíma vedenia. Po skrumáži v šestnástke sa ku dorážke dostal GIORGI BERIDZE a otvára skóre duelu.