Tenis

WTA Toronto (tvrdý povrch)

Kristina Mladenovicová (13) – Barbora Strýcová

0:2 2:6, 3:6

07.08.2017, 17:13 • Aviva Centre, York University (Toronto) • 1. kolo • Jan Mládek

Tipsport: 1.73 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Mladenovicová musela hrát přes své druhé podání, které se jí stalo osudné. Zápas je u konce.

30-40

Po nevydařeném úderu Mladenovicová, která trefila síť, má česká tenistka první mečbol.

3:4

Míček po úderu Strýcové skončil v autu. Mladenovicová se zmátořila a udělala nám ze druhého setu drama.

0-40

Mladenovicová přetáhla svůj forhend do zámezí. Barbora Strýcová má tři brejkboly na vedení 5:2.

2:4

Tohle byl dost přehnaný úder, který skončil v autu. Druhý set bude rozhodně větší drama než ten první.

40-15

Barbora Strýcová má další dvojchybu, která sebou přináší dva brejkboly pro Mladenovicovou.

1:4

Mladenovicová trefuje z druhého podání eso a získává svůj první gem ve druhém setu.

0:4

To byla rychlovka! Strýcová potvrzuje brejk a ve druhé sadě vede 4:0. Česká tenistka je blízko postupu do dalšího kola.

0:3

Mladenovicová dnes nehraje svůj nejlepší zápas, protože jejím úderům chybí přesnost. Tentokrát míček skočil daleko za čarou.

15-40

Barbora Strýcová má při dalším podání své soupeřky další dva brejkboly.

0:2

Mladenovicová se opět pokusila o zkrácení hry, ale to jí opět nevyšlo. Strýcová vede ve druhém setu 2:0.

0:1

Barbora Strýcová začíná druhou sadu stejně dobře, jako tu první. Využívá první brejkbol a ujímá se vedení.

0-40

Je tomu tak! Po dvojchybě má česká hráčka tři brejkboly.

2:6

Nepovedený kraťas francouzské hráčky končí tento set. Barbora Strýcová získává první sadu v poměru 6:2.

0-40

Mladenovicová se snažila o přelobování své malé soupeřky, ale její lob byl moc dlouhý. Strýcová má tři setboly.

2:5

Mladenovicová získává tento gem čistou hrou a snižuje na rozdíl tři gemů. Strýcová bude mít druhý pokus na ukončení prvního setu.

1:5

Strýcová nedokázala doservírovat do zdárného konce první sady a ta bude pokračovat.

40-0

Tak tohle bylo geniální zkrácení hry, které Mladenovicové vyšlo. Francouzská hráčka má poprvé v zápase brejkboly, v tomto případě hned tři.

0:5

A to se také děje. Mladenovicové se nepovedlo zkrácení a míček končí na síti. Strýcová vede už 5:0 a po přestávce půjde podávat na zisk první sady.

0-40

Barbora Strýcová má po francouzské dvojchybě další tři možnosti k protržení servisu své soupeřky.

0:4

Už se zdálo, že míček skončil v autu. Jenže jestřábí oko ukázalo něco jiného. Strýcová opět potvrzuje brejk a je blízko k zisku první sady.

0:3

Tak to je vstup do utkání jako hrom! Mladenovicová zahrála míček do pásky, od které se odrazil do autu. Česká tenistka tentokrát bere soupeřce servis hned při první příležitosti a vede 3:0.