05.08.2017, 17:30 • Zimní stadion Hradec Králové • Petr Šatalík

Tipsport: 2.36 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Hradce Králové vše, přeji vám pěkný zbytek víkendu a někdy příště se opět těším, na počtenou. (19:47:01)
Nejlepšími hráči svých celků byli vyhlášeni:

Jižní Korea – Young Jun Lee

HC Dynamo Pardubice – Sasha Treille
Duel mezi pardubickým Dynamem a reprezentací Jižní Korey je minulosti. Utkání se prakticky rozhodlo v průběhu prvních dvou třetin, kdy Východočeši zvládli nasázet čtyři branky, zatímco jejich soupeř z Asie se do šancí dostával spíše náhodně a sporadicky. Ve třetím dějství se už zápas pouze dohrával. Hráči z města perníku nikam nespěchali, zato jejich protivník si připsal alespoň čestný úspěch a turnaj tak zakončí se vztyčenou hlavou.

59:55

Dynamo se osvobozuje vyhozením z obranného pásma a může jít slavit.

59:48

Perret je dnešním posledním vyloučeným hráčem, inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

59:35

Ještě se bude vylučovat, rozhodčí zatím ponechává výhodu pro Jižní Koreu.

59:15

Mackie vypálil tvrdě od pravého mantinelu a Kacetl měl co dělat, aby jeho pokus zkrotil ve své náruči.

58:40

Oh Hyon Ho předvedl pěknou otočku s pukem na holi v obranném pásmu a rozjíždí jednu z posledních akcí svého mužstva.

57:55

Pardubice očividně kontrolují hru a už nikam nespěchají. Soupeř z Jižní Koreje už se také snaží spíše bránit a příliš hokejové krásy k vidění není.

57:00

Treille pálil z pravé strany tak tvrdě, že při střele zlomil hůl. Jeho rána i díky tomu postrádala přesnost.

56:22

Dynamo dál motá svého soupeře v jeho třetině a hledá ideální střeleckou příležitost. Soupeř už ani příliš nenapadá, očividně je fyzicky vyčerpán.

56:09

Jižní Korea v plném počtu.

55:56

Tvrdá rána Petra Sýkory z levé strany byla tak prudká, že se před ní musel schovat jeho jmenovec Ján za klecí protivníka.

55:28

Asiaté se na chvíli dostali ke kotouči, ale přes obrannou modrou jej nedostali.

55:00

Pardubičtí v poklidu kombinují před Parkem a hledají ideální střeleckou příležitost.

54:09

Přesilovka pro Dynamo. Park Woo Sang vyloučen na dvě minuty za držení.

53:40

53:40 PLANTE - 1:4

53:40

Jižní Korea právě vstřelila branku!
Asiaté si připisují alespoň čestný úspěch v tomto utkání! MATTHEW ALEXANDER PLANTE bleskově zužitkoval přesný křižný pas, když trefil přesně k bližší tyči a koriguje na 1:4. Asistence: Hyung Gon Cho.

1:4

Branky a nahrávky: 54. Plante (Cho) – 9. Treille (Ščotka, Tomášek), 23. Ščotka (Treille), 25. P. Sýkora (Poulíček), 40. Hlinka (Vondráček)

Jižní Korea: Dalton (25. Park Sung Je) – Kim Won Jun, Plante, Mackie,Don Ku Lee, Hyon Ho Oh, Young, Hyung Gon Cho – Ki Sung Kim, Sang Wook Kim,Won Jung Kim – Woo Sang Park "C", Sang Woo Shin, Min Ho Cho – Sang Hoon Shin, Woo Je Sung, Jin Hui Ahn – Chonghyun Lee, Testwuide, Hyung Yun Shin – Young Jun Lee. Trenér: Paek Chi Sun.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Vlk) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Čáslava, Ščotka, Holland, M. Voženílek, Grebeňuk – Rolinek "C", Hlinka, Vondráček – J. Sýkora, Poulíček, P. Sýkora – Treille, Tomášek, Perret – Pipek, D. Voženílek, Moučka. Trenér: Miloš Holaň.

Rozhodčí: Horák, Souček – Lhotský, Klouček

08:30 KOR 2 Ku, nedovolené bránění
08:53 PCE 0:1 Treille (Ščotka, Tomášek)
09:07 PCE 2 Grebenyuk, krosček
16:34 KOR 2 Sang, hákování
21:59 KOR 2 Young, sekání