0:4

konec (0:3)

29.07.2017, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • 1. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 4.25 3.6 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí fotbalisté nedokázali vyhrát úvodní zápas v lize. Club Bruggy v prvním poločase vstřelil tři branky, následně byl ale jeden z hráčů hostů vyloučený za faul. Dostal žlutou kartu, zápas pro něj skončil. Ve druhém poločase si pak Lokeren vstřelil vlastní branku. (20:12:38)

90+2

90+2

Už se nic nestane, zápas se v poklidném tempu dohrává.

90+1

V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho střel k vidění není.

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec základních devadesáti.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Thibault Vlietinck se probojoval do zakončení, hosté další gól nepřidávají, neboť jeho rána byla zablokovaná obráncem.

88

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, zde míč vybojoval Marko Mirić, ale ten neměl komu přihrát.

86

Fanoušci hostujícího celku už slaví výhru. Jejích oblíbenci míří za výhrou. Club Bruggy si může spolehnout na svého brankáře.

85

Koen Persoons v souboji jeden na jednoho nedokázal uspět. Akce Lokerenu tak rychle končí.

84

V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění už není. Fotbalisté hostujícího celku míří za výhrou v tomto zápase.

83

Žlutou kartu dostává Tracy Mpati Bibuangu (Sporting Lokeren).

81

Žlutou kartu dostává Mijat Marić (Sporting Lokeren).

81

Optickou a střeleckou převahu mají domácí fotbalisté, hrají aktivně, snaží se, ale dnes jim není přáno.

80

Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Tom De Sutter, přichází Luciano Slagveer.

79

Steve de Ridder to zkoušel po levé straně, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem. Gólmani momentálně mnoho práce nemají.

77

Club Bruggy hraje skvěle defenzivně, byť má vyloučeného hráče, tak nedává soupeři příliš mnoho prostoru pro střelecké pozice.

76

Domácí fotbalisté se pokouší s výsledkem něco udělat, zatím se jim to ale nedaří a čas se velmi rychle krátí.

75

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Hans Vanaken.

75

Marko Mirić centroval před branku, následně hlavičkoval velmi dobře jeho kolega. Steve de Ridder minul branku z velké dobré pozice.

74

Domácí celek hraje nyní aktivně, Tracy Mpati Bibuangu to zkoušel samostatně, ale soupeř jej obral o míč a odehrál jej do bezpečí.

73

Další centr před branku hostů a znovu dokázal velmi dobře zasáhnout brankáře Bruggy.

72

Guus Hupperts centroval od rohového praporku. Jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale brankář dokázal míč vyrazil do hry. Následně obránci odehráli do zámezí. Lokeren bude házet aut.

70

Dvacet minut zbývá do konce zápasu a přesně kolik času mají domácí fotbalisté na to, aby se pokusili s výsledkem něco udělat.

69

Velké množství šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí se pokouší něco vymyslet, ale nemají dostatek času a klidu pro zakončení.

68

Steve de Ridder to zkoušel samostatně, ale přes dva obránce soupeře nedokázal přejít.

67

Sporting se dostal do zajímavé střelecké pozice. Tom De Sutter byl svalen na zem před brankou soupeře, ale domácí nedokázali míč dostat za brankovou čáru. Míč kryje brankář hostů.

65

Lokeren to zkouší kombinačně, ale nedaří se to. Hosté hrají ve druhém poločase velmi takticky. Pokouší se co nejdéle držet hru daleko od své branky.

62

Tom De Sutter centoval před branku, ale jeho spoluhráči byli obsazení, a tak se do střelecké pozice nemohli dostat. Následně to zkoušel znovu Tom De Sutter, tenkrát ale hlavičkoval nepřesně.

61

Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, hosté vedou o čtyři branky a mají zamířeno k výhře v prvním ligovém zápase.

60

Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Samy Kehli, přichází Robin Söder.

59

Samy Kehli nyní přišel o míš, a tak se Bruggy dostává z obranné polovině na polovinu soupeře.

58

Hostující celek navýšil své vedení, domácím se v tomto zápase nedaří opravdu vůbec nic. Fotbalisté v bíločerném se nemohou stabilněji usadit před brankou soupeře.

56

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Timmy Simons.

55

55. Marko MIRIĆ - 0:4

55

Bruggy právě vstřelily branku!
V deseti hrající hostující celek navyšuje své vedení. Po pěkném centru před branku se pokoušel míč do bezpečí odehrát MARKO MIRIĆ. Jenže trefil balon tak nešikovně, že jej poslal do své sítě.

53

Sporting se snaží hrát aktivně, což se mu daří, ale má problémy s přechodem do finální fáze. Nyní Tom De Sutter přišel o míč, a tak hrají hosté.

51

Domácí celek se pokouší dostat se do střelecké pozice. Následně hosté dostali míč do zámezí, a tak vhazuje Lokeren.

50

Laurens De Bock byl faulovaný soupeřem, a tak volný kop budou rozehrávat hosté.

49

Hostující celek hraje v deseti. Zdá se, že si během prvního poločasu vybudoval tak velký náskok, že jej v pohodě udrží.

48

V poklidném tempu se rozehrává druhý poločas, ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se nyní spíše na polovině hrací plochy.

46

Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Emmanuel Bonaventure, přichází Thibault Vlietinck.
Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Mehdi Terki, přichází Marko Mirić.

46

Zápas, ve kterém vedou hostující fotbalisté o tři branky, pokračuje druhým poločasem.

46

Po prvním poločase vedou hostující fotbalisté o tři branky, ale hrají jen v deseti. Domácí stále nemohou najít recept na obranu soupeře.

45+1

45+1

Žlutou kartu dostává Marvelous Nakamba (Club Bruggy KV).

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

45

44

Hraje se nyní na polovině hrací plochy, k vidění je poměrně hodně faulů. Sudí důrazně upozorňuje hráče, aby se uklidnili.

43

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme nepříliš atraktivní fotbal. Více ze hry má Sporting, ale do střelecké pozice se stále dostat nemůže. Neuspěl ani Tom De Sutter ze střední vzdálenosti.

42

Mehdi Terki se dopustil útočného faulu, volný kop pro hostující celek. Míč do hry dlouhým výkopem uvedl gólman.

41

Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu. Více ze hry mají domácí, kteří sice prohrávají o tři branky, ale hrají v početní převaze.

40

Obrázek hry se podle předpokladu změnil. Hosté, kteří byli aktivní hrají od vyloučení svého hráče hodně zataženě, naopak domácí jsou aktivní.

39

Ethan Horvath vykopává míč zpět do hry. Jeho pas nenašel ovšem nikoho ze spoluhráčů, a tak hrají domácí fotbalisté.

38

Mehdi Terki si míč rovnal na zakončení, ale neměl dostatek prostoru, a tak raději přihrával spoluhráči. Ten ovšem pálil nepřesně.

37

Lokeren hraje nyní nejlepší pasáž hry, Mijat Marić vhazuje na útočné polovině, ale jeho aut nenašel nikoho ze spoluhráčů. Hosté naopak budou spíše bránit.

36

Hostující celek, který si vypracoval tříbrankové vedení nyní dohrává zápas bez vyloučeného hráče. Domácí tak mají šanci s výsledkem něco udělat.

35

Žlutou kartu dostává Samy Kehli (Sporting Lokeren).

35

Domácí rozehrávali rohový kop, ale do střelecké pozice se nedostali, obrana si celkem snadno dokázala poradit.

34

Z nějakých 24 metrů budou rozehrávat domácí volný kop. Steve de Ridder dobře vypálil, jeho pokus ale končí mimo branku.

32

Žlutou kartu dostává Helibelton Palacios (Club Bruggy KV). Guus Hupperts byl hodně zákeřně faulovaný soupeřem. Pro hostujícího hráče zápas končí.

31

Hostující celek rozehrává rohový kop. Ruud Vormer centruje před branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal míč poslat do brány.

30

Půlhodina hry je minulostí, hostující celek vstoupil do zápasu skvěle, dostal se do vedení o tři branky. Domácím se nedaří vůbec nic.

29

Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nikam nežene.

28

Ethan Horvath naprosto s přehledem získává míč po nepovedené kombinaci domácích míč. Následně dlouhým výkopem odkopává od své branky.

27

Emmanuel Bonaventure se znovu pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale byl nedovoleným způsobem poslán k zemi. Následovat bude volný kop pro KV.

26

Lokeren se snaží co nejrychleji vstřelit kontaktní branku, svou první v zápase, ale hostující defenziva je zatím velmi pozorná.

24

24. Emmanuel BONAVENTURE - 0:3

24

Domácí fotbalisté nedokáží s hosty držet tempo, čehož klub Bruggy znovu využívá. Po pěkné samostatné akci se do zakončení dostal EMMANUEL BONAVENTURE, který si dokázal celkem snadno poradit s brankářem. 3:0 pro hosty.

23

Lior Refaelov se po dobrém centru dostal před brankou do zakončení. Jeho hlavička ale končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

21

Ethan Horvath rozehrával od své branky, následně v akci pokračovali jeho spoluhráči, ale nedokázali se dostat do zakončení.

20

Dvacet minut hry je minulostí, první dvacetiminutovka se povedla více hostům. Ti vedou o dva góly.

19

Club Brugge pokračuje v aktivní hře, která na domácí fotbalisty zatím platí. Hosté vedou o dva branky.

17

17. Emmanuel BONAVENTURE - 0:2

17

Hosté po dobré akci přidávající druhou branku. Rafaelov skvěle vyslal do šance spoluhráče. EMMANUEL BONAVENTURE se dostal k brance a dokázal míč poslal přes brankáře na vzdálenější tyč. Hostující fanoušci slaví, naopak domácí jsou smutní.. Asistence: Lior Refaelov.

16

Brandon Mechele se probojoval do zakončení, jeho ránu dobře vyrazil brankář domácího celku. Davino Verhulst obstál v těžké pozici.

15

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Optickou převahu mají hosté.

14

Rohový kop mají nyní k dispozici i hosté. Ti už dneska jeden proměnili, tentokrát hlavičkoval Jelle Vossen nepřesně.

13

Rohový kop nyní rozehrávali domácí fotbalisté, ale ne rychlém pasu se před brankou dobře zorientoval obránce Helibelton Palacios, který míč poslal daleko od své branky.

12

Sporting hraje nyní aktivněji, pokouší se něco vymyslet před brankou .

11

Jelle Vossen to nemyslel špatně, ale nedokázal trefit přesně ji míč po spoluhráčově pasu. Přihrávka byla příliš dlouhá, hostující fotbalista na balon nedosáhl.

10

Domácí se nyní zkoušeli dostat do předbrankového prostoru, ale Samy Kehli nedokázal přesněji najít spoluhráče.

9

Lokeren se musí bránit tlaku soupeře, hostující celek hraje aktivně a snaží se přidat další branku. Zatím si Davino Verhulst na nedostatek práce naříkat nemůže.

8

Hostující celek pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, ale marně.

7

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

5

5. Brandon MECHELE - 0:1

5

Hostující hráči rozehrávali rohový kop. Míč se snesl do míst, kde byl BRANDON MECHELE. Jeho hlavička končí přesně v bráně, hosté tak vedou krátce po začátku zápasu. Asistence: Ruud Vormer

3

Club Bruggy rozehrává rohový kop. Ruud Vormer centroval, následně se k hlavičce dostal Jelle Vossen, který pálil nad branku. Následovat bude odkop od branky domácích.

2

Hosté se nyní dostali na útočnou polovinu, snažili se něco vymyslet. Mijat Marić dokázal zablokovat střelecký pokus soupeře.

1

Laurens De Bock vhazuje na útočné polovině, ve hře pak pokračoval Brandon Mechele. Ten ale nedokázal přesněji přihrát.

1

Zápas za malý moment začne.

Sporting Lokeren: Verhulst – Marzo, Marić, Khadim Rassoul, Mpati Bibuangu – Persoons, Terki, Kehli – Hupperts, de Ridder, De Sutter.
Náhradníci: De Wolf – Mirić, Monsecour, A. Skúlason, Slagveer, Söder, Juan Torres.

Club Bruggy KV: Horvath – De Bock, Denswil, Engels, Mechele, Palacios – Nakamba, Vormer, Bonaventure, Vossen – Refaelov.
Náhradníci: Hubert – Izquierdo, Perbet, Simons, Touba, Vanaken, Vlietinck..
Jediný vzájemný zápas v roce 2017 vyhrál Lokeren 1:0.
Hosté odehráli sedm přípravných zápasů. Čtyřikrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou remizovali. Navíc před několika dny tým odehrál zápas předkola Ligy Mistrů, na domácí půdě hostil Basaksehir a utkání skončila remízou 3:3.
Domácí fotbalisté odehráli šest přípravných zápasů. Čtyři dokázali vyhrát, jednou remizovali bez branek a jednou prohráli. Nestačili na Cercle Bruggy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky belgické ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Sporting Lokeren a Club Bruggy KV-
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.