2:0 7:6 (8), 6:2

24.07.2017, 14:43 • 1. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 2.13 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

GEM, SET, ZÁPAS Norbert Gombos! Konečne tento mečbal už náš tenista využil a tak po výbornom výkone vyhráva druhý set pomerom 6:2 a po výhre 2:0 na sety postupuje do ďalšieho kola.

A-40

Tretí mečbal pre nášho tenistu! Do tretice všetko dobre?

A-40

Druhý mečbal v zápase pre nášho tenistu!

A-40

A je tu mečbal pre nášho tenistu!

40-40

Ten však ostáva nevyužitý a dostávame sa na zhodu 40:40!

5:2

Ktorý aj bezpečne využíva a tak sa dostáva už do vedenia 5:2! Japonec Taro Daniel tak ide podávať na udržanie sa v tomto zápase.

4:2

Túto možnosť dokázal Norbert využiť a tak ide do vedenia 4:2!

40-30

Náš tenista napokon po tretej loptičke v rade získava brejkbal!

3:2

Gembal Norbert bezpečne premieňa a dostáva sa tak do vedenia 3:2!

40-A

Výhoda a napokon ďalší brejkbal pre Daniela.

40-40

Ale ten sa podarilo nášmu tenistovi odvrátiť a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

30-40

A napokon je z toho brejkbal pre Japonca!

2:2

Gembal dokázal podávajúci hráč využiť a tak vyrovnáva na 2:2!

2:1

Ten sa podarilo Norbertovi využiť a tak sa dostáva v druhom sete do vedenia 2:1!

1:1

Čistou hrou napokon Taro Daniel vyrovnáva stav v druhom sete na 1:1!

1:0

Prvý gem v druhom sete získava náš tenista a ide tak do vedenia 1:0!

7:6

Túto možnosť už náš tenista využíva a tak vyhráva prvý set! Sledovali sme veľkú drámu, najprv to vyzeralo, že by Norbert mohol v pohode vyhrať prvý set, avšak Taro Daniel otočil vývoj a bol blízko k prvenstvu v tomto dejstvu. Napokon však Norbert stav vyrovnal a v tajbrejku rozhodol o zisku prvého setu.

6-5

Norbert vyhráva o jednu loptičku a získava setbal!

6:6

Čistou hrou Norbert vyrovnáva na 6:6 a tak o osude v prvom sete rozhodne tajbrejk!

5:6

Hneď prvú možnosť Taro Daniel využíva a tak sa dostáva do vedenia 6:5! Náš tenista tak bude podávať na udržanie sa v prvom sete.

5:5

Esom na záver ukončil náš tenista túto výmenu a napokon vyrovnáva na 5:5! Máme sa tak ešte na čo tešiť v prvom sete.

4:5

A ten aj využíva! Náš tenista sa tak stále drží v prvom sete a zrejme nás ešte čaká poriadna dráma. Stav je znížení na 4:5 a podávať ide Norbert.

A-40

V zápätí si Norbert vybojoval brejkbal!

40-40

Náš tenista však túto veľkú hrozbu odvracia a sme tak na zhode 40:40!

30-40

Taro Daniel získava setbal!

3:5

Ten aj dokázal využiť a tak sa zatiaľ udržuje v prvom sete, keď znižuje na 3:5! Taro Daniel však ide teraz podávať na víťazstvo v prvom sete.

2:5

Esom na záver ukončil Japonec túto výmenu a po potvrdení brejku sa dostáva do vedenia 5:2! To znamená, že náš tenista ide podávať na udržanie sa v prvom sete.

40-40

Ten sa však nášmu tenistovi nepodarilo využiť a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

40-30

Norbert napokon získava brejkbal!

2:4

Druhú možnosť však už Taro Daniel využíva, berie tak znova nášmu tenistovi podanie a ide do vedenia 4:2!

15-40

Taro Daniel získava dva brejkbaly!

2:3

Ten sa mu už podarilo využiť a dostáva sa tak do vedenia 3:2! Na podanie teraz pôjde náš tenista.

40-40

2:2

Taro Daniel využíva hneď prvý brejkbal a tak prvý krát v tomto zápase berie podanie nášmu tenistovi a vyrovnáva tak na 2:2! O to viac môžu teraz nášho tenistu mrzieť tie zahodené brejkbaly v predchádzajúcej výmene.

15-40

Prvé dva brejkbaly v tomto zápase pre Japonca!

2:1

Gembal Daniel využíva a prvým gemom v zápase znižuje na 1:2! Norbert mal až 8 brejkbalov v tejto výmene, nedokázal však žiaden využiť. Aby ho to ešte nemrzelo.

A-40

Žeby ôsmy brejkbal bol konečne využitý ?

A-40

Siedmy brejkbal má k dispozícii náš tenista.

A-40

Už šiesty brejkbal pre nášho tenistu!

A-40

Situácia sa opakuje, náš tenista má k dispozícii ďalší brejkbal.

A-40

Štvrtý brejkbal pre nášho tenistu.

A-40

Norbert získava tretí brejkbal v tejto výmene.

40-40

Avšak, ani ten sa mu nepodarilo využiť a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

40-15

Norbert získava dva brejkbaly!

2:0

Náš tenista potvrdzuje brejk a dostáva sa tak do vedenia 2:0!

1:0

Norbert na nič nečakal, hneď prvý brejkbal využíva, berie svojmu súperovi prvý krát podanie a dostáva sa do vedenia 1:0!

40-0

Hneď na úvod zápasu získava náš tenista tri brejkbaly!

Znova však zápas prerušuje dážď!

Zápas sa zatiaľ odkladá na neurčito pre dážď! Akonáhle získame správu o zápase, budeme Vás informovať.