5:2

konec (1:0, 2:2, 2:0)

20.07.2017, 12:00 • Tipsport arena • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.45 4.4 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí, Dynamo dokázalo Slovan porazit podruhé ve dvou dnech, tentokráte výsledkem 5:2. O dvě branky domácích se v poslední třetině postarali shodně obránci Janové Látal se Ščotkou. Pro dnešek je to vše. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke. (14:18:20)

59:27

Slovan se stále zdržuje ve vlastním pásmu a vůbec se mu nedaří přechod do útoku.

58:41

Dynamo vyhazuje kotouč ven ze třetiny.

58:06

V závěru zápasu si ještě Slovan zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jan Ščotka.

56:26

Teď se ovšem ke Kacetlovi dostal bratislavský Marek Hecl a posílal kotouč do druhé vlny přímo před prázdnou branku! Naštěstí pro Dynamo se před ní nenacházel nikdo ze Slovanu.

55:21

Dynamo pečlivě brání svůj třígólový náskok a Slovan nepouští do větších šancí.

52:51

Jan Látal vracel před Januse odražený kotouč, slovenský brankář jej vykopl betonem před sebe, ale nikdo z domácích nedokázal puk usměrnit do poloodkryté branky.

50:16

Sacha Treille jen těsně vedle tečoval Vondráčkovu nabídku od modré!

49:39

Dynamo právě vstřelilo branku!
A je z toho pátá branka v Janusově síti! Na modré čáře dostal nabídku ke střele JAN ŠČOTKA a využil ji dokonale! Asistence: Jan Látal a Vladislav Bojko.

48:17

Hra se opět rozběhla, Dynamo může pokračovat v přesilovce.

48:16

Hra je teď přerušena, protože v rohu za Janusovou klecí vypadlo plexisklo. To tempu hry rozhodně nepřidá.

47:58

Uvidíme, co se zápasem provede vyloučení Michala Hlinky za krosček. Dynamo si zahraje přesilovku.

47:39

Ve třetí třetině hra trochu ztrácí na tempu, kotouč létá z jednoho rohu hřiště do druhého, ale šance nepřichází.

45:52

Tomáš Pipek se v mezikruží dostal ke střele, ale ozvalo se pouze plexi za Janusem.

45:07

Ondřej Kacetl raději přikryl kotouč před přijíždějícím hráčem Slovanu a hra je přerušena.

43:16

Marek Trončinský se dostal ke kotouči na modré čáře, ale jeho taháček vyslal puk mimo mantinely.

41:28

40:18

Svou přesilovku pět na tři využívají i domácí! David Tomášek našel dobře postaveného JANA LÁTALA, který střelou z první překonává Januse! Asistence: David Tomášek a Tomáš Vondráček.

5:2

Branky a nahrávky: 9. Tomášek (Treille, Látal), 21. Moučka (Pipek, Trončinský), 26. Tomášek (Treille, Vondráček), 41. Látal (Tomášek, Vondráček), 50. Ščotka (Látal, Bojko) – 22. Vavrůšek (Kozák), 34. Hrnka (Hlinka, Taimi)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Růžička) – Trončinský, Ščotka, Látal, M. Voženílek, Holland, Trejbal, Horyna – Moučka, Bojko, Pipek – Vondráček, Tomášek, Treille – D. Voženílek, Poulíček, Beran – Panna.

HC Slovan Bratislava: Janus (Kožiak) – Sersen, Bačík, Kozák, Hedera, Švarný, Taimi, Fereta – Skalický, Matúš, Šťastný – Sloboda, Hecl, Liška – Buchtele, Michal Hlinka II, Hrnka – Sádecký, Vavrůšek.

Rozhodčí: Hribik, Úlehla – Lučan, Kis.

Diváci: 500 (vyprodáno)

02:06 PCE 2+2 Beran, hrubost