2:2
po penal. (4:2) (0:1)
16.07.2017, 17:00 • Jeseník • Předkolo • Info o změnách stavu (Jan Malysa)
FK Jeseník – SK Jiskra Rýmařov
2:2
po penal. (4:2) (0:1)
Branky: 47. Furik, 55. Navrátil (pen.) – 20. Ondruška, 64. Šupák
Karty:
Neproměněná penalta:
FK Jeseník:
Červenka – Keltner, Macura, Karakasidis (C), Minka, Furik, Kysela, Vavrač, Woitek, Navrátil, Žák.
Náhradníci: Pastucha – Bříza, Hanzlík, Planý, Prachař, Gnida, Žemba.
Trenér:
SK Jiskra Rýmařov:
Kameník – Němec, György, Harazin, Němec, J. Furik (C), Dydowicz, M. Furik, Šupák, Horák, Ondruška.
Náhradníci: Čechák – Vajdík, Tomeček, Kocúr, Hleba, Furik.
Trenér:
Rozhodčí: M. Vojáček – J. Richtár, L. Samek
Diváci:
Ústí – Nové Sady 10:00 3:0
Velká Bíteš – Blansko 17:00 3:1
Bohumín – D. Benešov 17:00 4:2
Aritma – Čáslav 17:00 0:2
N. Včelnice – Roudné 17:00 0:1
Vsetín – Brumov 17:00 1:2
Dobříš – Kladno 17:00 5:2
Doksy – Ostrá 17:00 0:2
Trutnov – Živanice 17:00 0:2
Brná – Zbuzany 17:00 2:9
Č. Kostelec – Dvůr Králové • po penal. (5:4) 17:00 0:0
Brandýs n/L – Vysoké Mýto 17:00 0:5
Vykáň – Chrastava 17:00 2:1
Mšeno – Kratonohy 17:00 3:2
Neratovice – Admira Praha 17:00 2:1
Louny – Motorlet 17:00 4:1
SK Hrobce – Tn. Rakovník 17:00 3:1
Jeseník – Rýmařov • po penal. (4:2) 17:00 2:2
Komárov – Mar. Lázně 17:00 1:2
Provodov – Slavičín • po penal. (4:5) 17:00 2:2
Petřín Plzeň – Klatovy 17:00 1:2
Soběslav – Sedlčany 17:00 1:3
Strání – Bzenec 17:00 2:1
Střešovice – Souš 17:00 1:3
Šumperk – HFK Olomouc 17:00 1:3
Tišnov – Rosice • po prodl. 17:00 5:4
Třebíč – Stará Říše 17:00 0:6
Nejdek – Chomutov 17:00 1:3
Hranice – Kozlovice 17:00 1:2
120
106
105
91
90
64
Autorem branky je TOMÁŠ ŠUPÁK.
55
Autorem branky z pokutového kopu je PETR NAVRÁTIL.
47
Krátce po začátku druhého poločasu se domácím daří vyrovnat. Autorem branky je MARTIN FURIK.
46
45
20
Hosté se dostávají jako první do vedení v dnešním zápase. Úspěšným střelcem je PAVEL ONDRUŠKA.
1
FK Jeseník: Červenka – Keltner, Macura, Karakasidis (C), Minka, Furik, Kysela, Vavrač, Woitek, Navrátil, Žák.
Náhradníci: Pastucha – Bříza, Hanzlík, Planý, Prachař, Gnida, Žemba.
TJ Jiskra Rýmařov: Kameník – Němec, György, Harazin, Němec, J. Furik (C), Dydowicz, M. Furik, Šupák, Horák, Ondruška.
Náhradníci: Čechák – Vajdík, Tomeček, Kocúr, Hleba, Furik.
Rozhodčí: M. Vojáček – J. Richtár, L. Samek.