3:1
konec (0:1)
16.07.2017, 17:00 • Předkolo • Info o změnách stavu (Ctimír Kala)
SK Hrobce – TJ Tatran Rakovník
3:1
konec (0:1)
Branky: 62. Černý (vla.), 68. Polák (pen.), 82. Polák – 37. Hradecký
Karty: 89. Hradecký (TNR)
Neproměněná penalta:
SK Hrobce:
Sailer – Matoušek (65. P. Slavíček), Kejval, Šimral, J. Kühn, A. Kühn, Polák (C), Fary, J. Slavíček (78. Mikas), Belák (46. Neuman), Kala.
Náhradníci: Kysela – P. Slavíček, Neuman, Mikas.
Trenér:
TJ Tatran Rakovník:
Zach – Dolák, Verner (C), Stuchl (77. Andrt), Kučera, Rothe, Vecka, Hradecký, Bredler, Černý, F. Skoupý (67. L. Skoupý).
Náhradníci: Kut – Andrt, L. Skoupý, Gögh.
Trenér:
Rozhodčí: Opočenský – Trska, Švorc
Diváci:
Ústí – Nové Sady 10:00 3:0
Velká Bíteš – Blansko 17:00 3:1
Bohumín – D. Benešov 17:00 4:2
Aritma – Čáslav 17:00 0:2
N. Včelnice – Roudné 17:00 0:1
Vsetín – Brumov 17:00 1:2
Dobříš – Kladno 17:00 5:2
Doksy – Ostrá 17:00 0:2
Trutnov – Živanice 17:00 0:2
Brná – Zbuzany 17:00 2:9
Č. Kostelec – Dvůr Králové • po penal. (5:4) 17:00 0:0
Brandýs n/L – Vysoké Mýto 17:00 0:5
Vykáň – Chrastava 17:00 2:1
Mšeno – Kratonohy 17:00 3:2
Neratovice – Admira Praha 17:00 2:1
Louny – Motorlet 17:00 4:1
SK Hrobce – Tn. Rakovník 17:00 3:1
Jeseník – Rýmařov • po penal. (4:2) 17:00 2:2
Komárov – Mar. Lázně 17:00 1:2
Provodov – Slavičín • po penal. (4:5) 17:00 2:2
Petřín Plzeň – Klatovy 17:00 1:2
Soběslav – Sedlčany 17:00 1:3
Strání – Bzenec 17:00 2:1
Střešovice – Souš 17:00 1:3
Šumperk – HFK Olomouc 17:00 1:3
Tišnov – Rosice • po prodl. 17:00 5:4
Třebíč – Stará Říše 17:00 0:6
Nejdek – Chomutov 17:00 1:3
Hranice – Kozlovice 17:00 1:2
82
Po nezištné přihrávce střídajícího Neumana přidal třetí gól opět kapitán domácích MAREK POLÁK.
68
Po ruce jednoho z hostujících hráčů v pokutovém území byl nařízen pokutový kop, který bezpečně proměnil kapitán MAREK POLÁK.
62
Domácí se přece jenom dočkali vyrovnání, po centru Matouška zamířil do vlastní branky hostující LUKÁŠ ČERNÝ.
37
Rakovnický celek posílá do vedení VLADIMÍR HRADECKÝ.