0:5
konec (0:2)
16.07.2017, 17:00 • Předkolo • Info o změnách stavu (Jiří Weigl)
FK Brandýs nad Labem – SK Vysoké Mýto
0:5
konec (0:2)
Branky: 15. Štěpánek, 30. Kopřiva, 56. Štěpánek, 62. Štěpánek, 89. Štěpánek
Karty: 52. Baloun (BRB) – 75. Žák (VYM)
Neproměněná penalta:
FK Brandýs nad Labem:
Kostelka – Krajíček (61. Holub), Sunkovský, Baloun (79. Kubeš), Reichert, J. Stross, Bojkovič, Urban, Moravský (C), Braborec, Staněk (46. Hrdina).
Náhradníci: Kovařík, Hrdina, M. Stross, Kubeš, Holub.
Trenér:
SK Vysoké Mýto:
Černík – Žák, Hock (81. Fišer), Kopřiva, Tomášek, Benda (85. Jandera), Rezek (72. Hájek), Štěpánek, Wimmer, Dvořák, Fikejz (C).
Náhradníci: Škeřík, Motl, Valášek, Jandera, Fišer, Hájek, Krátký.
Trenér:
Rozhodčí: Cichra – Lafek, Krejsa
Diváci: 235
Ústí – Nové Sady 10:00 3:0
Velká Bíteš – Blansko 17:00 3:1
Bohumín – D. Benešov 17:00 4:2
Aritma – Čáslav 17:00 0:2
N. Včelnice – Roudné 17:00 0:1
Vsetín – Brumov 17:00 1:2
Dobříš – Kladno 17:00 5:2
Doksy – Ostrá 17:00 0:2
Trutnov – Živanice 17:00 0:2
Brná – Zbuzany 17:00 2:9
Č. Kostelec – Dvůr Králové • po penal. (5:4) 17:00 0:0
Brandýs n/L – Vysoké Mýto 17:00 0:5
Vykáň – Chrastava 17:00 2:1
Mšeno – Kratonohy 17:00 3:2
Neratovice – Admira Praha 17:00 2:1
Louny – Motorlet 17:00 4:1
SK Hrobce – Tn. Rakovník 17:00 3:1
Jeseník – Rýmařov • po penal. (4:2) 17:00 2:2
Komárov – Mar. Lázně 17:00 1:2
Provodov – Slavičín • po penal. (4:5) 17:00 2:2
Petřín Plzeň – Klatovy 17:00 1:2
Soběslav – Sedlčany 17:00 1:3
Strání – Bzenec 17:00 2:1
Střešovice – Souš 17:00 1:3
Šumperk – HFK Olomouc 17:00 1:3
Tišnov – Rosice • po prodl. 17:00 5:4
Třebíč – Stará Říše 17:00 0:6
Nejdek – Chomutov 17:00 1:3
Hranice – Kozlovice 17:00 1:2
Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji úspěšný vstup do nového týdne. (19:23:16)
90
89
85
81
79
75
72
62
61
56
52
46
46
45
40
32
30
15
1
FK Brandýs nad Labem: Kostelka – Krajíček, Sunkovský, Baloun, Reichert, J. Stross, Bojkovič, Urban, Moravský (C), Braborec, Staněk
Náhradníci: Kovařík, Hrdina, M. Stross, Kubeš, Holub
SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Hock, Kopřiva, Tomášek, Benda, Rezek, Štěpánek, Wimmer, Dvořák, Fikejz (C)
Náhradníci: Škeřík, Motl, Valášek, Jandera, Fišer, Hájek, Krátký
Rozhodčí: Cichra – Lafek, Krejsa.