3:0
konec (1:0)
16.07.2017, 10:00 • Předkolo • Info o změnách stavu (Pavel Bagar)
TJ Sokol Ústí – FK Nové Sady
3:0
konec (1:0)
Branky: 26. Smolka, 53. Zagol, 66. Orava
Karty:
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Ústí:
Urbášek – Bezděk, Bočan, Černotský, Pančochář, Orava, Žingor, M. Zagol, P. Zagol, Maléř, Smolka.
Náhradníci: Částečka – Kočnar, Holoubek, Juříček, Vladik, Škařupa.
Trenér:
FK Nové Sady:
Kalina – Smrček, Kopp, Hodis, Režný, Novotný, Škoda, Šuba, Ronza, Dlouhý, Dvorský.
Náhradníci: Zbořil – Pošusta, Brhel, Andreev.
Trenér:
Rozhodčí: Hanák – Slováček, Galář
Diváci:
Ústí – Nové Sady 10:00 3:0
Velká Bíteš – Blansko 17:00 3:1
Bohumín – D. Benešov 17:00 4:2
Aritma – Čáslav 17:00 0:2
N. Včelnice – Roudné 17:00 0:1
Vsetín – Brumov 17:00 1:2
Dobříš – Kladno 17:00 5:2
Doksy – Ostrá 17:00 0:2
Trutnov – Živanice 17:00 0:2
Brná – Zbuzany 17:00 2:9
Č. Kostelec – Dvůr Králové • po penal. (5:4) 17:00 0:0
Brandýs n/L – Vysoké Mýto 17:00 0:5
Vykáň – Chrastava 17:00 2:1
Mšeno – Kratonohy 17:00 3:2
Neratovice – Admira Praha 17:00 2:1
Louny – Motorlet 17:00 4:1
SK Hrobce – Tn. Rakovník 17:00 3:1
Jeseník – Rýmařov • po penal. (4:2) 17:00 2:2
Komárov – Mar. Lázně 17:00 1:2
Provodov – Slavičín • po penal. (4:5) 17:00 2:2
Petřín Plzeň – Klatovy 17:00 1:2
Soběslav – Sedlčany 17:00 1:3
Strání – Bzenec 17:00 2:1
Střešovice – Souš 17:00 1:3
Šumperk – HFK Olomouc 17:00 1:3
Tišnov – Rosice • po prodl. 17:00 5:4
Třebíč – Stará Říše 17:00 0:6
Nejdek – Chomutov 17:00 1:3
Hranice – Kozlovice 17:00 1:2
90
66
Krásnou střelou zhruba z dvaceti metrů zvyšuje TOMÁŠ ORAVA vedení domácích již na tříbrankové.
53
Domácí již vedou o dvě branky a opět to byla oku diváka lahodící akce, kterou zhodnotil PAVEL ZAGOL.
46
45
26
Na konci pěkné kombinační akce domácího celku byl VÁCLAV SMOLKA, který tak poslal Ústí do vedení.
22
1
TJ Sokol Ústí: Urbášek – Bezděk, Bočan, Černotský, Pančochář, Orava, Žingor, M. Zagol, P. Zagol, Maléř, Smolka.
Náhradníci: Částečka – Kočnar, Holoubek, Juříček, Vladik, Škařupa.
FK Nové Sady: Kalina – Smrček, Kopp, Hodis, Režný, Novotný, Škoda, Šuba, Ronza, Dlouhý, Dvorský.
Náhradníci: Zbořil – Pošusta, Brhel, Andreev.
Rozhodčí: Hanák – Slováček, Galář.