0:3
konec (0:1)
16.07.2017, 01:00 • FirstEnergy Stadium, Cleveland, Ohio • Skupina B • Michal Břuchanský
Tipsport: 22.0 8.5 1.14 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 22.0 - 8.5 - 1.14
Nikaragua – USA
0:3
konec (0:1)
Branky: 37. Joe Corona (Bedoya), 56. Rowe (Bedoya), 88. Miazga (Zusi)
Karty: 15. L. Peralta (NGA), 42. M. López (NGA), 52. Copete (NGA) – 59. Joe Corona (USA) 85. Copete (NGA)
Neproměněná penalta: 51. Dwyer (USA), brankář Lorente zneškodnil, 63. Joe Corona (USA), brankář Lorente zneškodnil
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:13. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:17.
Nikaragua:
Lorente – Quijano, Bryan García (69. Pavón), Veliz (69. Niño), Copete – Barrera (C), Cadena, M. López, Errington – Galeano, L. Peralta (46. J. García).
Náhradníci: Maradiaga, D. Téllez – O. López, Niño, E. Téllez, Pinel, M. Montiel, B. Montiel, Chavarría, Pavón, J. García.
Trenér:
USA:
Hamid – Villafaña, Miazga, Besler, Pontius – Joe Corona (66. J. Morris), Bedoya (C), Rowe (62. Arriola), McCarty – Zusi, Dwyer (74. Agudelo).
Náhradníci: Guzan, S. Johnson – O. Gonzalez, Hedges, Lichaj, Morrow, K. Acosta, Arriola, Roldan, Zardes, Agudelo, J. Morris.
Trenér:
Rozhodčí: Matamoros (HON) – Ramirez (HON), Rochard (TRI)
Diváci:
Ústí – Nové Sady 10:00 3:0
Velká Bíteš – Blansko 17:00 3:1
Bohumín – D. Benešov 17:00 4:2
Aritma – Čáslav 17:00 0:2
N. Včelnice – Roudné 17:00 0:1
Vsetín – Brumov 17:00 1:2
Dobříš – Kladno 17:00 5:2
Doksy – Ostrá 17:00 0:2
Trutnov – Živanice 17:00 0:2
Brná – Zbuzany 17:00 2:9
Č. Kostelec – Dvůr Králové • po penal. (5:4) 17:00 0:0
Brandýs n/L – Vysoké Mýto 17:00 0:5
Vykáň – Chrastava 17:00 2:1
Mšeno – Kratonohy 17:00 3:2
Neratovice – Admira Praha 17:00 2:1
Louny – Motorlet 17:00 4:1
SK Hrobce – Tn. Rakovník 17:00 3:1
Jeseník – Rýmařov • po penal. (4:2) 17:00 2:2
Komárov – Mar. Lázně 17:00 1:2
Provodov – Slavičín • po penal. (4:5) 17:00 2:2
Petřín Plzeň – Klatovy 17:00 1:2
Soběslav – Sedlčany 17:00 1:3
Strání – Bzenec 17:00 2:1
Střešovice – Souš 17:00 1:3
Šumperk – HFK Olomouc 17:00 1:3
Tišnov – Rosice • po prodl. 17:00 5:4
Třebíč – Stará Říše 17:00 0:6
Nejdek – Chomutov 17:00 1:3
Hranice – Kozlovice 17:00 1:2
74
69
69
66
62
46