MOL Cup

Lokomotiva Petrovice – MFK Havířov

1:3

po prodl. (0:1)

15.07.2017, 17:00 • Sportovní areál Petrovice, Petrovice u Karviné • Předkolo • Libor Štěpán (@libstep73)

Z Petrovic je to vše, děkuji za pozornost. (19:43:40)

Žluté karty: 3-1
Havířovu se daří odplata za vyřazení z poháru právě od Petrovic před 2 lety. V herně vyrovnaném prodloužení se mu podařilo vstřelit klíčový gól na konci 105. minuty Försterem, před koncem vítězství pojistila přesná střela Matušoviče a Indiáni vítězí v Petrovicích 3:1. V prvním kole na svém hřišti přivítají druholigový Třinec.

120

120

Bujok poslal z pravé strany velmi dobrý centr na Gilla, ten však hlavičkoval mimo.

120

Hujo si chtěl na levém křídle obhodit Karla Skoupého, ale promáchl.

119

Gill na hrotu útoku byl ubráněn Lisickým, navíc domácí hráč fauloval.

118

Lokomotiva se ani nežene bezhlavě do útoku, je se svým osudem smířená.

117

Zápas se v poklidu dohrává, o jeho osudu je rozhodnuto. Petrovice na zvrat nemají.

115

Poslední střídání Havířova a celého utkání. Úspěšný střelec Matušovič pomalu odchází ze hřiště a nahrazuje ho Cenek.

114

Havířov právě vstřelil branku!
Je pravděpodobně rozhodnuto! Nejprve Zupko přešel celou útočnou polovinu s míčem na noze, ale z toho ještě zakončení nebylo. Vzápětí se však k míči dostal MIROSLAV MATUŠOVIČ a ze dvaceti metrů poslal levačkou míč k tyči. Pacanovský si sice sáhl, ale víc nezvládl. Havířov vede 3:1!