2:2
konec (1:1)
06.07.2017, 20:30 • Sports park, Nova Gorica • 1. předkolo • David Bochňák
ND Gorica – Širak Gyumri FC
2:2
konec (1:1)
Branky: 13. Prljevic (vla.), 90+2. Osuji – 34. Kaba, 56. Bichakhchyan
Karty: 44. Celcer (NDG), 60. Kapić (NDG) – 50. Davoyan (GYU), 81. Nwabueze (GYU), 88. Darbinyan (GYU) 89. Darbinyan (GYU), 90+3. Davoyan (GYU)
Neproměněná penalta:
ND Gorica:
Sorčan – Gregorič, Jogan (C), Kavčič, Celcer – Kapić, Grudina, Kolenc (73. Humar) – Žigon, Filipović (73. Nagode), Osuji
Náhradníci: Štrukelj – Škarabot, Edafe, Humar, Curk, Marinič, Nagode
Trenér:
Širak Gyumri FC:
Aivazov – Darbinyan, Kpodo, Prljevic (35. Mikaelyan), Davoyan (C) – Kaina (74. Poghosyan), Kaba, Udo, Stanojević (59. Alexandar) – Bichakhchyan – Nwabueze
Náhradníci: Ermakov – Mikaelyan, Alexandar, Poghosyan, Muradyan, Mryan, Amiryan
Trenér:
Rozhodčí: Peter Kjaesgaard-Andersen – Henrik Sønderby, Lars Hummelgaard (DEN)
Diváci:
První zápas: Širak - ND Gorica 0:2
Dacia Kišiněv – Škendija 16:00 0:4
AEL Limassol – St Joseph's 16:00 6:0
FK Sūduva – Soligorsk 17:00 2:1
Ordabasy – Široki Brijeg 17:00 0:0
Milsami – Fola 17:00 1:1
Tirana – M. Tel-Aviv 17:00 0:3
Pelister – Lech Poznań 17:00 0:3
Jelgava – Ferencváros 17:30 0:1
FK Rabotnički – Tre Penne 17:30 6:0
Riteriai – St. Johnstone 18:00 1:0
Seinäjoki – Reykjavík 18:00 0:2
Helsinki – Connah's Quay 18:00 3:0
Flora – Domžale 18:00 2:3
Gandzasar – Mladost Podgorica 18:00 0:3
Atlantas – Kajrat 18:00 1:2
FK Liepāja – Crusaders 18:45 2:0
AIK Stockholm – KÍ Klaksvík 19:00 5:0
Vaduz – Bala Town 19:00 3:0
Slovan Bratislava – Pjunik 19:00 5:0
Botev Plovdiv – Partizani 19:00 1:0
Dunav Ruse – Irtyš Pavlodar 19:00 0:2
Ružomberok – Vojvodina 19:00 2:0
Differdange – Zirä FK 19:00 1:2
Kutaisi – Trenčín 19:00 0:3
Keşla FK – Mladost Lučani 19:00 2:0
Bangor City – Lyngby 19:30 0:3
Runavík – Dinamo Minsk 19:30 0:2
B36 Tórshavn – Kalju 20:00 1:2
Priština – Norrköping 20:00 0:1
Sarajevo – Zaria Balti • po penal. (5:6) 20:00 2:1
Olimpija Lublaň – VPS 20:15 0:1
Rheindorf Altach – Čichura 20:30 1:1
Sant Juliá – Skënderbeu 20:30 0:5
Folgore – Valletta 20:30 0:1
Zeta – Željezničar 20:30 2:2
Floriana – CZ Bělehrad 20:30 3:3
Jagiellonia – Batumi 20:30 4:0
Vasas Budapešť – Beitar Jerusalém 20:30 0:3
Sutjeska – Levski 20:30 0:0
ND Gorica – Širak 20:30 2:2
Derry City – Midtjylland 20:45 1:4
Cork City – Levadia Tallinn 20:45 4:2
Ballymena – Odd 20:45 0:2
Coleraine – Haugesund 20:45 0:0
Osijek – UE Santa Coloma 20:45 4:0
Shamrock – Stjarnan 21:00 1:0
Valur – Ventspils 22:00 1:0
Lincoln – Larnaka 22:00 1:1
87
74
73
59
35