Mistrovství světa hráčů do 21 let

Maroko – Česko

1:3

konec (25:19, 23:25, 19:25, 20:25)

02.07.2017, 10:00 • Budvar arena, České Budějovice • O 15. - 16. místo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 8.8 1.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Výběr Ivana Pelikána přetlačil Maroko ve čtyřech sadách a končí na domácím světovém šampionátu do jednadvaceti let na patnácté pozici.

Češi vstoupili do zápasu katastrofálně. První set byl od českého týmu bez náboje a to na rychle hrající Maročany nestačilo. Od druhého setu se výkon českých volejbalistů zvedl a Češi začali diktovat hru. Po zlepšeném výkonu především v útoku se svěřenci Ivana Pelikána dostali zpět do zápasu a celý ho dokonale otočili. Výhra nad Marokem je ale jen slabá náplast na nepovedený turnaj v domácím prostředí.

20:25

Elazhari přihrál, poté útočil jen do bloku, ale výměna pokračovala. Kerroumi mohl ještě oddálit konec zápasu, ale to se mu úderem do autu nepodařilo. Češi vítězí a končí tak na konečné patnácté pozici.

20:24

Šmídl dostal nahrávku na síť a útokem po lajně vybojoval pro český tým čtyři mečboly.

20:23

Znovu Šulc v útoku a znovu je zablokován. Maroko mohutně dotahuje v závěru setu.

19:23

Lukáš Vašina na servisu. Elazhari přehodil český blok, ale Češi se hned dvakrát ubránili. Šulc měl na ruce mečboly, ale je zablokován.

18:23

Lamri znovu na podání. Šmídl si neporadil s nahrávku na hlavní kůl, ale na druhý pokus již vytlouká blok.

18:22

Lamri na podání. Šulc chybuje na přihrávce a Maroko přidává další bod. Ivan Pelikán si bere oddechový čas.

17:22

Kristián Červinka na podání. Hudák zablokoval na středu sítě, ale pokračovalo se ve hře. NA druhý pokus už je Marchoud přesný.

16:22

Hudák se pověsil nad síť a umístěným úderem přidává bod.

16:21

Vašina měl problémy s přihrávkou, Šmídl musel jen odevzdat míč a Kerroumi znovu snižuje.

15:21

Také český tým chybuje na podání. Maročané stahují vedení českého týmu.

14:21

Následuje však přetažené podání marockého smečaře do autu.

14:20

Marek Šulc na podání. První pipe zápasu mají na svědomí Maročané. Je z toho bod.

13:20

Hudák procpal se štěstím míč kolem bloku soupeře na stranu Maroka.

13:19

Matěj Šmídl na podání. Středovým hráčům Maroka dnešní zápas chutná, další souhra středem úspěšná.