1:0

konec (1:0)

30.06.2017, 20:45 • Stadion Cracovia, Kraków • Finále • Vít Muzikář

Tipsport: 4.2 3.56 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Němci berou zlato z ME U21 v Polsku. Do finále nastoupili Španělé profesorsky. Možná až namyšleně. Mysleli si, že to půjde samo, jenže ono nešlo. O vítězi rozhodla trefa ze 40. minuty. Po centru Toljana z pravé strany se na přední tyči nechal Vallejo předskočit Weiserem, který hlavou po pravé ruce brankáře Pollersbecka zajistil německému mužstvu nejcennější kov. Německo ve druhém poločase skvěle bránilo, a tak jak se dal možná čekat tlak soupeře v závěru duelu, tak ten nepřišel. (22:44:27)

Německo je vítězem mistrovství Evropy do jednadvaceti let! Španělsko porazilo ve finále 1:0.

90+4

90+4

Ještě bude Arrizabalaga rozehrávat, nějakých deset sekund do konce nastavení.

90+4

Těžiště hry se přesouvá na pravou stranu, posléze zkusil Niguez nůžky ve vápně Německa, ale na zadní tyči se k míči nedostal Deulofeu.

90+3

Stark ukázal přehled o hře na pozici stopera, nebyl zbrklý. Následně bude aut z levé strany, který si vezme Deulofeu.

90+3

Němci lehce pošetřili čas, následně si zahraje Arrizabalaga, ten ovšem jen nepřesně nakopl balon na polovinuě Německa!

90+2

Amiri chtěl kolmicí po levé straně zrychlit hru. Následně z levé strany centroval Williams do náruče Pollersbecka!

90+1

Po faulu na Ceballose nechal sudí Bastien Španělsku výhodu. Následně přišel nákop směrem dopředu, pro který si ovšem došel brankář Pollersbeck.

90+1

Už ani ne čtyři minuty dělí Němce od titulu mistrů Evropy'

90

Williams šel až příliš důrazně do hlavičkového souboje s kapitánem Německa Arnolda. Muž s páskou na levé ruce samozřejmě zůstává ležet na zemi.

90

Němci zase natáhli čas, posléze nepřišlo nic podstatného po nákopu Pollersbecka.

89

Vallejo (ESP) faulval zřejmě Weisera po ztrátě míče a dostává kartu.

89

Williams se pustil do čtyř hráčů, tomu poslednímu nasadil jesličky. Němci skvěle brání, Španělé v posledních minutách neměli žádnou větší šanci.

88

Vallejo fauluje, a tak nastává maximální snaha Německa o šetření času na polovině Německa!

88

Jenže Španělé za posledních deset minut neměli větší šanci, nyní to zrychlení hry bylo až moc velké a Williams neměl šanci v útočné fázi.

87

Trenér Kuntz pošetřil čas střídáním.

1:0

konec (1:0)

Branky: 40. Weiser (Toljan)

Karty:   47. Arnold (GER), 51. Haberer (GER), 52. Stark (GER), 78. Meyer (GER) – 43. Saúl Ñíguez (ESP), 54. M. Llorente (ESP), 89. Vallejo (ESP)

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:12.

Německo: Pollersbeck – Stark, Kempf, Toljan, Haberer (83. Kohr), Gerhardt – Weiser, Meyer, Arnold (C), Gnabry (80. Amiri) – Philipp (87. Öztunali).
Náhradníci: Schwäbe, Vlachodimos – Anton, G. Jung, Dahoud, Selke, Platte, Klünter, Kehrer, Amiri, Öztunali, Kohr.

Španělsko: Arrizabalaga – Bellerín, Meré, Vallejo, J. Castro (51. Gayá) – Saúl Ñíguez, M. Llorente (83. Mayoral), D. Ceballos – Asensio, Sandro Ramírez (71. I. Williams), Deulofeu (C).
Náhradníci: Blanco, Pau López – Gayá, Mayoral, Denis Suárez, Merino, I. Williams, Odriozola Arzallus, Oyarzabal, Soler, Hernández, González.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Zakrani (všichni FRA)

Diváci: 14590