26.06.2017, 15:57 • 2. kolo • Patrik Porubský sk

Tipsport: 2.8 1.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je koniec! Dominika posiela loptičku do siete a ukončuje tento zápas.

Po fantastickej výmene Dominika Cibulková využíva brejkbal!

5:3

Watsonová bude podávať na víťazstvo v zápase.

5:2

Hoci s problémami, tak napokon predsa Watsonová tento gem zvláda a ujíma sa vedenia 5:2!

4:2

Páska mierne zbrzdila túto výmenu, v ktorej je napokon úspešnejšia Britka Watsonová. Tej sa podarilo Cibulkovú zatlačiť tak, že ju donútila ku chybe.

3:2

Cibulková vyhadzuje forhend za základnú čiaru. Watsonová tak napokon vyhráva tento gem a ujíma sa vedenia 3:2!

2:2

Cibulková napokon tento gem zvláda a esom vyrovnáva na 2:2.

2:1

Po ese z rakety Watsonovej sa tak aj deje. Britka si zatiaľ v druhom sete bez problémov drží svoje podanie, keď Cibulkovej nedovolila získať ani fiftín.

1:1

Dominika napokon pohodovo zvláda tento gem. V poslednej výmene išla naša tenistka ihneď po podaní na sieť, kde sa jej podarilo výmenu zakončiť víťazným úderom.

1:0

Čistá hra je realitou. Watsonová momentálne predvádza fantastický tenis. Vo výmene dominovala a ukončila ju výborným forhendom po čiare.

7:5

Obrovská nepresnosť našej tenistky znamená, že Watsonová získava prvý set pomerom 7:5!

6:5

Watsonová si teraz výrazne pomohla servisom, keď sa jej dvakrát za sebou podarilo zahrať priamy bod z podania. Britka sa tak ujíma vedenia 6:5.

5:5

Cibulková napokon tento gem zvláda. Po nepresnom údere od Watsonovej je stav vyrovnaný, 5:5.

5:4

To je škoda! Cibulková sa po druhom servise do výmeny dostala fantastickým returnom. Napokon však jeden zo svojich úderov zakončila do autu. Slovenka tak bude podávať na udržanie sa v prvom sete.

4:4

Cibulková to napokon zvláda a po chybe Watsonovej vyrovnáva na 4:4!

4:3

Hneď prvý brejkbal Cibulková využíva. Slovenke sa podarilo vynikajúco zreturnovať. To bol základný kameň k výhre v tejto výmene, pretože si vytvorila dobrú pozíciu na útok, ktorú napokon aj zužitkovala.

4:2

Tak toto je neuveriteľné! Po druhom podaní Cibulkove Watsonová trafila returnom len pásku, od ktorej sa loptička odrazila hore a napokon spadla na polovicu našej tenistky.
Tá tak druhý krát za sebou stráca svoje podanie.

3:2

Výborne! Po druhom podaní Watsonovej sa Cibulková dostala na sieť, odkiaľ nechytateľne zakončila. Slovenská tenistka si tak berie stratené podanie späť a v prvom sete znižuje na 2:3!

3:1

To je škoda! Cibulková fantasticky zatlačila svoju súperku a dostala sa do jednoduchej pozície na sieti, kde však loptičku posiela do autu a tento gem napokon prehráva.

2:1

Return Dominiky Cibulkovej skončil v aute. Britka tak čistou hrou zatiaľ nepripúšťa komplikácie pri svojom podaní.

1:1

Aj Dominika Cibulková si prvé podanie v zápase udržala. Slovenka tak vyrovnáva na 1:1.

1:0

Slovenská tenistka sa snažila skrátiť hru, no jej úder skončil len v sieti. Britka tak poľahky zvláda prvý gem v stretnutí a ujíma sa vedenia 1:0. Podávať pôjde Cibulková.