78:45

konec (24:15, 40:29, 61:36)

25.06.2017, 18:00 • O2 Arena, Praha • O 3.–4. místo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.9 15.5 1.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:48:02)
Statistiky

Nejvíce bodů: K. Mestdaghová 18 – Maltsiová 13
Nejvíce doskoků: Wautersová, Ramanová 8 – Maltsiová 8
Nejvíce asistencí: Carpreauxová 8 – Maltsiová, Sotiriouová 2
Utkání o třetí místo je u konce a z bronzových medailí se může radovat tým Belgie. Byl to jednoznačný zápas, řecké basketbalistky se zejména ve druhé polovině utkání nemohly trefit a za dvacet minut hry zaznamenaly pouhých 16 bodů. Na druhé straně to ale padalo vskutku bohatě a už dlouho před koncem bylo o vítězkách jasno.

Konec zápasu. (78:45)

39:49

Christinakiová přidala tři body, už je to ale pouze kosmetická úprava. (78:45)

39:25

Jedna proměněná šestka Belgie. (78:42)

39:05

Ještě jedno snížení na řecké straně. (77:42)

38:45

Jenže Geldofová okamžitě vrací náskok na rozdíl 27 bodů. (77:40)

38:27

Stamatiová se trefila z pravé strany a alespoň trošičku upravila hrozivou ztrátu. (75:40)

37:36

Další proměněná šestka Belgie. (75:38)

37:19

Linskensová proměnila jednu šestku ze dvou, Belgie je i nadále u míče. (74:38)

37:19

Pod koš se hrnula Linskensová, při dvojtaktu byla tvrdě faulovaná Kaltsidouovou. (73:38)

36:40

Střela Stamolamprouové byla krátká, doskok pak obstaraly hráčky Belgie. (73:38)

35:59

Carpreauxová přidala další body, demolice Řecka pokračuje. (73:38)

35:17

Protrhla to až Linskensová střelou z větší vzdálenosti. (71:38)

34:59

Hraje se teď bez přerušení, oba týmy ale ubraly na přesnosti střelby. (69:38)

33:40

Maltsiová ukončila střelecké trápení Řecka a dala první týmové body v této čtvrtině. (69:38)

32:59

Linskensová byla zcela volná a měla dost času i prostoru na snadnou střelu. (69:36)

32:28

Belgii tam teď padá téměř vše, z dálky se trefila K. Mestdaghová. (67:36)

31:24

Na druhé straně dostala přihrávku Linskensová, zvládla ji i přes těsné bránění zpracovat a přidala další body. (65:36)

78:45

Belgie: Linskensová, K. Mestdaghová, Delaereová, Hendrickxová, Carpreauxová, Meessemanová, Wautersová, H. Mestdaghová, Geldofová, Nauwelaersová, Vanloová, Ramanová.

Řecko: Stamolaprouová, Stamatiová, Lymouraová, Spyridopoulouová, Maltsiová, Nikolopoulouová, Sotiriouová, Kosmaová, Spanouová, Kaltsodouová, Christinakiová, Fasoulaová.

Rozhodčí: Boris Krejić (SLO), Maj Kazuko Forsbergová (DEN), Martins Kozlovskis (LAT)