Působivý zákrok brankáře domácích, který drží vedení svého týmu.

Oddechový čas pro hosty.

17:35

Jedna nepřesnost střídá druhou. Hra je neučesaná a nutno přiznat, že je nouze o atraktivní hokejbalové momenty.

17:00

Ústečtí mají sedm minut na srovnání skóre, ale momentálně se hraje v jejich obranné třetině. Nic závažného se ale neděje.

14:50

Mírně aktivnější jsou Ústečtí.

14:35

Sledujeme rozháranou pasáž hry. Hraje se poměrně v klidu a hráči se snaží něco vymyslet v prostorách před vlastní brankou. Není to reklama na nějaký rychlý hokejbal.

13:32

Ústecký kraj právě vstřelil branku!
Čtyři dorážky a zasloužený gól za důraz! To je odměna pro ONDŘEJE FILIPA, který snižuje na 3:2. Bez asistence

12:01

Začala druhá polovina.

12:00

První polovina skončila.

10:08

Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB RAKOVSKÝ. Asistence: Bohumil Jakoubek.

09:13

Autorem branky je JAKUB RAKOVSKÝ. Asistence: Marek Kynčl a Matěj Kulhánek.

06:38

Autorem branky je MATĚJ KULHÁNEK, který využil bleskovou akci domácích. Asistence: Marek Kynčl.

05:32

Štěpán Tůma teď vyzkoušel kvalitu holeních chráničů Nikolase Dlouhého, kterého se snažil obstřelit. Brankář děkuje svému obránci.

03:26

JAKUB MYŠKOVSKÝ využil nepozornost královéhradecké obrany a mezi betony brankáře přetavil ve vedoucí gól přihrávku od Jana Škurly – 0:1. Asistence: Jan Škurla

3:2

Branky a nahrávky: 7. Kulhánek (Kynčl), 10. Rakovský (Kynčl, Kulhánek), 11. Rakovský (Jakoubek) – 4. Myškovský (Škurla), 14. Filip

Královéhradecký kraj: Vrkoslav (Budil) – Dlouhý, Kubát, Kutnar, Nachtigal, Telenský, Černý, Hruška, Jakoubek, Kulhánek, Kynčl, Novák, Rakovský, Řezníček

Ústecký kraj: K. Tůma (Buneš) – Hrdlička, Kincl, Navarra, Polata, Růžička, Š. Tůma, Vyhlídal, Belica, Filip, Huja, Janáček, Kocourek, Lahovský, Lukáš, Macek, Myškovský, Škurla

03:26 KUN 0:1 Myškovský (Škurla)
06:38 KHK 1:1 Kulhánek (Kynčl)
09:13 KHK 2:1 Rakovský (Kynčl, Kulhánek)
10:08 KHK 3:1 Rakovský (Jakoubek)
13:32 KUN 3:2 Filip