24.06.2017, 14:30 • 4. kolo • Petr Dejnožka

Autorem branky je JIŘÍ ŠTĚPÁNEK. Asistence: Lukáš Apfethaler.

20:01

Budil musel znovu zasahovat, další změnu skóre však již nepovolil.

17:36

Matěj Kulhánek mohl snížit, z rychlého přečíslení však z prostoru kruhů netrefil branku Stankaye!

17:00

Utkání se spíše dohrává, stále se hraje před brankou Královehradeckého kraje. Žádné drama nás v tomto utkání nečeká.

14:52

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Jiří Štěpánek – 2 min., sekání).

13:30

Jihočechy přestávka nezabrzdila a pokračují v krasojízdě. Brankář Budil je pod palbou.

12:44

Autorem branky je TOMÁŠ NEBOR. Asistence: Ondřej Veselý.

12:01

Začala druhá polovina.
A stále probíhají mohutné opravy, které neberou konce. Hráči Jihočeského kraje se na hrací ploše rozcvičují, Hradečtí zůstávají na hráčské lavici.
Začátek druhého poločasu bude zpožděn, u střídačky Královehradeckého kraje je nějaký problém se zavíráním vrátek.

12:00

První polovina skončila.

11:54

Autorem branky je ONDŘEJ VESELÝ. Asistence: Lukáš Apfethaler a Jiří Štěpánek.

11:06

Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj (Nikolas Dlouhý – 2 min., držení hole).

10:10

Autorem branky je ONDŘEJ VESELÝ. Asistence: Jiří Štěpánek.

09:56

Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj (Daniel Kubát – 2 min., vysoká hůl).

08:41

Tým Královehradeckého kraje oslabení přežil a snaží se něco udělat s vývojem zápasu.

06:56

Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj (2 min. – příliš mnoho hráčů na hřišti).

05:56

Tak na konci šesté minuty zde máme úvodní trefu! Veselý zpoza branky připravil balonek pro TOMÁŠE NEBORA, který zavěsil neomylně pod víko – 0:1! Asistence: Ondřej Veselý a Jan Štěpánek.

0:5

Branky a nahrávky: 6. Nebor (Veselý, Jan Štěpánek), 11. Veselý (Jiří Štěpánek), 12. Veselý (Apfethaler, Jiří Štěpánek), 13. Nebor (Veselý), 23. Štěpánek (Apfethaler)

Královéhradecký kraj: Budil (Vrkoslav ) – Dlouhý, Kubát, Kutnar, Nachtigal, Telenský, Černý, Hruška, Jakoubek, Kulhánek, Kynčl, Novák, Rakovský, Řezníček

Jihočeský kraj: Stankay (Tomášek) – Apfethaler, Hnyk, Kovařík, Krčka, Mašek, Sládek, Daněk, Lálík, Landová, Moser, Nebor, Jan Štěpánek, Jiří Štěpánek, Štětina, Veselý, Zimandl

05:56 KJI 0:1 Nebor (Veselý, Jan Štěpánek)
06:56 KHK 2 příliš mnoho hráčů na hřišti
09:56 KHK 2 Kubát, vysoká hůl
10:10 KJI 0:2 Veselý (Jiří Štěpánek)
11:06 KHK 2 Dlouhý, držení hole
11:54 KJI 0:3 Veselý (Apfethaler, Jiří Štěpánek)