konec (0:1, 3:2, 2:2, 0:1)

17.06.2017, 14:00 • Zimní stadion Chrudim • Semifinále • Petr Dejnožka

40:11

Černošice právě vstřelily branku!
Osm minut před koncem se Černošice dostávají do vedení, z levé strany se střelou na přední tyč prezentoval PAVEL MRŇA – 5:6! Asistence: Robin Malý.

34:42

A v Chrudimi máme znovu srovnáno! Rychlá protiakce Černošic končí přesnou střelou RONALDA WURMA – 5:5! Asistence: Marek Loskot.

32:20

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Máme tu hattrick! ONDŘEJ SLUŠTÍK vyslal další parádní střelu mezi nohy brankáře Langera a opět posílá Nový Jičín do vedení – 5:4! Bez asistence.

30:27

A je znovu srovnáno, podruhé v zápase se prosadil černošický JIŘÍ ČERNOCH – 4:4! Asistence: Marek Loskot a Ronald Wurm.

25:02

Chyba na půli hřiště v podání Černošic byla rychle potrestána! Samostatný únik zakončil přesnou ranou k pravé tyči ONDŘEJ SLUŠTÍK – 4:3! Asistence: Pavel Zedník.

23:00

Dnešní zápas bude ještě hodně dramatický, srovnání přichází po střele ADAMA FLOKA – 3:3!

20:47

A rázem se Černošice dostávají do vedení! Skvělou individuální akci předvedl MAREK LOSKOT, jenž parádně zakončil pod břevno – 2:3! Asistence: Ronald Wurm a Pavel Mrňa.

20:02

A je vyrovnáno! JIŘÍ ČERNOCH vyslal nechytatelnou ránu, díky které se po dvaceti minutách hry začíná od nuly – 2:2! Asistence: Václav Krudenc.

17:20

Jičínští udeřili při vlastním oslabení, Bartko druhou asistencí vyslal ONDŘEJE SLUŠTÍKA, který si v samostatném úniku poradil excelentně – 2:1!

15:23

Domácí srovnávají stav, po rychlé akci zakončil přesně DANIEL PLITKO – 1:1! Asistence: Jan Bartko.

08:57

Máme zde první branku dnešního utkání, Pavel Mrňa posunul puk na rozjetého RONALDA WURMA, který přesným zakončením otevřel střelecký účet zápasu – 0:1!

5:6

Branky a nahrávky: 16. Plitko (Bartko), 18. Sluštík (Bartko), 23. Flok, 26. Sluštík (Zedník), 33. Sluštík – 9. Wurm (Mrňa), 21. Černoch (Krudenc), 21. Loskot (Wurm, Mrňa), 31. Černoch (Loskot, Wurm), 35. Wurm (Loskot), 41. Mrňa (Malý)

IHC Nový Jičín: Fendrich (Kokeš) – Hruška, Sluštík, Zahradníček (C), Gebauer, Bartko, Kubičík, Dětský – Flok, Zedník, Christov, Kovařčík, Plitko

SK Černošice: Langer – Sem, Wurm, Malý – Růžička, Černoch, Krudenc, Loskot (C), Chamrád, Mrňa

Rozhodčí: Veselý, Výborný