5:3

konec (2:0, 2:1, 1:2)

05.06.2017, 17:00 • Malá hala, Pardubice • Skupina B3 • Martina Martinková

Pro dnešek se s Vámi loučím a zítra na počtenou. (18:56:04)
Třetí třetina přinesla tři branky, nejdřív na 5:1 zvýšil Jess Tanguy, poté ještě zdramatizovali vývoj ostrované pro trefách Ryana Pulla a Dennise Passchiera. Nakonec však Francie vítězí 5:3.
Nejlepší hráči utkání

Stephane Lion – Ryan Pull

44:20

Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Selin – 2 min., nedovolené bránění).

44:20

Nepříjemná situace na hrací ploše. Fischer již opouštěl trestnou lavici, jenže v ten moment jeden z hráčů Kajmanských ostrovů na dvířka od trestné přišpěndlil Martela, který se nakonec zvedl na vlastní nohy a odešel po svých, ale je otřesen.

43:18

Míček končí mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středu hřiště.

42:18

Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Fischer – 2 min., sekání).

41:48

Kajmanské ostrovy právě vstřelily branku!
Koncem druhé třetiny stahují Kajmané gólovou ztrátu. Úspěšným střelcem se stává DENNIS PASSCHIER, kterému přihrával Pull, jenž už si v zápase zapsal dva góly. Asistence: Ryan Pull.

40:48

Hra je nyní klidnější a bojuje se o hlavní slovo na ploše.

38:52

Návrat RYANA PULLA znamená druhý gól Kajmanských ostrovů. Pull se vrátil z trestné lavice a okamžitě se ujal míčku, naběhl do útočného pásma a prosadil se střelou z pravé strany ke vzdálenější tyči. Bez asistence.

38:02

Spence musel rychle přiklepnout betony, aby zabránil nepříjemné a tvrdé střele z levého kruhu pro vhazování.

37:34

Pokračuje stále přesilovka pět na tři.

37:05

Tanguy z pravého kruhu dělovou ránou donutil Spence k zásahu betonem.

36:51

Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Strenk – 2 min., sekání).

36:45

Francie bude hrát 49 sekund pět na tři, Pull dostává dvě minuty za vysokou hůl.

36:28

Francie je kompletní.

36:10

Hra čtyři na čtyři nabízí uklidnění hry, nyní skončil míček mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

35:34

Vyloučení v týmu Kajmanské ostrovy (Armstrong – 2 min., nedovolené bránění).

5:3

Branky a nahrávky: 3. Leroux (Benbekhti), 11. Proutat (Favarin), 21. Martel (Tanguy), 25. Martel (TS), 33. Tanguy (Benbekhti) – 20. Pull, 39. Pull, 42. Passchier (Pull)

Francie: Lion (Laferte) – Ballet, Bornand, Colotti, Dissegna, Dumont, Favarin, Proutat – Abramov, Bacul, Benbekhti, Capet, Domian, Leroux, Martel, Peltier, Slupski, Tanguy, Wallet.

Kajmanské ostrovy: Spence (Slipčenko) – Allard, Armstrong, Bowden, Bridges, Marley, Selin, Windsor, Yaxley, Yeramian – Babin, Elliot, Fischer, Floyd, Keating, McDonald, Nelson, Passchier, Plamondon, Pull, Strenk

Rozhodčí: Černý, Horský

02:46 FRA 1:0 Leroux (Benbekhti)
08:22 CAY 2 Pull, sekání
10:33 CAY 2+2 Nelson, vysoká hůl
10:52 FRA 2:0 Proutat (Favarin)
17:16 FRA 2 Capet, hákování