HBC Hostivař – HBC Pardubice

0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

28.05.2017, 09:00 • Zimní stadion Kutná Hora • O 3.–4. místo • Lukáš Píša

HBC Autosklo-H.A.K Pardubice si z tohoto zápasu odnášejí vítězství 1:0 což znamená bronzovou příčku na východ Čech. Vítěz základní části celek HBC Hostivař si s velkým zklamáním z turnaje Final Four odváží poslední čtvrtou pozici. (10:29:34)

43:30

Výborný obranný zákrok Martina Nocara nepustil dál Koubu v jeho působení směrem k domácí brance.

43:10

Útočník Hostivaře Mazura svou špatnou přihrávkou na Jiřío Vaniše poslal Augustína do útoků. Ten se, ale nestihl rozkoukat a kazí hru v pásmu.

40:27

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Jakub Šimek – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

40:27

Skákavý balónek nedokázal Kouba směřovat na branku domácích.

39:19

Domácí tým stále nemůže vyrovnat. Jejich střely blokují jak hráči Pardubic tak jejich zatím skvělý brankář Foršt.

38:05

Mareš před úplně prázdnou brankou odpaluje balónek a tím nedovolil dorážet útočníkům Autoskla.

37:33

Hra se přelívá ze strany na starnu. Pardubice nechtějí vstřelit pouze jeden gól a útoči na domácí velkým tlakem.

35:38

Hostivařský zadák Kubeš musel sprintovat do rohu za svou branku, aby zamezil start dobíhajícího Langra po prohrané buly.

35:08

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Vít Kouba – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

35:08

Oddechový čas pro domácí.

34:40

Zbrklý průchod Jedličky zastavil Zyta a úspešně vyhazuje za branku hostů.

33:07

Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Filip Macek – 2 min., podražení).

32:35

Závar před bránkou domácích stále narůstá, ale ani řada dorážek nekončí za zády Štourala.

31:55

Nátlak Pardubic při konci početní převahy nezastavuje ani hostivařský Kubeš, který vyhazoval podel mantinelu.

30:54

Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Martin Nocar – 2 min., vysoká hůl).

30:38

Výbornou střelu Augustína dokázal svým tělem Štoural zpacifikovat.

30:19

Po souboji v rohu v Pardubické třetině zůstal ležet Jiří Vaniš. Nakonec se sám zvedl a odchází na střídačku.