Mezinárodní turnaj žen v Karlových Varech

58:56

konec (10:20, 32:27, 43:47)

28.05.2017, 17:45 • KV Aréna, Karlovy Vary • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.5 15.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Češky mají jednu část přípravy na ME za sebou, ale už na začátku června je čekají dva přípravné zápasy proti Slovensku, které se odehrají v Trutnově. To je z mé strany vše. Užijte si zbytek neděle! (19:37:34)
Tabulka turnaje:
Srbsko – 4b
Lotyšsko – 4b
Čína – 2b
Česko – 2b
Tak přeci jen to vyšlo! Češky se loučí s domácím turnajem v Karlových Varech vítězstvím nad Srbskem a po předchozích porážkách s Lotyšskem a Čínou si zvedly reputaci i sebevědomí. Bronzový tým OH v Riu byl přitom papírově zdaleka nejkvalitnějším soupeřem. Sledovaly jsme dramatický zápas, v němž nejprve vládly Srbky, ovšem Lvice se ve druhé čtvrtině nadechly k fantastickému obratu. Třetí čtvrtina opět patřila celku z Balkánu, ovšem v dramatické závěrečné části se štěstí přeci jen usmálo na stranu českých basketbalistek, které konečně zvládly lépe koncovku duelu.

Konec zápasu. (58:56)

39:51

Srbky ale ještě snižují. (58:56)

39:45

Navíc proměněný trestný hod. Tohle už vypadá hodně nadějně! (58:54)

39:27

Češky ale opět odskakují na tříbodový rozdíl! (57:54)

39:05

Srbky snižují na rozdíl jediného bodu. (55:54)

38:31

Kopecká proměnila jednu šestku. Je to o tři body pro český tým. (55:52)

38:30

Právě Eva Kopecká teď bude házet šestky. (54:52)

38:19

Srbka proměnila pouze jeden z nich. Při doskoku pak Srbky faulovaly Evu Kopeckou. (54:52)

38:17

Tina Jovanovićová bude zahrávat dva trestné hody. (54:51)

38:09

Balón šel do zámezí od nohy Švrdlíkové. Míč pro Srbsko. (54:51)

37:56

Výborná obrana Lvic! Češky tedy u míče. (54:51)

37:07

Srbky střílely dvě vteřiny před 24 sekundovým limitem. Eva Kopecká doskakuje! (54:51)

36:43

Skvěle! Stejskalová tentokrát nahrávala a Pavla Švrdlíková skóruje! Oddechový čas pro Srbsko. (54:51)

36:21

Výborně! Michaela Stejskalová projela pod koš a dostává svůj tým dovedení! (52:51)

36:06

Ani teď ale Srbky nestačily vystřelit a rozhodčí jim tedy berou míč! (50:51)

35:51

Srbkám už docházel limit pro útok, ale Eva Kopecká bohužel faulovala. Balkánky tak dostávají další šanci na zakončení. (50:51)

35:11

Michaela Stejskalová vytěžila z těžké pozice dva trestné hody a oba proměnila. Lvice ztrácejí jediný bod! (50:51)

58:56

Česko: Stejskalová, Hanušová, Záplatová, Voráčková, Kateřina Elhotová, Vyoralová, Hausknechtová, Kulichová, Kopecká, Švrdlíková, Burgrová.

Srbsko: Radočajová, Čadjová, Krnjićová, N. Jovanovićová, Milovanovićová, Kneževićová, Škorićová, Stankovićová, D. Jovanovićová, Stanačevová, Bogićevićová, Crvendaková.