konec (1:1)

28.05.2017, 11:00 • Ďolíček, Praha • 30. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.8 3.8 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek dne. (12:55:23)
Utkání je u konce! Hosté si z Prahy v závěrečné utkání sezóny odvážejí tři body, když se ve druhém poločase po dvou únicích prosadil Jiří Miker.

90+2

90+2

Domácí už se do další šance nedostanou, hosté směřují k vítězství.

90+1

Nastavují se dvě minuty!

90

90. MIKER - 1:3

90

Hradec Králové právě vstřelil branku!
To se však neděje a hosté z brejku potvrzují svou výhru! Za obranou zůstal opět zcela zapomenutý JIŘÍ MIKER, který se zmocnil míč a pláchl sám na branku. Brankáři Šrámkovi udělal povedenou kličku doleva a poté pohodlně zakončil do odkryté části branky – 1:3!

89

Ještě jedna standardní situace pro domácí, kteří mají asi poslední šanci vydolovat ze svého závěrečného utkání v sezóně alespoň bod.

88

Žlutou kartu dostává Káš (Bohemians Praha 1905).

88

Centr ale nikoho v zeleném nenalezl, navíc byl brankář Stejskal faulován a hosté budou rozehrávat.

87

A podobnou standardní situaci rozehrají krátce před koncem z pravé strany hřiště také domácí fotbalisté.

86

Hosté vzápětí vybojovali ještě jeden faul, ale tentokrát se jim rozehrávka nepovedla, míč skončil v autu a Šrámek rychle rozehraje.

85

Navíc nyní byl při kličce faulován Miker a domácí za velké nevole diváků o míč přicházejí, rozehrává Hradec.

84

Domácí už musejí vrhnout zbytky sil do útoku a tlačit se v hojném počtu do útoku, to se jim však vůbec nedaří.

82

Hosté z něj však příliš nezahrozili, centr na zadní tyč byl až příliš přetažený.

81

Rohový kop pro Hradec Králové.

80

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Bláha, přichází Petřík.

80

Domácí se snažili deset minut před koncem rychle odpovědět, ale centr skončil jen v náručí Stejskala, který bezchybně zasáhl.

78

78. MIKER - 1:2

1:3

konec (1:1)

Branky: 29. Frizoni Da Cruz – 44. Václavek, 78. Miker, 90. Miker

Karty:   41. Mitrovič (BOH), 42. Blecha (BOH), 67. Rothe (BOH), 88. Káš (BOH) – 39. Miker (HKR)

Bohemians Praha 1905: Šrámek – Brak, Rothe, Blecha, Kostka, Frizoni Da Cruz, Káš, Vacík, Fotr (65. Horizrál), Mitrovič (58. Vrána), Věchtík (C).
Náhradníci: Dařina – Vrána, Charvát, Horizrál.

FC Hradec Králové: Stejskal – Václavek (C), Holeš, Chocholatý (63. Bičiště), Zbudil (55. Brenda), Brokeš, Střelec, Bláha (80. Petřík), Martinec, Miker, Hynek.
Náhradníci: Ikizgül – Breda, Petřík, Bičiště

Rozhodčí: Mikyska – Podaný, Koval.