23.05.2017, 13:36 • 1. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 1.84 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A ten Kolář proměňuje a nakonec vítězí 6:2

Čistou hrou se dostává český tenista do vedení 5:2.

2:4

Do třetice nedokázal Kolář zreturnovat. 4:2 z jeho pohledu.

1:4

Kolář zvládl další důležitou výměnu. Po celou dobu byl mírně aktivnější a nakonec z toho byl vítězný forhend u sítě. 4:1 vede český tenista a je stále blíž k vítězství.

1:3

Ani teď Kolář neměl příliš šanci na úspěch ve výměně. Millman ho hnal od čáry k čáře a donutil nakonec k chybě.

0:3

A to se mu také daří. Millman z bekhendu trefuje pouze síť a prohrává jíž 0:3.

0:2

Millman se však hodně vyhazuje z forhendu a Kolář se ujímá vedení 2:0.

0:1

Opět posílá Australan míček pouze do sítě. Kolář se tak ujímá vedení 1:0 ve třetím setu.

7:5

vyhozený bekhend Koláře znamená, že o vítězi bude muset rozhodnout třetí sada.

6:5

Kolář se pokusil o zkrácení hry, ale to se mu nezdařilo. Millman tak bere důležitý brejk a za chvíli půjde podávat do setu.

5:5

Další přímý bod na servisu a Millman srovnává na 5:5.

4:5

Forhend Millmana končí v síti. Kolář vede 5:4 a Australan bude po obrátce útočit na udržení se v zápase.

4:4

Přímý bod z podání na závěr a je srovnáno 4:4.

3:4

Následný returnový bekhend ale končí mimo. Kolář konečně uhájil servis a ujímá se vedení 4:3.

3:3

Napodruhé už však Australan situaci neustál a posílá míček do autu. 3:3

3:2

Druhý už nikoliv. Kolář sice předvedl dobrou obranu, ale nakonec stejně zahrál do sítě.

2:2

Tu využívá a neměl s ní žádný problém. Opět dobrý servis a následné dva přesné forhendy stačily Millmanovi k tomu, aby srovnal na 2:2.

1:2

Ten už jí dokázal proměnit díky esu ve vedení 2:1 ve druhé sadě.

1:1

Kolář využil hned první. Stačilo mu, aby si počkal, až se Millman opět vyhodí z kurtu a také se tak stalo.

1:0

A stejně jako v prvním setě se mu ho nepodařilo zlikvidovat. Forhend z jeho rakety totiž skončil v síti.

3:6

A ten využívá, neboť Millman poslal bekhend po čáře do zámezí a český tenista se ujímá vedení 1:0 na sety.

3:5

Kolář nakonec zvládl těžký okamžik v zápase a díky vyhozenému forhendu po lajně od Millmana se dostává do vedení 5:3.

3:4

Nečistě trefený míček od Australana a Kolář čistou hrou získává druhý brejk v řadě vítězí v tzv. Tildemově gamu.

3:3

Teď ale zvládl vše s grácií a na druhou stranu si dovolil kraťas, ačkoliv byl Millman vevnitř dvorce.

3:2

Tentokrát už jí dokázal využít, protože Millman poslal míček pouze do sítě. Kolář snižuje na 2:3 a bude podávat za pár okamžiků.

3:1

Bekhend do protipohybu a Kolář se může radovat z prvního vítězného gamu.

3:0

Australan si rozběhal soupeře a a udělal to perfektně od čáry k čáře a Kolář byl donucen poslat míček do sítě. Millman se tak ujímá vedení 3:0.