1:2 2:6, 6:4, 5:7

22.05.2017, 15:07 • 1. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.5 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

5:7

Je konec. Golubicová se opět vyhazuje a Kristýna Plíšková postupuje do druhého kola.

5:6

Chyba Golubicové znamená čistou hru pro Plíškovou a Češka si zajistila minimálně tie-break.

4:5

Díky přímému bodu z podání se jí také daří a jediný game ji dělí od postupu do druhého kola.

4:4

A také se tak děje po dalším vyhozeném úderu od Plíškové.

3:4

Další vítězný bekhende z rakety česká tenistky. Kristýna Plíšková vede 4:3 a stále má o něco blíž k zisku zápasu.

3:3

Čtyři míče v řadě ze servisu a Golubicová snadno srovnává na 3:3.

2:3

A také se tak děje po vyhozeném bekhende Golubicové od základní lajny.

2:2

Využívá hned první po dvojchybě soupeřky.

2:1

A to se jí také daří po další nevynucené chybě Češky. Švýcarka tak vede 2: s brejkem.

1:1

Další chyba z bekhendu české tenistky, která tak přináší s sebou vyrovnání na 1:1 ve třetím setu.

0:1

A to se jí také daří díky další chybě Švýcarky, z jejíž rakety skončil míček v autu.

6:4

Forhend Češky končí za základní lajnou. O vítězce tak bude muset rozhodnout třetí set.

5:4

A ta se jí také daří rutinním zkrácením hry u sítě.

5:3

Přímý bod z podání a Golubicová odskakuje do vedení 5:3.

40-40

Golubicová ji ale donutila k chybě a tak se stav vrací zpátky na shodu.

4:3

Plíšková zvládá další výměnu a snižuje na 3:4 z jejího pohledu.

4:2

Vyhozený úder Plíškové pomáhá Golubicové, která se tak znovu ve druhém setu dostává do vedení o dva gamy.

3:2

Neskutečným lobem se sice dostala Plíšková z obrany, ale hned následný forhend přepálila a poslala do autu. Zbytečná chyba znamená další ztrátu podání.

2:2

Češka zvládá i následný prohoz soupeřky po lajně a srovnává na 2:2.

2:1

Esem zakončila Kristýna Plíšková třetí hru druhé sady.

2:0

Na shodu se ale nedostane, protože se vyhazuje z kurtu. Golubicová potvrzuje brejk a vede 2:0.

1:0

A následný forhend je příliš dlouhý a končí v autu. první brejk tak zaznamenává i Golubicová a to na startu druhé sady.

2:6

Do třetice už se Gulbicová vyhazuje a prohrává tím pádem první set v poměru 2:6.

2:5

Return Švýcarky končí v autu. Plíšková potvrzuje předchozí brejk a doskakuje do vedení 5:2.

2:4

A tu už česká tenistka využívá po další chybě soupeřky. Vyhozený forhend Golubicové znamená, že Plíšková vede 4:2.

2:3

A ta se jí také daří díky parádnímu forhendu, po kterém zahrála Golubicová míček do sítě.

2:2

Švýcarka zvládá situaci a sítě a smečí srovnává na 2:2.

1:2

Servis dopadl přesně na lajnu, jak ukázala hlavní rozhodčí a Plíšková už vede 2:1.