Pořadí MS po pátém závodu:
1.
Joan Mir (ESP/Honda) - 99 bodů
2.
Romano Fenati (ITA/Honda) - 65 bodů
3.
Arón Canet (ESP/Honda) - 63 bodů
4.
Jorge Martín (ESP/Honda) - 59 bodů
5.
John McPhee (GBR/Honda) - 53 bodů
6.
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) - 51 bodů
7.
Andrea Migno (ITA/KTM) - 43 bodů
8.
Marcos Ramírez (ESP/KTM) - 36 bodů
9.
Juanfran Guevara (ESP/KTM) - 34 bodů
10.
Enea Bastianini (ITA/Honda) - 31 bodů
---
24. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot) - 5 bodů
Pořadí v cíli:
1.
Joan Mir (ESP/Honda) 27:37,830 min
2.
Arón Canet (ESP/Honda) +4,252 s
3.
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) +4,365 s
4.
Marcos Ramírez (ESP/KTM) +4,469 s
5.
Juanfran Guevara (ESP/KTM) +4,845 s
6.
Enea Bastianini (ITA/Honda) +5,463 s
7.
Jules Danilo (FRA/Honda) +5,652 s
8.
Andrea Migno (ITA/KTM) +5,821 s
9.
Bo Bendsneyder (NED/KTM) +6,049 s
10.
Danny Kent (GBR/KTM) +6,193 s
11. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
+7,504 s
12.
John McPhee (GBR/Honda) +8,741 s
13.
Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda) +16,006 s
14.
Lorenzo Dalla Porta (ITA/Mahindra) +16,405 s
15.
Marco Bezzecchi (ITA/Mahindra) +16,514 s
16.
Livio Loi (BEL/Honda) +16,639 s
17.
Nicolò Bulega (ITA/KTM) +16,752 s
18.
Manuel Pagliani (ITA/Mahindra) +16,996 s
19.
Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +17,046 s
20.
María Herrerová (ESP/KTM) +17,206 s
21.
Philipp Öttl (GER/KTM) +28,501 s
22.
Tony Arbolino (ITA/Honda) +33,398 s
23.
Patrik Pulkkinen (FIN/Peugeot) +42,059 s
Neklasifikováni:
Darryn Binder (RSA/KTM),
Tacuki Suzuki (JPN/Honda),
Kaito Toba (JPN/Honda),
Niccolò Antonelli (ITA/KTM),
Jorge Martín (ESP/Honda),
Romano Fenati (ITA/Honda),
Albert Arenas (ESP/Mahindra),
Adam Norrodin (MAL/Honda)
Nejrychlejší kolo: Joan Mir (ESP/Honda) - 1:42,485 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 15. kole:
1.
Joan Mir (ESP/Honda)
2.
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
3.
Darryn Binder (RSA/KTM)
4.
Marcos Ramírez (ESP/KTM)
5.
Arón Canet (ESP/Honda)
---
12. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
Pořadí po 12. kole:
1.
Joan Mir (ESP/Honda)
2.
Marcos Ramírez (ESP/KTM)
3.
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4.
Enea Bastianini (ITA/Honda)
5.
Juanfran Guevara (ESP/KTM)
---
11. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
Pořadí po 9. kole:
1.
Joan Mir (ESP/Honda)
2.
Marcos Ramírez (ESP/KTM)
3.
Darryn Binder (RSA/KTM)
4.
Arón Canet (ESP/Honda)
5.
Juanfran Guevara (ESP/KTM)
---
10. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
Pořadí po 6. kole:
1.
Romano Fenati (ITA/Honda)
2.
Joan Mir (ESP/Honda)
3.
Arón Canet (ESP/Honda)
4.
Darryn Binder (RSA/KTM)
5.
Marcos Ramírez (ESP/KTM)
---
13. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
Pořadí po 3. kole:
1.
Romano Fenati (ITA/Honda)
2.
Jorge Martín (ESP/Honda)
3.
Joan Mir (ESP/Honda)
4.
Marcos Ramírez (ESP/KTM)
5.
Darryn Binder (RSA/KTM)
---
14. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
Postavení na startu:
1. řada: Jorge Martín (ESP/Honda),
Nicolò Bulega (ITA/KTM),
Juanfran Guevara (ESP/KTM)
2. řada: Romano Fenati (ITA/Honda),
Albert Arenas (ESP/Mahindra),
Niccolò Antonelli (ITA/KTM)
3. řada: Marcos Ramírez (ESP/KTM),
Joan Mir (ESP/Honda),
Bo Bendsneyder (NED/KTM)
4. řada: Danny Kent (GBR/KTM),
Enea Bastianini (ITA/Honda),
Arón Canet (ESP/Honda)
5. řada: Livio Loi (BEL/Honda),
Manuel Pagliani (ITA/Mahindra),
Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
6. řada: Jules Danilo (FRA/Honda),
Darryn Binder (RSA/KTM),
Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
7. řada: Adam Norrodin (MAL/Honda),
Lorenzo Dalla Porta (ITA/Mahindra),
Marco Bezzecchi (ITA/Mahindra)
8. řada: Tacuki Suzuki (JPN/Honda),
Andrea Migno (ITA/KTM),
Tony Arbolino (ITA/Honda)
9. řada: John McPhee (GBR/Honda),
Kaito Toba (JPN/Honda),
Ajumu Sasaki (JPN/Honda)
10. řada: Philipp Öttl (GER/KTM),
María Herrerová (ESP/KTM),
Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda)
11. řada: Patrik Pulkkinen (FIN/Peugeot)
1. Joan Mir (ESP/Honda)
2. Arón Canet (ESP/Honda)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
5. Juanfran Guevara (ESP/KTM)
6. Enea Bastianini (ITA/Honda)
7. Jules Danilo (FRA/Honda)
8. Andrea Migno (ITA/KTM)
9. Bo Bendsneyder (NED/KTM)
10. Danny Kent (GBR/KTM)
11. Jakub Kornfeil (CZE/Peugeot)
16
16
Darryn Binder bude hodně zklamán, svůj stroj položil v posledních zatáčkách závodu.
16
16
15
15
14
13
12
12
12
11
10
10
9