Konečné pořadí semifinále MČR U23
1. MO Svitávka 21 b.
2. Sokol Zlín-Prštné 1 18 b.
3. Favorit Brno 10 b.
4. Sokol Šitbořice 10 b.
5. Přerov-Zlín 8 b.
6. Sokol Zlín-Prštné 2 7 b.
7. SC Svitávka 6 b.
8. Pankrác Praha 1 b. Průběžné pořadí MČR U23 po semifinálovém turnaji
1. MO Svitávka - 30 b.
2. Sokol Zlín-Prštné 1 - 25 b.
3. Favorit Brno - 15 b.
4. Přerov-Zlín - 14 b.
5. Sokol Šitbořice - 11 b.
6. Sokol Zlín-Prštné 2 - 9 b.
7. SC Svitávka - 1 b.
8. Pankrác Praha - 0 b. Startující družstva MO Svitávka (Jiří Hrdlička ml. - Roman Staněk) Sokol Zlín-Prštné 1 (Miroslav Gottfried - Radek Adam) Přerov - Zlín (Filip Váňa - Radim Vavruša) Sokol Zlín-Prštné 2 (Petr Dušek - Tomáš Horák) Favorit Brno (Patrik Krejčí - Michal Fryčar) Sokol Šitbořice (Martin Drabálek - Štěpán Urbánek) SC Svitávka (Jan Hrdlička - Michal Richtr) Pankrác Praha (Jan Kripner - Dominik Otásek) Výsledky odehraných zápasů
1. Sokol Zlín-Prštné 1 x Sokol Zlín-Prštné 2 8:1
2. Favorit Brno x Přerov-Zlín 4:5
3. MO Svitávka x SC Svitávka 11:3
4. Sokol Šitbořice x Pankrác Praha 6:3
5. Sokol Zlín-Prštné 1 x Přerov-Zlín 4:3
6. Sokol Zlín-Prštné 2 x MO Svitávka 0:10
7. Favorit Brno x SC Svitávka 2:1
8. Sokol Zlín-Prštné 1 x Sokol Šitbořice 6:2
9. MO Svitávka x Pankrác Praha 12:0
10. Přerov-Zlín x SC Svitávka 4:3
11. Sokol Zlín-Prštné 2 x Favorit Brno 5:5
12. MO Svitávka x Sokol Šitbořice 9:4
13. Sokol Zlín-Prštné 1 x Pankrác Praha 4:1
14. Sokol Zlín-Prštné 2 x SC Svitávka 0:3
15. Přerov-Zlín x Sokol Šitbořice 2:2
16. Favorit Brno x MO Svitávka 2:6
17. Sokol Zlín-Prštné 1 x SC Svitávka 7:2
18. Sokol Zlín-Prštné 2 x Pankrác Praha 3:1
19. Favorit Brno x Sokol Šitbořice 3:1
20. Přerov-Zlín x MO Svitávka 3:8
21. SC Svitávka x Pankrác Praha 8:2
22. Sokol Zlín-Prštné 1 x Favorit Brno 6:0
23. Sokol Zlín-Prštné 2 x Sokol Šitbořice 3:5
24. Přerov-Zlín x Pankrác Praha 4:4
25. Sokol Zlín-Prštné 1 x MO Svitávka 4:5
26. SC Svitávka x Sokol Šitbořice 4:6
27. Favorit Brno x Pankrác Praha 3:2
28. Sokol Zlín-Prštné 2 x Přerov-Zlín 6:4 Průběžné pořadí MČR U23 po 3. předkole
1. MO Svitávka - 18 b.
2. Sokol Zlín-Prštné 1 - 15 b.
3. Přerov-Zlín - 10 b.
4. Sokol Zlín-Prštné 2 - 7 b.
5. Favorit Brno - 7 b.
6. Sokol Šitbořice - 5 b.
7. SC Svitávka - 1 b.
8. Pankrác Praha - 0 b.