FK Chrudim – Sparta Praha

8:0

konec (4:0) Stav série: 3:0

12.05.2017, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • Semifinále • Petr Dejnožka

Chrudim zvládla třetí semifinálový zápas bravurně a naprosto zaslouženě po čtyřech gólech v každé půli zvítězila 8:0! Chrudim postupuje do finále, Sparta Praha v letošním ročníku končí. (21:20:11)

38:53

Utkání se již puze dohrává, domácí budou po dnešku slavit postup do finále.

37:36

Hrubému stále nepřeje štěstí, tentokrát sice již trefil prostor mezi třemi tyčemi, ale gólmana Vozára nepropálil.

37:31

Mancha faulován v rohu, Sparta v této statistice s nulou na kontě neodjede.

36:40

Vítězslav Hrubý nyní svojí střelou ohrozil spíše vedení chrudimského týmu, které bylo jeho zakončením velmi překvapeno. Nakonec to ale schytala pouze zeď sportovní haly.

35:58

Michal Kovács zkusil nachytat Žďánského na švestkách, střela přes celé hřiště ale nakonec chrudimskou branku přeplachtila.

35:00

Pět minut do konce, o postupujícím je rozhodnuto. Zároveň se hraje velmi čisté utkání, ve druhé půli jsme viděli jen jeden akumulovaný faul.

33:34

Max se fantastickou kličkou zbavil dvou dotírajících hráčů na levé straně a připravil tutovku pro Davida Drozda! Jeho zakončení vestoje ale postrádalo razanci, a tak ho brankář Vozár stihl zastavit na brankové čáře!

32:33

Chrudim právě vstřelila branku!
Rázem tu je osmá oslava chrudiského celku! Rodrigo Mancha přistrčil míč na PAVLA DROZDA, který se s tím nepáral a přesnou ranou k tyči propáli Vozára – 8:0!

32:03

Utkání je již rozhodnuto, pro Spartu dnes sezóna skončí. To domácí se baví futsalem a těší se na finálovou sérii.

30:10

Kubelka si naskakoval na centr od Vozára, nakonec ho ale míč jen těsně minul. Na tahu je znovu Chrudim.

28:30

MAX se na dnešní večer vyspal opravdu do růžova! Michal Mareš vysunul chrudimského střelce dopředu a ten z otočky z voleje nedal Vozárovi šanci – 7:0!

27:52

Martin Doša mohl směřovat do protiútoku ve dvou proti jednomu, nakonec si ale troufl na kličku proti Michalu Marešovi a šanci tím zmařil.

26:45

Rána Maxe z předbrankového prostoru byla zablokována.

26:40

Dobrý forčekink Chrudimi vrací balon na sálovky favorita, který si vyzkouší rohový kop. Sparta musí být znovu v pozoru.

26:05

Rodrigo Mancha napřáhl z pravé stany, míč přeplachtil klec Mária Vozár zhruba o metr.

25:37

Martin Doša svedl sprinterský souboj s brankářem Žďánským, kterého sice předskočil, nakonec se ale k balonu dostal dříve vracející se Felipe.

24:48

Po dlouhé době se na útočnou půlku dostali i hosté, střela Doši ale nebyla vůbec přesná. U míče znovu ERA-PACK.

8:0

Branky: 4. Felipe, 10. Max (Rešetár), 13. Max (Felipe), 18. Felipe (R. Mareš), 21. Max (Slováček), 22. Koudelka (Max), 29. Max (M. Mareš), 33. P. Drozd (Mancha)

Karty:   16. Vágner (SPA)

FK Chrudim: Jean (21. Žďánský, Hlouš) – Hrubý, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Mancha, Rešetár, Slováček, Felipe

Sparta Praha: Zyrjanov (24. Vozár) – Kuč, Doša, Mažári, Brunovský, Kubelka, Křemen, Kovács, Vágner

Rozhodčí: Milner, Řeháček – Nešněra