3:0

konec (1:0)

10.05.2017, 17:00 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • 27. kolo • Josef Janda

Tipsport: 1.1 8.0 15.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas Táborska s Prostějovem končí vítězstvím domácích 3:0. K poločasovému vedení přidal další dvě branky oslavenec Adnan Džafič. Nejprve se trefil z penalty a pět minut před koncem propálil gólmana zblízka. Prostějov se do šancí dostával jen stěží a výsledkem je čtvrtý zápas, v němž neskóroval. Táborsko prolomilo sérii tří proher, hosté natáhli sérii na deset neúspěchů v řadě. (18:49:24)

90+1

90

Žlutou kartu dostává Jakub Navrátil (FC MAS Táborsko).

90

Rozhodčí nastaví 1 minutu.

89

Žlutou kartu dostává Martin Sus (1. SK Prostějov).

86

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Adnan Džafić, přichází David Klusák.

85

Táborsko právě vstřelilo branku!
Hattrick oslavence dokonán! ADNAN DŽAFIČ dostal pas za obranu a sám proti Halouskovi se opět nemýlil. Táborsko vede 3:0.

83

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Michal Skwarczek, přichází Michal Sečkář.

81

Nešický přešel přes dva hráče, ovšem jeho povedená cesta skončila na obránci v šestnáctce.

79

Prostějovský trenér stále burcuje své hráče, hosté by jistě rádi prolomili střeleckou smůlu. Pokud dnes neskórují, bude to už ve čtvrtém zápase v řadě.

77

Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází David Píchal, přichází Michal Zapletal.

77

Nakonec je z toho střela vedle branky.

76

Tři domácí hráči se radí, jak zahrát standardku z prostoru jen několik metrů před vápnem.

75

Džafič nepropasíroval míč přes bránícího hráče. Domácí střelec touží po hattricku.

73

Rána z dálky končí nad Tomovou brankou.

71

Hosté postupovali do rozhozené obrany, kombinaci ale nevymysleli dobře. Po ojedinělém pochybení si tak mohou Táborští oddychnout.

68

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Antonín Presl.