Kanonýři Kladno – FBC 4CLEAN Česká Lípa

4:10

konec (1:4, 1:1, 2:5) Stav série: 1:3

06.05.2017, 19:00 • SH BIOS Kladno • 4. kolo • Jan Prošek

Česká Lípa vyhrává tento zápas 10:4, celkově sérii zvládla 3:1 na zápasy a příští sezónu si zahraje Tipsport Superligu. (21:03:43)

59:55

Česká Lípa právě vstřelila branku!
Autorem branky je KAMIL BŘIŠKA.

59:26

Autorem branky je VOJTĚCH LEGNER. Asistence: Štěpán Slaný.

58:04

Autorem branky je MILAN TICHÝ.

58:00

Česká Lípa míří na odkrytou branku.

57:11

Kladno opět hraje bez brankáře a snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

56:27

Autorem branky je MILAN TICHÝ. Asistence: Jaromír Ekl.

55:30

Sledujeme domácí hru bez brankáře.

54:42

Kladno se tak moc snaží o vyrovnání až dělá poněkud zbytečné chyby a ve hře domácího týmu vznikají velké zmatky.

54:01

Skvělý zákrok nyní předvedl brankář České Lípy proti vyložené střele soupeře.

53:00

Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, Kladno hraje aktivně, snaží se co nejvíce zdramatizovat zápas. České Lípě zbývající čas plyne velmi pomalu.

52:21

Kladno právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MICHAL KLÍPA. Asistence: Jan Louvar.

52:02

Štechmüller se probojoval do dobré střelecké pozice, ale brankáře překonat nedokázal.

51:34

Kladno se opět nastěhovalo na útočnou polovinu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.

50:00

Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, Česká Lípa pokračuje v aktivní hře, vede o tři branky a dělá vše pro úspěch.

49:10

Domácí florbalisté hrají aktivně, pokouší se zápas zdramatizovat, zatím ale marně hledají recept na obranu soupeře.

48:08

Autorem branky je MAREK SOUKUP. Asistence: Ondřej Riebauer.

48:00

Tomáš Nushart dostal dobrou přihrávku, ale minul.

4:10

Branky a nahrávky: 14. Přívara (Řehoř), 23. Cvrček, 49. Soukup (Riebauer), 53. Klípa (Louvar) – 7. Břiška (Slaný), 16. Břiška (Kněžour), 17. Karel, 20. Jirsa (Legner), 40. Jansa (Jirsa), 43. Kněžour (Bříška), 57. Tichý (Ekl), 59. Tichý, 60. Legner (Slaný), 60. Břiška

Kanonýři Kladno: Pech (Cmíral) – Pertlík, Slívka, Řehoř, Přívara, Richtr, Holčák, Klápa, Schuller, Štechmüller, Vaculčiak, Riebauer, Šťovíček, Lacko, Soukup, Nushart, Bednář, Cvrček, Louvar, Burian

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev, Velzel) – Ekl, Bříška, Slaný, Kněžour, Legner, Karel, Novák, Marhan, Pastor, Tichý, Jirsa, Jansa, Mlejnek (C), Hřebřina, Štěrba, Matějíček

Rozhodčí: Pangerl, Šedivý

06:32 CLA 0:1 Břiška (Slaný)
13:39 KLA 1:1 Přívara (Řehoř)
15:33 CLA 1:2 Břiška (Kněžour)
16:06 CLA 1:3 Karel
19:03 CLA 1:4 Jirsa (Legner)