Juniorská liga

FK Třinec – FK Teplice

0:1

konec (0:1)

01.05.2017, 11:00 • Hřiště s UT, areál na Lesní, Třinec • 26. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.68 4.0 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vyrovnaný zápas nakonec rozhodla akce z prvního poločasu. Ve druhé půli si šance vytvořili i domácí, jenže proti byl výborný brankář Plachý, který několik pokusů Slezanů zlikvidoval. Třinec měl i trochu smůly, neboť Meleckého dalekonosná střela se odrazila od břevna. (13:02:22)

90

90

Nákop Velnera odvrátil na roh před Avdičem jeden z defenzivních hráčů Teplic.

88

V závěru utkání jsou hráči trochu nepřesní. Zřejmě to je únavou z náročného utkání.

86

Další střídání v teplickém týmu. Šupa vyměnil Kafka.

85

Šilhan vyslal krásný balon za třineckou obranu, Šup nabral rychlost a chystal se z první zakončit, jenže pod nohy mu přilétl gólman Adamuška a míč chytil do rukavic.

84

Z rohu ale domácí bránu Teplic neohrozili.

84

Přímý kop Žyly lapil do rukavic brankář Plachý, jenže vzápětí i s míčem vyběhl mimo hrací plochu. Roh pro Třinec.

82

Rohový kop brankář Plachý vyboxoval nad sebe. Míč končí v zámezí.

81

Dobrou střelu vypustil zpoza šestnáctky Kučera, gólman Plachý se natáhl a míč vyrazil!

80

Nieslanik se uvolnil na levé straně a prudce po zemi vypálil, Plachý míč pouze vykopl vedle brány!

78

Střídání u Teplic. Střelce jediného gólu Martirosyana nahradil Švejda.

78

Domácí ani z tohoto kopu gól nevytěžili.

77

Předčasně ze zdi vyběhl teplický Šilhan a inkasoval žlutou kartu.

76

Ostrý střet v teplické šestnáctce mezi Latochou a Richtrem končí žlutou kartou pro třineckého útočníka.

73

Z pětadvaceti metrů se opřel do balónu Melecký a orazítkoval břevno teplické brány!

69

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kotrba, přichází Kováč.
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Chloň, přichází Nieslanik.

68

Z dálky zkusil štěstí domácí Kučera, bohužel nevyhrál. Míč po jeho kopu letěl vysoko nad teplickou bránu.

66

Po tvrdém střetu s Adičem zůstal ležet na zemi Martirosyan. Po odkopu míče a prohlídce rozhodčího se zvedl a pokračuje ve hře.