Česká fotbalová liga

TJ Štěchovice – SK Zápy

1:1

po penal. (4:2) (0:0)

30.04.2017, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 • 25. kolo • Michal Kunc

Tipsport: 1.7 3.7 3.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Končí nám i penaltový souboj, ve kterém domácí Štěchovice vybojovaly druhý bod. Během druhého poločasu jsme se dočkali dvou gólů, nejprve se prosadil za hosty Matějka, ale domácí Maruš stihl vyrovnat. Penaltový souboj pak vyhráli domácí hráči, kteří jsou v této disciplíně nejlepší a mají již sedm takových úspěchů. Pro dnešek to je z mé strany vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek prodlouženého víkendu. (18:59:59)

90

Druhý poločas končí bez nastaveného času nerozhodným výsledkem, dnes tedy ve Štěchovicích uvidíme penaltový souboj o druhý bod.

89

Vorasický si naběhl na centr Nováka a ve vápně svedl souboj s Maršálkem, kterého při svém snažení fauloval.

86

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Veselý.

85

Košatův centr proletěl vápnem až k brankové čáře, tam se důležitou hlavičkou prosadil Petr Pavlík a zachránil hosty od možné pohromy.

83

Haklův centr zakončoval hlavičkou Liener, ale slabším líznutím balonu Soukupa příliš neohrozil.

81

Další dva rohové kopy Štěchovic, nyní ale na Straku nezamířilo přímé zakončení.

79

Pavlíkův přímý kop mířil okolo zdi, ale neměl moc šancí Soukupa ohrozit.

77

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Vorasický.

70

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Maruš, přichází Verner.

69

Štěchovice právě vstřelily branku!

Je vyrovnáno! Domácí hráči zahrávali tři rohové kopy, ten poslední rozehráli na krátko a na konci stál ŠTĚPÁN MARUŠ, který hlavičkou vyrovnává – 1:1!

68

Maruš prováhal ideální možnost k zakončení a jeho střelu posléze srazil do zámezí Pávek

65

Dnešní utkání sleduje 155 diváků.

64

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Tomáš Pavlík, přichází Košata.

64

Liener napříhl ze střední vzdálenosti ke střele, ale těsně netrefil bránu.

59

Domácí hráči marně reklamovali údajnou hru rukou jednoho z hráčů hostí ve vápně, hlavní rozhodčí Rais dal jasně najevo, že se penalta konat nebude.

55

Další Hřebečkův centr mířil opět na Batku, ten ale nyní svým hlavičkovým zakončením zamířil nad břevno.

54

Žlutou kartu dostává Busta (FK TJ Štěchovice).

52

Žlutou kartu dostává Hřebeček (FK TJ Štěchovice).

51

Mohlo být vyrovnáno! Hřebeček vyslal centr na Batku a jeho zakončení skvělým zákrokem chytl Straka, který balon chytl s chladným klidem do jedné ruky.

50

Zápy právě vstřelily branku!

Domácí inkasují první gól dnešního zápasu, TOMÁŠ MATĚJKA vystřelil přímo k tyči a domácí gólman Soukup balon v cestě do brány nezabránil – 0:1!

47

Jelínek se hnal do zakončení, ale to se mu nepovedlo, navíc fauloval Kučeru.

46

První poločas je ve Štěchovicích minulostí a zatím sledujeme vyrovnané utkání. Více jsou u balonu hosté, kteří měli v první poločase k vedení blíže, ale v 15. minutě Soukup vychytal pokus Matějky. Druhý poločas začne v cca 18:05.

45

44

Žlutou kartu dostává Novák (SK Zápy).

42

Matějka ideálně sklepl balon Putzovi, který z bezprostřední blízkosti překonal Soukupa, ale gól nebyl uznán pro ofsajdové postavení prvně jmenovaného Matějky.

36

Batka si v rychlosti připravil balon na zakončení, ale střelou Straku příliš nevystrašil.

33

Hřebeček vyslal centr na zadní tyč, ale tam stál pozorný Straka, pro kterého se opět nejednalo o těžký zákrok.

29

Svoboda vybojoval balon a zakončení se ujal Putz, jeho střela z větší vzdálenosti zamířila mimo bránu.

26

Po přihrávce Švejdy se Maruš konečně dostal do zakončení, ale mířil přímo do náručí Straky.

23

Batka dokázal obejít Kovaříka a měl možnost odcentrovat na své spoluhráče, jeho přihrávka ale zamířila za nabíhajícího Maruše, který neměl možnost zakončit. Kdyby domácí záložník byl o metr pomalejší, zakončoval by z vápna do odkryté brány.

19

Pavlík se ujal exekuce další standardky, nyní ale opět neuspěl, když netrefil bránu.

19

Žlutou kartu dostává Tomáš Pavlík (FK TJ Štěchovice).

15

Skvělý zákrok Soukupa nyní zneškodnil zakončení Matějky, který po přihrávce Putze zakončovat tváří v tvář domácímu gólmanovi a neuspěl!

10

Zastřeluje se i Kovařík, jeho pokus z první neměl parametry k ohrožení Soukupa.

8

Hlavičkové zakončení Svobody vypadalo nebezpečně, domácího gólmana Soukupa ale neohrozilo, jelikož mířilo nad břevno.

7

Standardku Pavlíka dokázal odrazit Kučera, poté se už hosté do zakončení nedostali.

6

Rohový kop Hřebečka přistál na hlavě Maršálka, ale domácí obránce při svém druhém zakončení netrefuje Strakovu bránu.

4

Jakobovský sklepl balon Hřebečkovi, ale ten dal při zakončení z voleje balonu opačnou rotaci a netrefil bránu.

2

Akce také ze strany Záp, na konci protiútoku stál Liener, ale jeho zakončení chytá Soukup.

2

Hned na začátku zápasu měli domácí velkou šanci, Hřebeček rozehrával po faulu a jeho centr zakončoval v záklonu Maršálek, takový balon ale nebyl pro Straku nebezpečný.

1

Hráči obou mužstev jsou již na hřišti, dnešní utkání, které uzavře celé kolo, začne za pár okamžiků.

-12

Do začátku dnešního zápasu zbývá necelých patnáct minut a hráči obou mužstev se pilně připravují na začátek zápasu. V dresu domácích dnes po třízápasové absenci nastupuje Michal Soukup, jehož místo během poslední doby zaujal Lukáš Vašák, který se prezentoval dobrými výkony.

FK TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Kučera, Busta, Maršálek – Mareš – Hřebeček, Jakobovský, Maruš, Pavlík T. – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Náhradníci: Vašák – Košata, Drechsler, Verner.

SK Zápy:

Straka – Hakl, Pavlík P. (K), Pávek, Novák – Liener, Kovařík, Jelínek, Svoboda, Putz – Matějka.

Trenér: Michal Mašek.

Náhradníci: Terč – Veselý, Hejný, Vorasický, Doležal.

Rozhodčí: Rais – Pekař, Milner..
Dovolte mi, abych Vás přivítal na zápase 25. kola FORTUNA ČFL mezi Štěchovicemi a Zápy. Dnešní utkání začíná v 17:00.