IHC Prague Rats – IHC Devils Zlín

8:4

konec (2:0, 2:1, 1:2, 3:1)

29.04.2017, 13:00 • Michal Toman (@michal_toman99)

To je ode mě pro tento zápas vše, přeji příjemný zbytek dne a u zápasu Berouna s Uherským Brodem za pár hodin na počtenou. (14:24:37)
Po hektické poslední čtvrtině jsou nakonec šťastnější domácí inline hokejisté Berouna. Ti nakonec berou všechny body za výhru 8:4, když si čtyřgólový náskok vypracovali v první polovině zápasu a udrželi ho i přes závěrečný nápor hostů.

48:00

47:32

Zápas v posledních minutách přináší hru nahoru dolu a oba gólmani se musejí hodně snažit.

46:07

Medvědi právě vstřelili branku!
A Pavlata má další asistenci! Tentokrát nahrál na pravou stranu PETRU KAFKOVI, který zakončil střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Radek Pavlata.

45:13

Ani ne minutu nato je to ale znovu o tři branky! MARTIN TVRZNÍK dokázal využít dobrou průnikovou přihrávku Pavlaty a propálil Hufa. Asistence: Radek Pavlata.

44:16

Devils právě vstřelili branku!
S rychlou odpovědí ovšem přispěchal JAN VYORAL, jenž propálil Michajlova z vrcholu pravého kruhu střelou pod horní tyčku. Asistence: Jiří Karafiát.

44:11

Domácí ujeli do přečíslení tří proti jednomu, které nakonec zakončil střelou pod víko VIKTOR MARTÍNEK. Asistence: Martin Tvrzník.

42:56

Kobylík zavezl puk do pásma po levé straně, ale kombinace se hostům nevydařila.

42:08

Karafiát vybojoval puk za brankou Michajlova a nahrával na brankoviště, ale domácí brankář zastavil puk holí.

40:53

Popela mohl ihned po vhazování pálit z první, ale kotouč se mu nakonec postavil na hranu, a tak raději nahrál dozadu.

40:16

Pouska prošel středem hřiště až před Hufa, jenže netrefil branku.

39:55

Zakázané uvolnění hostů.

39:12

Rubeš se v klidu rozjel směrem dopředu, ale neviděl nikoho za spoluhráčů, a tak otočil zpět.

38:23

Až nyní se hnali dopředu a bylo z toho přečíslení Zlína. Pavlůsek ovšem minul odkrytou branku po skvělé průnikové přihrávce Janeby.

37:48

Domácí se teď vůbec hodně zatáhli a kombinují na vlastní půlce, aby natáhli čas.

37:03

Martínek uklidňuje hru a drží puk za vlastní brankou.

36:17

Karafiát se protáhl ke střele z vrcholu levého kruhu, ale ta mířila jen doprostřed branky.

36:01

Začala čtvrtá čtvrtina.

8:4

Branky a nahrávky: 4. Rubeš (Kafka), 8. Bernad, 16. Rubeš, 20. Popela (Martínek), 25. Šinágl (Kafka), 45. Martínek (Tvrzník), 46. Tvrzník (Pavlata), 47. Kafka (Pavlata) – 23. Váňa (Vyoral), 30. Kobylík, 34. Váňa (Valášek), 45. Vyoral (Karafiát)

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Bernad, Tvrzník, Pouska, Pavlata, Martínek, Popela, Šinágl, Kafka, Rubeš, Mantese

IHC Devils Zlín: Huf – Váňa, Kobylík, Gago, Karafiát, Pavlůsek, Vyoral, Janeba, Valášek

Rozhodčí: Barek, Pahulák