2:6

konec (2:1, 0:3, 0:2)

29.04.2017, 15:00 • MCh

Tipsport: 4.2 6.3 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, ale než se rozloučím, tak mi dovolte vám připomenout, že od 18:00 se v Olomouci uskuteční druhé dnešní utkání, ve kterém se proti sobě postaví florbalistky Švédska a Švýcarska. Tímto utkáním vás provede kolegyně Týna Zíková, která se jistě na Vás těší. Já se tedy loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera. (16:55:00)
České hráčky tak zůstaly v turnaji bez bodů. Zítra je čekají Švédky.
Skončilo nám druhé utkání český hráček na EFT v Olomouci. Stejně jako včera do utkání vstoupily naše hráčky lépe. Po první třetině vedly v utkání 2:1. Od druhé třetiny se ale českým hráčkám přestalo dařit v koncovce a naopak Finky začaly své šance proměňovat. Nakonec zvítězily 6:2.
Nejlepší hráčky utkání: Elina Kujalaová (FIN) – Denisa Ratajová (CZE)

59:10

Zápas se nám teď dohrává před brankou Finska.

58:20

Řepková v povedená akci nedokázala před malým brankovištěm přes Loisaovou uspět.

57:30

57:30 Sanni NIEMINENOVÁ - 2:6

57:30

Finsko právě vstřelilo branku!
Nyní už je definitivně rozhodnuto! Finky v krátkém sledu za sebou přidávají druhý gól. Po přihrávce Kujalaové se k míčku dostala SANNI NIEMINENOVÁ, která přesnou střelou rozhodla.

57:23

57:23 Nina RANTALAOVÁ - 2:5

57:23

Autorem branky je NINA RANTALAOVÁ. Asistence: My Kippiläová.

57:01

Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:58

Vyloučení v týmu Česko (Magdaléna Plášková – 2 minuty, Hrubost).

54:20

Nyní neuspěla ani Leierová. Češky nedokážou vymyslet žádnou vážnou šancí, většina je takové nahození z dálky směrem k brance.

52:10

Jiráková z otočky neuspěla.

52:00

Stále sledujeme klidnější pasáž hry, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

50:40

Urbánková z dálky trefila jen připravenou Loisaovou.

50:02

Většina českých šancí teď končí stále kvůli nepřesnostem ve finální přihrávce.

49:30

Nyní se nám začínají množit nepřesnosti na obou stranách.

48:40

Toto utkání sleduje 811 diváků.

47:50

Řepková před brankou v rozhodující moment míček minula.

46:00

Další česká akce skončila kvůli nepřesné přihrávce.

45:25

Ten ale české děvčata špatně rozehrála.

45:20

Volný úder pro český tým ze slibné pozice před hranici velkého brankoviště.

44:10

Zatím se jim to příliš nedaří, Finky dobře brání.

43:20

České hráčky jsou s míčkem na polovině soupeře a snaží se prosadit kombinační hrou.

42:50

Westerlundová dostala geniální přihrávku za obranu českého týmu! Tváři tvář Christianové ale neuspěla!

41:10

Češky v úvodu třetí třetině jsou aktivnější, mají míček častěji na svých florbalkách.

40:01

Buly ve třetí třetině vyhrály hráčky Finska.

40:01

Střely v druhé třetině 10 – 6
Skončila nám druhá třetina, kterou české florbalistky nezvládly. Dostaly v ní tří góly a ztratily tak stejně jako včera nadějné vedení.

40:00

39:20

Ratajová v samém závěru druhé třetiny bránu netrefila.

39:01

Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:20

Finky jsou teď v závěru aktivnější a drží míček častěji na svých hokejkách.

37:00

Nepřesně si přihrály, míček se dostal k Řepkové, která ze samostatného průniku neuspěla!

36:30

Finky teď drží míček na naší polovině a snaží se kombinovat.

35:20

Krupnová šikovnou tečí před velkým brankovištěm branku minula.

34:26

34:26 Elina KUJALAOVÁ - 2:4

34:26

Kombinační akce finského týmu končí čtvrtým gólem. Přesnou přihrávku Manninenové dokázala střelou z první do pravého horního rohu využít ELINA KUJALAOVÁ. Asistence: Laura Manninenová.

32:30

Nepřesná přihrávka českého národního týmu. K míčku se tak dostaly zbytečně hráčky soupeře.

31:10

Pöllänenová střelou z první od mantinelu na pravé straně branku netrefila.

30:20

Finky jsou teď u míčku a snaží se prosadit kombinační hrou.

28:45

Finky teď přidaly další gól. Ten byl ale dosažen vysokou holí. Gól tak neplatí!

28:20

Veera Kauppiová opět sama před velkým brankovištěm, tentokráte ale minula.

27:39

27:39 Alisa PÖLLÄNENOVÁ - 2:3

27:39

Obrovská chyba českých hráček! Ty zapomněly před malým brankovištěm úplnou volnou ALISU PÖLLÄNENOVOU, která střelou z první neměla problém trefit odkrytou bránu. Asistence: Veera Kauppiová.

27:20

Finky se teď snaží s míčkem založit další akci zpoza vlastní brány.

26:30

Kujalaová z pravé strany branku netrefila!

25:47

Češky přesilovou hru nevyužily.

24:20

Češky drží míč na polovině soupeře a snaží se kombinovat.

23:47

Vyloučení v týmu Česko (Elina Kujalaová – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

23:47

Eliška Krupnová zkoušela udělat kličku, branku netrefila!

22:51

Vyloučení v týmu Česko (Nela Kapcová – 2 minuty, Zdržování hry).

21:35

Hra má zatím rychlý spád. Příliš se nám nepřerušuje.

20:20

Finky jsou v druhé třetině hodně aktivní.

20:01

Buly v druhé třetině vyhrály hráčky Finska.

20:01

Střely v první třetině 10 – 8
Skončila nám první třetina, ve které české hráčky dokázaly otočit nepříznivý stav a ovládnout první třetinu 2:1. Zatím všechny góly padly po chybě v obraně nebo v přesilových hrách. Tyhle momenty zatím rozhodují toto vyrovnané utkání.

20:00

19:45

Kauppiová šla sama na bránu Christianové. Překonat ji ale nedokázala!

19:14

19:14 Eliška KRUPNOVÁ - 2:1

19:14

Česko právě vstřelilo branku!
Finky teď udělaly podobnou chybu v rozehrávce, jako při prvním gólu české hráčky. K ELIŠCE KRUPNOVÉ se dostal míček, který střelou z první trefila přesně. Bez asistence.

19:01

Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

18:10

Krupnová z dálky prověřila finskou gólmanku. Ta pozorná.

17:20

Češky jsou teď u míčku a snaží se prosadit kombinační hrou.

16:30

Na hřišti se nám teď množí nepřesností na obou stranách.

15:37

Původní přesilovou hru české hráčky nevyužily. Finky kompletní.

14:35

Českým hráčkám tak stále zůstala původní přesilová hra.

14:34

14:34 Denisa RATAJOVÁ - 1:1

14:34

Tak výhoda nakonec trvala jen chvíli. Češky ji dokázaly využít dokonale, neboť Martina Čapková našla na středu DENISU RATAJOVOU, která propálila vše. Asistence: Martina Čapková

14:25

Signalizovaná výhoda pro Češky!!

13:37

Vyloučení v týmu Česko (Nina Rantalaová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

13:20

Krupnová střelou z dálky trefila jen finské hráčky.

13:10

Rantalaová to zkusila na levé straně střelou z první. Branku přestřelila.

11:30

Koníčková hledala před bránou Kubišovou. K té se ale míček nedostal.

10:50

Opět je vidět zvýšené napadání českých hráček, soupeřky mají problém s rozehrávkou.

10:05

Billá se dokázala na pravé straně uvolnit. Poslala míček před branku do malého brankoviště, tam ale ani jedna z jejich spoluhráček nestihla míček tečovat. Ten tak skončil v rohu hřiště.

09:20

Češky teď dobře napadají, Finky mají problém s rozehrávkou.

08:55

Kubišová teď z rohu hřiště nasměřovala míček před bránu. Tam si ho jedna z finských hráček nešťastně poslala na vlastní bránu. Loisaová ale byla připravena.

08:10

Hra má teď rychlý spád. Hraje se nám nahoru dolů.

07:20

Pokus o kombinaci naších hráček nevyšel. Svou šanci překombinovali.

06:50

Christianová je teď v permanenci střel.

06:10

Kauppiová teď mohla přidat druhý gól. Střelu z levé strany poslala mimo bránu Christianové.

05:45

Ratajová teď druhé straně Loisaovou nepřekonala.

05:20

Finky jsou teď aktivnější a drží míček častěji na svých florbalkách.

04:58

04:58 Veera KAUPPIOVÁ - 0:1

04:58

Tak tohle byla chyba Končíkové jako hrom! Ta zpoza vlastní branky přihrála před bránu omylem VEERE KAUPPIOVÉ, která střelou z první překonala Christianovou. Bez asistence.

03:45

Rantalaová se odvážila ke střele z dálky, branku Christianové přestřelila.

03:20

Finky teď rozehrávaly ze středu hrací plochy volný úder. Rozehrály ho postupně a zkouší to kombinačně.

02:35

Nepřesná přihrávka Kubišovou. Hledala uprostřed hrací plochy své spoluhráčky, našla tam pouze tři soupeřky.

02:20

Kapcová na levé strany byla v souboji méně důrazná a přišla o míček.

01:30

Zittová se dostala na pravé strany do průniku. Měla dost prostoru na střelu od mantinelu. Míček ale poslala pouze do prostoru, kde stále připravená Loisaová.

01:10

Úvod utkání je zatím plný nepřesností na obou stranách.

00:25

Čapková v rohu hřiště přišla o míček, ten tak získaly soupeřky.

00:01

Úvodní buly vyhrály české florbalistky.

00:01

Česko: Christianová (Příleská) – Jiráková, Krupnová, Halfarová, Leierová, Káčová, Kubišová, Koníčková, Billá (C), Zittová, Urbánková, Plášková, Paloncyová, Řepková, Bočanová, Ratajová, Čapková, Kotzurová, Kapcová

Finsko: Loisaová – (Siltanenová) – Karjalainenová, Kippilaová, Nieminenová, Sipilainenová, Kujalaová, Manninenová, Sallstromová – Kauppiová, Wickmanová, Pollanenová – Rantalová, Ella Alanková, Eliisa Alanková – Kauppilaová, Luomaniemiová, Kajalaová – Westerlundová, Rantanenová

Rozhodčí: Kaspars Kristapsons a Maris Kumerdanks.
Finsko

Finko v úvodním zápase EFT žen narazilo na Švédky. V první třetině se hrál nevýrazný florbal, ve které gól nepadl V prostřední části ale Švédky "zařadily druhý výkonnostní stupeň" a v poměru 5:2 své soupeřky rozstřílely. Tento náskok pak ještě v závěrečné dvacetiminutovce navýšily a s přehledem zvítězily 8:3.
Česko

České reprezentantky v úvodním dni nestačily na Švýcarky, se kterými prohrály 3:6.

Začátek tomu ale vůbec neodpovídal. České hráčky úvodní třetinu ovládly 2:0 a v druhé třetině vedly dokonce 3:1. Poté už Švýcarky zlepšily hru a začaly trestat české chyby. Nakonec utkání otočily a vyhrály zaslouženě 6:3.
Hezký den všem fanouškům ženského florbalu. Vítáme vás u sledování druhého hracího dne mezinárodního turnaje Euro Floorball Tour žen. Úvodním soubojem druhého hracího dne bude souboj dvou porážených týmů – celku Česka a Finska.Zápasem vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

2:6

Branky a nahrávky: 15. Ratajová (Čapková), 20. Krupnová – 5. Kauppiová, 24. Kauppiová, 28. Pöllänenová (Kauppiová), 35. Kujalaová (Manninenová), 58. Rantalaová (Kippiläová), 58. Nieminenová (Kujalaová)

Rozhodčí: Kaspars Kristapsons a Maris Kumerdanks