Play-off NHL

Anaheim Ducks – Edmonton Oilers

3:5

konec (0:0, 1:1, 2:4) Stav série: 0:1

27.04.2017, 04:30 • Honda Center, Anaheim • Semifinále Z. konference • Jan Prošek

1. Adam Larsson (EDM) 2+1
2. Ryan Getzlaf (ANA) 1+1
3. Mark Letestu (EDM) 2+0 (07:40:01)
Československá stopa v utkání:
český ani slovenský hokejista do zápasu nezasáhl.
Hostující hokejisté se dostali do vedení 3:1, domácí se nevzdali a dokázali vyrovnat. V závěru zápasu se ale dvakrát prosadit Edmonton, který tak vyhrává první zápas této série.

59:56

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zack Kassian – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Andrej Sekera – 2 min., hrubost).

59:44

Už se nic nestane.

59:05

John Gibson opět velmi z branky.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině, vypadá to, že hosté tento zápas vyhrají.

58:55

58:55 Leon DRAISAITL - 3:5

58:55

Edmonton právě vstřelil branku!
Edmonton nepřipouští žádné komplikace, do prázdné branky se po pěkné kombinaci prosazuje poměrně snadno LEON DRAISAITL. Asistence: Milan Lucic a Adam Larsson.

58:40

Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu.

58:15

John Gibson zůstává na střídačce, domácí to zkouší v šesti.

58:15

Oddechový čas pro domácí.

58:10

Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Necelé dvě minuty zbývají ze třetí třetině.

58:00

Další minuta hry je pryč.

57:32

Edmonton hraje velmi dobře defenzivně, domácí se nemohou stabilněji usadit před brankou Talbota.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek vede o gól.

56:57

Domácí hra je hodně poznamenaná vlastním gólem, Ducks už nehrají tak aktivně, jak by potřebovali, navíc konec třetí třetiny se poměrně rychle blíží.

3:5

Branky a nahrávky: 22. Getzlaf (Fowler, Kesler), 50. Eaves (Getzlaf, Montour), 51. Silfverberg (Cogliano, Kesler) – 27. Letestu (Nugent-Hopkins, Draisaitl), 47. Letestu (Draisaitl, McDavid), 49. A. Larsson (Draisaitl, Maroon), 56. A. Larsson (Klefbom, Maroon), 59. Draisaitl (Lucic, A. Larsson)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, Theodore, Bieksa – N. Ritchie, Getzlaf, Eaves – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Rakell, N. Thompson, Perry – Vermette, Wagner, L. Shaw.

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Russell, Nurse, Benning – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Eberle – Caggiula, Letestu, Kassian – B. Pouliot, Desharnais, Slepyšev.

Rozhodčí: Meier, Watson – Racicot, MacPherson

Diváci: 17 174

08:46 ANA 2 Kesler, podražení
09:22 EDM 2 Draisaitl, sekání
17:25 ANA 2 L. Shaw, hákování
19:54 EDM 2 Slepyšev, hákování