Mistrovství světa - I. A Divize

Polsko – Maďarsko

2:0

konec (0:0, 2:0, 0:0)

27.04.2017, 16:00 • Palace of Sports, Kyjev • 4. kolo • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

59:37

Šance Maďarska jsou definitivně zmařeny. János Hári (HUN) se dopustil sekání.

56:33

Hlavní rozhodčí pokračuje v hodně přísném vylučování. Jakub Wanacki (POL) se diví, ale dostává dvouminutový trest za krosček.

53:19

Jenže dvě trestné minuty za krosček dostává István Bartalis (HUN), což je pro Maďary hodně výrazná komplikace.

42:09

Maďarsko dostane šanci na snížení. Dvě trestné minuty za hákování dostává Maciej Urbanowicz (POL).

37:37

Hákováním se u střídaček provinil Andrew Sarauer (HUN). Další přesilová hra pro Polsko.

33:20

Při dobrém tlaku do brankoviště Przemysława Odrobného se faulem podle rozhodčích dopustil Bálint Magosi (HUN). Je z toho vyloučení, ale nutno říci, že jeden z Poláků se provinil vysokou holí.

32:57

Hákováním se u zadního mantinelu prezentoval Krzysztof Zapała (POL). Střelec úvodní branky zápasu dostává dvě trestné minuty.

28:36

Nyní už se Maďaři ujali kotouče a Bálint Magosi (HUN) si jde odsedět dvě trestné minuty za hákování.

25:15

Maďaři dostanou šanci na vyrovnání. Nedovoleného bránění se totiž při vhazování dopustil Damian Kapica (POL).

12:18

Jenže teď přichází další vyloučení. Za vysokou hůl je potrestán Arnold Varga (HUN).

09:17

Znovu se bude vylučovat. Ve středním pásmu byl Chmielewski seknut Danielem Kógerem (HUN).

06:53

Krásná individuální akce Háriho skončila sekáním. Provinil se Kasper Bryniczka (POL), ale vyloučený Kruczek už se vrací na led.

04:53

Druhé vyloučení Polska. Maciej Kruczek (POL) dostává dvouminutový trest za faul kolenem.

01:28

Nepovedená početní výhoda Maďarska končí podražením Istvána Bartalise (HUN).

00:33

Maďaři se natlačili do útočného pásma a hned v úvodu zápasu vybojovali přesilovou hru. Grzegorz Pasiut (POL) se provinil podražením.